Re: Közös PC-s karrier

More
13 years 1 month ago #98374 by dimetrodon
Ja, és Hawkz, dönts Horváth (horvát?) ügyében! segítségként beraktam egy videót feljebb! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98375 by dimetrodon
Addig egy kis történelem:
A Pécsi Dózsa élvonalbeli története 1955-ben kezdődik: ekkor történt ugyanis, hogy központi döntés nyomán (csak egyet lehet érteni az efféle szilárd elhatározásokkal) visszalépett az élvonaltól a Kőbányai Dózsa, mondván elég fővárosi csapat van, és helyére kerestek egy vidéki fellegvárat. A Pécsi Dózsa 5 évvel korábban annak kapcsán jött létre, hogy PAC-Közmű - nyilván saját elhatározásra - megszűnt, és így léphetett be a friss pécsi alakulat az NB III-ba.

Később kemény rangadókat vívott a feljutásért a Kőbányai Lokomotív (no, megint Kőbánya?) és a Mátyásföldi Iljusin ellen, végül felkerült az NBII-be. Majd a mondott visszalépéssel az élvonalba.



Ott bukdácsolt föl és le, míg 1973-ban végül megszületett a nagy elhatározás, a nép demokrácia újabb győzelme: összevonták a négy méltán népszerű pécsi sportegyesületet melyek a következők voltak:
  • Pécsi Dózsa
  • Ércbányász
  • Építők
  • Helyipari SK

Az új egyesület neve pedig Pécsi Munkás Sport Club lett.

Ez ma már történelem, azonban a jelenből is vannak lényeges információink!

Sikerült egy szovjet gyártmányú poloskát becsempészni Zdenk és az elnök megbeszélésére. A következőket tudtuk meg a lehallgatott rapporton:

Az elnök figyelmeztette az edzőt, hogy diverzáns elemek épültek be a csapat házatájába. Nagyon valószínű, hogy keretben szereplő Toronicz a Tamás nem futballista, és ezt a pályán mutatott teljesítménye is igazolja, hogy pontosan ki ő és milyen érdekek szolgálatában áll, azt nem lehet tudni, azonban van egy elég logikusnak tűnő tipp:
A 73-as egyesüléskor a Helyipari SK nem minden tagja vette jónéven, hogy az új klubban kapott alárendelt szerepet. Míg korábban saját klubcsapatunkban egyszerre lehetett egy sportoló a harmadvonalbeli rúdugró csapat-OB-re utazó keret tagja és a sportgalambász szakosztály tartlékos gyúrója, addig az új felállásban gyakran csak a tekecsapat háza táján kaptak takarítói feladatokat az eleddig megbecsült sportolók, akik a tisztségeken kívül kalóriapénzre és védőitalra (szikvíz) is jogosultak voltak.
Az elnök hangsúlyozta, hogy nem lenne szerencsés nyiltan konforntálódni a volt Helyipari SK-sokkal, egyrészt nem tudni, hogy pontosan kik támogatják még csapaton belül az egykoron nagyhírű alakulatot, másrészt könnyen lehet, hogy a legfelőbb helyeken vannak kapcsolataik. Ezért inkább arra kéne törekedni, hogy a csapat minden tagja sérülést szenvedjen, és ez végre tiszta és világos helyzetet teremthetne, gyakorlatilag kikövezet utat biztosítva a BL megnyeréséhez.

Nem tárhatunk mindent az olvasók elé, de akik figyelik a csapat szereplését, azok könnyen rájöhetnek a későbbiekben, hogy ki súg kinek.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 1 month ago #98376 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Közös PC-s karrier
Sziasztok. Nekem is nagyon tetszik az 5let. Nekem annyi gondom van kicsit nyomnám a pc-s verziót egymagamba mielőtt átvenném. Hol tudnám ezt használható verzióba letölteni?Életembe nem kentem még pc-s verzióval (ha jól emlékszem)így ráhangolódnék. Lenyűgözőek a tudósítások és a történelmi csatolások. Brilliáns munka. Én külön köszönöm. Igazi élmény csak az olvasása is. H.M!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98381 by dimetrodon
Akkor átveszem 5 meccs erejéig.

Szeszesek, szállj be bátran, nem baj, ha nem megy még annyira pengén. Szerintem így sem leszel gyengébb nálunk!
Itt a total pack installere:
www.mediafire.com/?oyttjttwyzm

Ha kérdés van, szólj!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98383 by dimetrodon
Az első meccs a BVSC ellen (csatársor Vincze Pilu és Orosz Feri, csere Kovács Zoli), a középpályán Bogesz irányít, az egész csapat betonerős. Nálunk sok a sérült, köztük Kenő is, így Tökölikezd és 4-5-1re módosult a felállás. Lássuk mire megyünk.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98384 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Dimet te nem használsz taktikát? Én a szokásos PCssel nyomom.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98385 by dimetrodon
A megerősített középpálya nagyon jól jött, mert fényévekkel volt gyorsabb az ellenfél. Sok passzal és önfeláldozó, durvaságoktól sem mentes játékkal nagyon jól sikerült visszafogni az ellenfelet, sőt Tököli a 36. percben megszerezte első gólját, egy helyezett (gyenge) lövéssel. Sajnos a szinte egyetlen és nem is nagy helyzetből Vincze egyenlített, de az 1-1 nem rossz eredmény.

Ezen a meccsen már nem játszott REServed játékos, mert az egy megmaradt sérült. Szabados Józsiért (130K) a Csepel 140K-t kínált. Nem feltétlen akartam elengedni, így többet kértem, 160K lett az ajánlat, még egyszer rákérdeztem az emelésre így 180K-ért eladtam, bár nem volt rossz játékos, de hosszú távon építeni kell a csapatot egyre erősebb játékosokkal. A meglévő 632 830 fonttal bátran körülnéztem a piacon, és azonnal megakadt a szemem Vezér Ádámon, a Honvéd tehtségesnek mondott kapusán. Egy 450K-s kapus akár a BL-ig szolgálhat minket.

400K-t és a 110K-s Kovácsevicset kínáltam érte, és sértődés helyett a Honvéd igent mondott, így végre egy értelmes halász állhat a hálóban.

(Egyelőre nem használom a szivatós taktikáimat.)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98387 by dimetrodon
A Parmalat ellen megcsináltam a visszalépős trükköt, és lett is egy új RES LB-nk. Bíró Zoltán nemzetközi szintű játékos, hiszen képességei: PSV.

Ahogy a képen látszik, azért nem atomerős a felállás.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98388 by Abelxavier
Sziasztok!

Állatok vagytok pozitív értelemben :)
Ha lenne ennyi időm én is végigolvasnám a történeteket, de csak a meccsbeszámolókra volt időm.
Nagyon ügyik vagytok. Pénteken én is átvenném, ha majd bővebb felvilágosítást adtok.
Csak így tovább!
Nem tudom ti hogy voltatok régen, én mindig az angol 4. osztállyal kezdtem és pár szezon múlva BL nyerés után
abbahagytam és kezdtem egy másik csapattal :) Itt is valami hasonló van.
Gratu a szervezésért és lebonyolításért.
Csak így tovább!

Ãœdv!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98391 by dimetrodon
(Abel, természetesen minden technikai dologban segítünk!)

A Parmalat elleni meccset az jellemezte, hogy futószalagon jöttek a Tököli helyzetek ő pedig ugyanígy hagyta ki őket. Nem lehet hibáztatni: a szüleit kell elővenni, akik ilyen gyenge pixellábakkal áldották meg. A Parmalatnak egyetlen fia helyzete sem volt, durvasággal igyekeztek pótolni, vagy talán csak túl sok tejet ittak a meccs előtt? Egy jellemző képet csatoltam. Az eredmény 0-0.

A találkozó egyik furcsasága volt, amikor a meccs közepén az ellenfél középpályása, Dvéri Zsolt váratlanul visszavonult, és a pálya melletti halastó partján ütött rajta egy horgásztanyán. Nos, ez sem jelentett nekünk előnyt, ugyanis a kölcsönbíróként tevékenykedő, a kemény játékot is engedő játékvezető, a svéd születésű norvég Olaf-Björn Olafgunnársen a nézők számára is váratlanul megvárta, amíg Dvéri visszatér korábbi állásába, és csak ezután engedte tovább a játékot.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.348 seconds
Powered by Kunena Forum