Re: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és Ligakupa 2011. február

More
More
13 years 2 months ago #97098 by FLegby
lájkolom a szavazást :)
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97099 by dimetrodon
Még mindig nem zárták le januárt, így nem tudom kiírni a febr. szezont, remélem hamarosan megcsinálják. Meccselni azért már tudtok, csak az eredményt kell később bevinni.

Nagyszerű szezont zártunk, ismét 100%-os volt a bajnokság, ez rajtunk kívül csak az ASL Super-nek és a Serie A-nak sikerült. Bravó!

Hawkz teljesen felzárkózni látszik a két kalsszishoz, lassan már az aranyat ostromolja. Bromberg és FLegby szerintem fog nagy meglepetést okozni az év során (Bromberg egy bronzzal már be is köszönt tavaly.) Nekem nagy küzdelem lent Dinnyével, én mindkettőnkben érzem a potenciált az előrelépésre, de akkor ki lesz a mezőny vége?

Az ASL-ben mindenki küzdelmes szezonon van túl, nagyjából midnenki stabilizálni tudta a helyzetét, ez különösen FLegby (ASL2) esetében nagy dolog. AX keveset tudott játszani, remélem nem szankcionálják.

A BL (CL) és az ISSF-kupa is jól sikerült köszönet Szeszeseknek és AX-nek, úgy néz ki megint a 3. legtöbb pontot gyűjtöttök, ez hosszú távon a 3. helyet fogja jelenteni a rangsorban.

Hajrá!
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97100 by dimetrodon
Ligakupa

Ebben a hónapban először Ligakupát is kiírunk, ha egyetértetek. A lebonyolítása és jellege eltérő lesz a szokásos bajnoki vagy kupaküzdelmektől ugyanis egyestés kupa lesz.

A pontos lebonyolítás a reésztvevők számától függ majd, de torna jelleggel találkozunk egyik szombat este, este 9-től, és folyamatosan mennek le majd a meccsek olyan struktúrában, hogy mindenkinek legyen legalább 3 mérkőzése.

A győztes jutalomként nem csak a Ligakupa-győztes címet tudhatja magáénak, de ha esetleg kapunk 3. nemzetközi indulási jogot, akkor az az övé.
(Ha azonos győztes lenne az MK-ban és a Lk-ban, vagy ő már bajnokként kvalifikált, akkor sem kaphat helyet a döntő vesztese, ilyenkor a bajnoki második esetleg harmadik kapja a helyet.)

3 szombat jelölt, írja meg mindenki, hogy neki melyik NEM jó, ennek határideje most szombat:
febr. 12.
febr. 19.
febr. 26.

A közössen eltöltött este mint közösségépítő alkalom is játszik, azaz vegyetek otthonra sört.
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago - 13 years 2 months ago #97108 by dimetrodon
Itt lenne az ideje, hogy újabb játékosokat is felkutassunk. Írtam egy levelet ezzel kapcsolatban, nem tudom jó lesz-e így szerintetek? Ha igen, akkor lehet a haverokat spam-elni.

---

Szia!

Hátha esetleg érdekel, hogy október óta elindult (havi jelleggel) a Sensible Soccer avagy SWOS magyar bajnokság. Bárki nevezhet, nevezési díj stb. nincs. Ha hirtelen nem tudod miről van szó: ez egy a 90-es évek elején/közepén népszerű Amigás és PC-s játék, amelyet ma már neten keresztül is lehet játszani mert pár jófej ember írt hozzá egy netes kiegészítést. Világszerte ezrek játszák és évente VB is van a sportágban (2011-ben Bulgáriában lesz, magyar résztvevőkkel).

Mi 2009 óta minden évben egyszer élőben is rendezünk bajnokságot, évközben pedig a neten és kisebb sörmeccseken találkozunk.

További infók a bajnokság topikjában, ahol nagyon-nagyon szívesen segítünk bárkinek, akár tök kezdőknek vagy számítástechnikában kevésbé jártasaknak is!
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?board=147.0

Aki számára teljesen ismeretlen a játék, itt egy bemutató cikk:
n6.hu/index.php?site=news_comments newsID=631 lang=hu

Érdemes kipróbálni vagy újra elővenni a játékot, mert olyan közösség vagyunk, ahol a teljesen kezdőtől a nemzetközi szintű játékosig mindenki a szórakozásért játszik.
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago - 13 years 2 months ago #97110 by dimetrodon
Fórumokra stb. is kéne írni. Elkezdem őket gyűjtögetni. Segítsetek léci, én gyűjtöm, hogy hova kéne, aki meg ráér, az szóljon hozzá stb. Szerintem kb. olyasmi kéne, hogy :

Bocs, nem spam, csak hátha másnak is érdekes. És aztán az előbbi levél.

(Én ráröpültem az index fórumjaira, ott irkálok topikban és konkrét embereknek is.)

Léci mindenki vállaljon be egy-kettőt ezek közül:

Helyek, írjátok meg, hogy hova ment ki az infó.
www.fifahungary.hu/forum.php - NEM TUDOM HOVA, DE KÉNE
ogi.hu/leirasok/sensible-world-of-soccer-leiras-xbox-360
www.sg.hu/listazas.php3?id=1130862272 és www.sg.hu/listazas.php3?id=1130862272 index=2 ITT LEHETNE NÉHÁNY HOZZÁSZÓLÓNAK KÜLÖN IS ÍRNI
sztahanov.blog.hu/2005/11/02/sensible ITT IS!
www.sg.hu/listazas.php3?id=1146847444 index=9 ITT IS

BASSSZUS KÖZBEN MIT, TALÁLOK ÉS HAWKZ NEM IS MONDOD!
foci.blog.fn.hu/index.php?view=bejegyzes_oldal bejid=152034 bejcim=Sensible_Soccer_jatekleiras todo=/ DIMET OK

Itt szét kéne nézni: forum.amiga.hu/
Itt néhány embernek külön írni: prog.hu/tarsalgo/64766/Gamer/oldal/2.html
Itt a kérdezőnek: pcforum.hu/tudastar/36205/SWOS+DOS+4GW+HIBA.html



The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97161 by bromberg
FLegby, gratulálok az asl future champ bajnoki címhez! Februárban én is beszállok a küzdelembe. :-)

Srácok, hogy kerültem fel az asl2-be? Az asl3-ban 8-ból 7. lettem.
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97165 by dimetrodon
Érezték benned az erőt! ;)

Szerintem nagyon sokakat kiszórtak a nem játszás miatt, ne feledjétek ASL4 kivételével 100%-os szabály van! Az előtted végzettek hol vannak?
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97170 by bromberg
Itt is-ott is, mentek asl2-be és maradtak az asl3-ban is. Lehet, hogy akinek nem volt meg előttem az összes meccse, az nem juthatott fel.

Nagyon kemény lesz. :o
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97174 by FLegby
nekem jó hír mert én vagyok a második legcsírább ASL2-ben megint!

szóval én csak felfelé bukhatok!
The topic has been locked.
Time to create page: 0.248 seconds
Powered by Kunena Forum