Nemzeti Bajnokság és minden egyéb, 2011. szeptember

More
More
12 years 6 months ago #105661 by bromberg
Sziasztok!

Én szeretném lejátszani a meccseimet szeptember 16-ig, mivel nagyon valószínű, hogy 17-18-án költözködöm, az új helyen meg nem tudom, hogy milyen lesz a net. (t-home-al nincsenek jó tapasztalataim).

Ãœdv,
bromberg
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 6 months ago #105662 by szesezsek
Szia. én a héten du nos vgxok. Este 10 után leszek+hétvége. vagy ha időm engedi délelőtt 13 ig.
Hajrá Magyarok!
The topic has been locked.
More
12 years 6 months ago #105665 by bromberg
Ma 22-24 között leszek én is.
The topic has been locked.
More
12 years 6 months ago #105719 by Abelxavier
Én elszórtan de mindig leszek estefele altatás után. Üdv!
The topic has been locked.
More
12 years 6 months ago #105738 by dimetrodon
Sziasztok!

Ebben a hónapban nem lesz BL és nem lesz ISSF! Sajnos Schulle és Rock így döntött. Az okok nem ismrtek pontosan, de akarnak egy hónap szünetet. Mindenesetre azért akarják, hogy jobbá tegyék az egészet, szóval ennyiben támogatom őket.

Azonban nem maradhatunk európai kupa nélkül! Így megbeszéltük (kitaláltam és elvállaltam), hogy lesz ebben a szezonban is kupa, mégpedig a
Bajnokcsapatok Európa Kupája.

Országonként 5 játékos indulhat, + a BL-győztes (Szesz) + az ISSF-győztes (Retri), ez összesen 32 játékos, így tőlünk is nem csak a bajnok (Bromberg), hanem Szesz eredménye miatt mind a 6an indulhatunk.

A 32 játékos egyenes kiesésben harcol, nincs csoportkör.

A szabályok nagyon szigorúak a határidőre nézve:
Holnapig nevezhetnek az országok (jól áll a dolog).
Az első forduló (16 közé jutás) határideje szept. 13.
A nyolcaddöntőké szept. 18.
A negyeddöntőké szept. 23.
Az elődöntőké szept. 28.
A döntőé okt. 1.

A meccsek szokásos kiesésesszakasz szerint: 2 meccs, aztán hosszabbítás, 11-esek. Kivéve a döntőt, az 1 meccs.

Viszont nagyon szigorú postolási szabályok vannak! Ha egy mecsset nem játszanak le, és egyik fél sem postolta, hogy mikor ér rá, akkor mindketten kiesnek! (A legjobb vesztesekkel töltjük föl a helyüket). Ha csak az egyik postol, akkor ő a továbbjutó. Ha véletlenül az van, hogy mindkét játékos postol, de nem tudnak megegyezni az időpontban, akkor van egy érdekes szabály: a határidő napján 22:00 és 22:15 között kell online lenni. Aki ott van, az viszi a meccset, DE EZ CSAK akkor, ha mindkettő postolt.

Itt olvasható minden további:
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=23798

Nyerjünk megint! :)
The topic has been locked.
More
12 years 6 months ago #105857 by dimetrodon
Szesz, látom nem lesz címvédés! :( kár - bár van még minimális esély, vigaszágon. (Ugyanis, ha nem nyomják le az összes meccset, akkor a legjobb kiesők lépnek a helyükre, és eddig te vagy a legjobb kieső).

Hawkz, elfogyott a sör :D Kellett hozzá a barátokkal egy piknik és 3 l Fanta :)
The topic has been locked.
More
12 years 6 months ago - 12 years 6 months ago #105858 by dimetrodon
Rejtvény: Hol készült a kép? (segítség: Hawkzon kívül másnak nincs esélye megfejteni, rákattintva nagyobb)
Attachments:
The topic has been locked.
More
12 years 6 months ago #105896 by dimetrodon
Szesz, nem lesz vigaszág, mindenki játszott vagy postolt. Kár! :(
The topic has been locked.
More
12 years 6 months ago #106339 by dimetrodon
Gyerekek, el sem hiszem. 4 pont Szesz ellen. Nem volt nagy formában, nekem meg ment. Számít a PC*-s edzés. 3-2 és 2-2 úgy, hogy az utsón volt egy eladott kapuskiadásom (mindig van) és a 82.ben egyenlített. Most ezt el sem hiszem és nyilván irreális, de boldog vagyok :) egyszer éreztem, hogy már kifog jönni a lépés!
The topic has been locked.
Time to create page: 0.262 seconds
Powered by Kunena Forum