Nemzeti Bajnokság és Magyar Kupa 2010. december

More
13 years 4 months ago #94781 by FLegby
Dimet, kupában jól látom hogy egymás ellen játszunk?

Tegnap volt egybrutál meccserm ULG ellen, vagyis kettő:
3-4
6-7

a 6-7-es meccsemen 5 emberrel lőttem gólt, de ez is kevés volt :(
The topic has been locked.
More
13 years 4 months ago #94782 by dimetrodon
Nem, ott valami bug volt az oldalon, hibát jelzett, amikor akartam csinálni, utána meg berakta most ezt.! Ha megnézed fura is a mecsskíirás. Javítom, ha megvan a Szesz-AX meccs győztese.
The topic has been locked.
More
13 years 4 months ago #94787 by bromberg
Dinnye, mikor leszel legközelebb? Én csütörtökön és szombaton este biztos, talán ma is.
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 4 months ago #94818 by szesezsek
Sziasztok! Túl vagyunk a derbin és igen történelmire sikerült:) Abel 4 el ment de mind a 4 (megbeszéltük hogy nem klasszikus hanem vicc gól volt) Pl. megakadt a játék én nyomtam sorozat tüzet mire egészen a kapusig passzoltak a vakok és a csatija csak betolta. Aztán felálltam 6-3 ra. Ez volt az első. Második igen kemény derbi ismét 5-2 ide. Hosszabbítás. Mindenkinek remegett a keze de én mivel felb*tam magam az első 4 gólon amit nem szabadott volna így én nem bírtam cérnával és a végén kaptam 2 gólt. így összesítésbe 8-8 után 8-10 :) Szép volt Abel. All in ezután is. Hajrá Magyarok :) Sziasztok.
The topic has been locked.
More
13 years 4 months ago #94819 by Hawkz
Jézusom, na ezek tényleg komoly meccsek lehettek! Kár hogy nem vettétek fel őket. :)
Mindkettőtöknek gratulálok, gigászi küzdelem az első magyar kupában! :)
Várom az elődöntő sorsolását. :)
The topic has been locked.
More
13 years 4 months ago #94823 by dimetrodon
Megvan a sorsolás, hát megint nem vagyok peches :)

Mostantól lehet nyomni, a határidő jövő hétfő volna. (Dec. 20.)

Hajrá!

Állat meccs lehetett AX-ké.
The topic has been locked.
More
13 years 4 months ago #94825 by bromberg
AX-nek nagy mázlija van ezekkel a hosszabbításokkal. :-)) Tegnap engem az ASL-Cup-on intézett el hosszabbításban. :-))
Azok nem voltak ennyire gólgazdag meccsek, viszont annál hajtósabak: 1-2, 2-1, de aztán betolt még kettőt és egészen a 3. helyig menetelt. Grat!
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 4 months ago #94858 by szesezsek
Sziasztok. Sajna gyerek altatás közbe nem lehet de sajna szorított az idő. Így sajna kikaptam 5-1 re és x eltem 4-4 et porcup ellen. Épp meg lett a 3. hely. Sokkal jobb lehetett volna de nem adom fel. Ha mást nem köv szezon :)
The topic has been locked.
More
13 years 4 months ago #94868 by Abelxavier
Halihó!

Az év egyik legdurvább meccse volt, benne a legviccesebb félidő :)
Innentől létezik a LH=Lucky Half elnevezés :)
Esélytelenek nyugalmával nyomtam Szeszesek ellen, talán ennek is volt köszönhető a győzelem.
Bár 8-8-nál a szívem 220-at vert, az volt aztán az adrenalin.
A hosszabbításokba egyébként tényleg jó vagyok, talán még nem is vesztettem úgy, vagy csak párszor.
Bromberg látlak sokszor online, de chat-ben nem vagy.
Akivel még nem nyomtam szóljon mikor ér rá.
Köszi. Ãœdv mindenkinek! Kellemes készülődést az ünnepekre!
The topic has been locked.
More
13 years 4 months ago #94875 by bromberg
Chatbe akkor lépek, ha játszani is tudok. Napközben munkahelyről nem megy. Csütörtök este biztos fenn leszek a chaten, talán ma is.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.226 seconds
Powered by Kunena Forum