Re: Közös PC-s karrier

More
13 years 1 month ago #98537 by dimetrodon
Basszus Sparta Praha, ez már majdnem a Slavia!!! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98538 by Hawkz
Replied by Hawkz on topic Re: Közös PC-s karrier
Jól rémlik és nagyon furcsa. :)

Főleg az első pár meccsen szenvedtem rendesen. :D

Mintha egy teljesen más játékkal játszanék, szóval ki kell tapasztalni, hogy milyen figurákkal lehet operálni. :)

Viszont az ellenfelek meglehetősen sutának tűntek.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98539 by dimetrodon
Legalább megtudod milyen volt nekünk először az Amiga :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98545 by dimetrodon
Átveszem!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98546 by dimetrodon
Újabb szankció lesz, mert Nicsenkó nem volt az eladó játékosok listáján! Ejnye, nem vagytok elég xenofóbok! Tessék figyelni a finom részletekre ;)

Egy sztárigazolással kezdtem:
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98547 by dimetrodon
Hajszán helyén komoly termelődés Győrben: Toronicza József RW, 450K, SCV, kiváló adottságok, Baranyában jól csengő név!

Na, jöjjön a foci, először a Vasas ellen.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98548 by dimetrodon
Vasas
8. perc, Preisinger szétrúgják, Kenő szétrúgja a hálót, 1-0 ide. Jó érzés, hogy jöhet Tököli, nem kell bűvészkedni. 15. perc, Tököli rettenetes gyeng távoli lövése pattog a kapus felé, Kenő becsúszva bepöcköli. 2-0. Végig nyomasztó a fölény, Kenő triplázik, de a Vasas duplázik: őt is szétrúgják! 3-0, de fájó veszteségek!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98550 by dimetrodon
Jön a Fradimeccs, és a csatársor erősen tartalékos! Az ellenfél leggyengébb játékosa 500k... essünk neki.
Nos, jó csatár nélkül nem ment. Hiába a 8 kapuralövés, folyamatos dominancia, 0-0 lett a vége, elvesztettük első pontjainkat. (Így csak 8 pont az előnyünk 10 meccs alatt.)

Bejelentkezett a Csepel Scheniderért, aki 180k-s, tetűlassú. Alkudni próbáltam, nem mentek bele, így elfogadtam a 180-at. Dupla öröm votl megvállni tőle, ráadásul éppen sérülten.

Jön a KEK-mérközés! De a 2 gólvágó még sérült.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98551 by dimetrodon
A spártai körülményekhez szokott prágai alakulat, még a Fradinál is jelentősen erősebb, a leggyengébb kezdő 600k (Vratislav Lokvenc...) Nálunk Tököli rohamoz.


Pécs extázisban, az utcán cseh zászlókat égetnek, és knédlizabáló versenyt rendeznek.
Nagyon próbáltam figyelni, hogy ne kapjunk gólt, mert a hazai kapott gól semmire se jó. Az első félidőben totális volt a dominancia, de eredménytelen a befejezés. Viszont a csatárt játszó Egressyt villogóra rúgták. Nincs más megoldás, jön a sérült Kenő!
Sajnos tyúkszerbecsípődése nagyon zavarta Krisztiánt, aki így elképesztően félve, lassanrúgta meg a labdákat. Az egyik legkeményebb cseh védő, Repka kiszúrta a járógipszet, és teljes erővel rátaposott Kenő lábára, hogy helyre tegye a magyar legényt. Nos ez részben szerencs részben pech volt: Krisztián rossz lábára taposott, nem a tyúkszemesre, de sajnos így is 2 hétre kikészítette a gólzsákot, most egyik lábát sem tudja használni, ami azért különösen nagy baj az esetében, mert pont a múlt vasárnap vásárolt egy CM rallyhoz használható otthoni pedálszettet, és most testvérét, Zoltánt kell megkérnie, hogy nyomogass azt, amíg ő ép kezeivel kormányoz.

A fent is lekövethető dekoncentráltság ereménye: 0-0, amely a legjobb döntetlen, de másra nem jó.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98553 by dimetrodon
A Stadler elleni meccsre felgyógyult Preisinger, de a stáb úgy döntött, hogy nem játszik, hogy nehogy megsérüljön. Gyáva döntés, de a szurkolók egy csoportja úgy nyilatkozott, hogy mivel ők is gyávák a munkahelyükön és régebben a suliban, így megértik.

Nos a taktika úgy tűnik bevált, a mellékelt statisztika jellemzi, hogy mennyi esélye volt az akasztóiaknak. (Az 1 szöglet úgy jött nekik össze, hogy az egyik játékosounk véleltenül hátrafelé rúgta el a labdát). Tököli 4-es vágott, csókolom.

A ZTE megirigyelte a sikereket és ajánlatott tett rögtön 3 játékosra!
Toroniczát 85K értéke mellett 100K-ért vitték. Nem alkudtam.
A másik ajánlatban Dárdait és Ulrichot vinnék csomagban. Szerintem eladhatóak, Dérdai lassú, Ulrich helyett lesz jobb szélső (balszélső konkrétan), de erről már nem döthetek a szabályok szerint, amely lehet, hogy hülyeség! :D

Utolsó meccsem a Parmalat elleni, a KEK-visszavágót meghagyom az utódomnak.

Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.269 seconds
Powered by Kunena Forum