Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és minden egyéb 2011. június

More
12 years 9 months ago #102950 by dimetrodon
A nyár valakinek több munkát hoz, de talán lesz pihenőidő is. Ezt kihasználva megpróbálok egy (utolsó) kezdeményezést tenni, hogy a valaha érdeklődő, de idő hiányában elmaradó barátainkat reaktiváljam. Ezért a köv. levelet küldtem ki Dinnyének, Davkasnak, Apetournak, sőt írok Koolnak is.

Sziasztok!

Az utóbbi hónapokban sajnos ritkábban játszottunk online Sennsible Soccert, leginkább egyáltalán nem. Ennek ezer oka lehet. :)

Mindenesetre, ha azért nem játszottatok, mert nem volt időtök, akkor most itt egy kisebb lehetőség!

A nyári VB és szabik miatt a következő szezon kétszer lassabb lesz, azaz 2 hónapos, mind nemzetközi, mind hazai szinten, így pl. az NB1-es meccsek lejátszására is ott a teljes július-augusztus.

Tehát, ha eddig az idő volt a korlát, akkor itt az idő csatlakozni!

Egyébként pedig, ha bármi kérdés, kérés, ötlet van, ami mentén gyakrabban játszhatunk, más időbeosztás, rendszer stb. akkor örömmel fogadjuk!


Szeszesek, neked volt 1 v. 2 haverod. Szuszika néven pl. talán? Írj neki, ezt vagy sajátot.
Bromberg, neked is sokszor volt szó a haverodról, Moriath (ha jól rémlik a neve). Te is tehetsz egy próbát!
AX, és mindenki gondolja még végig!

A videók jól jöhetnek a tech. gondok kapcsán.

Egyébként én ezennel felhagytam - majd 1 év után - a fenti pacákok rendszeres izgatásával. Ha jönnek, akkor persze nagyon fogok örülni, de nem fogom őket támadni ezzel. :)
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102997 by dimetrodon
Bromberg! Az ASL2-es topikban Pedrito a téma. Szerintem korrekt lenne leírni, ami nálad történt!
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #103012 by bromberg
Szerintem ez még semmi, nem akar játszani.
Moraith-ot többször kérdeztem, sajnos nem jön,
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #103041 by dimetrodon
Azért nagyon fura választ adott most is. Szóval én leírnám. De persze, ahogy érzed.
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 9 months ago #103077 by szesezsek
Sziasztok. Rákérdezek. Az új beregisztrálók jelentkeztek vissza. A knix15 biztos a hattrick.orgró jött be de nem tudom hogy ezzel ki is fújt e vagy segítségre vár.
Én most csumára el leszek havazva de mindent megteszek. Lehet amott írok neki ha kell segítek is.

Hajrá Magyarok! Most épp 22.27 van és reggel 6 ig húzom az igát :(

sziasztok
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #103099 by dimetrodon
Asszem Hawkz levelezett vele, majd mondja. Nálam is van most 2 jelentkező. :)

És van 2 új videó:
www.youtube.com/view_play_list?p=8BF603FB6460686D (bár nektek továbbra se lesz benne sok újdonság : )
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #103109 by Abelxavier
MK hihetetlen elődöntő. 2-2 tizikkel Szeszesek - Abelxavier 28-27 :))))))))))
File Attachment:

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. www.kepfeltoltes.hu

The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #103110 by Rock and Roll
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #103129 by dimetrodon
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #103163 by Hawkz
OMGOMGOMG!!!!!! Hány percig tartott a meccs? :D
The topic has been locked.
Time to create page: 0.209 seconds
Powered by Kunena Forum