Re: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és Ligakupa 2011. február

More
13 years 2 months ago #97558 by dimetrodon
MK selejtező Davkas - Apetour 0-2 0-0
Grat!
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97560 by FLegby
Szuper!

Dinnye - Slamma meccsről van hír?
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97566 by dinnye
Írtam Slammának, ma lejátszanám. Meglátjuk...
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97567 by FLegby
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97612 by dinnye
Legyőztem Szeszeseket, de roppant hülye meccsen. Több desinc is volt, és totál töredezett volt az egész! Arra büszkébb vagyok, hogy a visszavágón, ahol nem volt semmi gebasz csak 3-2-re kaptam ki és szünetben asszem még vezettem :) Ettől még félelmetes, ahogy középen passzolgat, és ahogy felível, fejel...
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97613 by dimetrodon
A des szabályokat érdemes újra szóbahozni:
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=19475.165

Azaz a des vélt helyétől van újrajátszva, alapvetően nem egész meccs, vagy egész félidő!
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97615 by dimetrodon
Srácok kicsit beteg vagyok, azért nem nagyon aktívkodtam.
Az MK-ban megcsináltam a sorsolás, Brombergnek kell még várnia a sLamma-Dinnye meccs győztesét!
www.sensiblesoccer.info/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=1511 rid=5951

Bromb! Nem tudom hogy leszek, most nem tudok játszani. Azért mindenképp igyekszem, még ha nem is vagyok 100-as, mert legalább te juss tovább tutira, ne valami délszaki manus. :) Az NBI-eket tolom.

FLegby: még mindig fogom a fejem a csüt. navigálásért. Tudom, hogy nem neheztelsz, de én magamnak még nem bocsájtottam meg :)
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 2 months ago #97628 by szesezsek
Sziasztok! Remélem Hawks-al tudunk alkotni a kupákban. Ha most megcsináltam volna azt a bravúrt mint a múlt szezonba Bobbie és Playa ellen akkor igen csak kacsingat6nék a dobogó teteje felé az asl-be. Mind1 csak ki ne essek. Írtam Playanak ,hogy nem értek egyet a custom tactickal de azt mondta ez a játék része. Szerintem nem egyenlőek a feltételek hogy egyiknek van a másiknak nincs. Esetleg az használja akinek olyan ellenje van aki szintén azzal van. Egyébként tényleg Dinnye ellen egy igazi roncs meccset nyomtunk ahol alulmaradtam és akkor nem mondtam neki de igen fel is húztam magam. Majdnem ki is kaptam a másik meccsen. Persze grat neki nem tehettünk róla. Mindenkinek sok sikert és még annyi: hogyan értekezek Apetour-al?
Hajrá Magyarok!
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97630 by FLegby
@ Dinnye: Grat, mindkettő szép eredmény --- NB meccsünket mikor lenne jó neked játszani? (valami jó esti időpont kéne nekem erre 9-11 óra között a héten)
@ Dimet: Nem, akkor sem haragudtam, sőt vicces volt :) ---- Segíts pls Szeszeknek, hogyan érheti el Apetourt!
@ Abel: MK mikor lenne jó neked? (szintén este ahogy Dinnyének javasoltam)
@ Szeszesek: sztem ha készítesz custom tactot, akkor azt feltöltik neked a diskre és tudsz vele játszani

@ Hawkz: bát szerencsére pontok szintjén nem változtatta az eredményt, de nem szabadott volna az NB-ben custom tactot használnom ellened, akkor sem ha Te megengeded. Ez akkor bukott ki amikor Szeszesek ellen is szerettem volna használni, mondta h szerinte nem lehet, és igaza van. Csak ASL-ben van custom tact NB-ben nincsen. Még1x sry, de örülök, hogy nem módosítja a pontállást.

The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97635 by dimetrodon
@Custom Tac. ASL: Olvastam Szeszesek a véleményedet a nemzetközi topikon, és az első reakcióm az volt, hogy marhára igazad van. Aztán olvastam a választ. és annak adtam igazat, hiszen mindenki csinálhat sajátot. Persze az én véleményem nem sokat oszt/szoroz.
@Custom Tac. NBI: Itt más a cél, nem az abszolút legjobbak legjobbjának megtalálása (mint ASL Superben), hanem egy minden magyar által kényelmesen lejátszható liga. Ezért döntöttünk anno, hogy nem engedélyezett. A többes szám nem királyi: FLegby-vel döntöttünk, titket is egyébként megkérdezve ;)

@Apetour: Írtam neki mailt, hogy nézzen a topikra, itt tudtok egyeztetni. Reméljük jön és ír, ha nem, akkor fórum pm-et dobhatsz neki.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.194 seconds
Powered by Kunena Forum