Nemzeti Bajnokság és Magyar Kupa 2010. december

More
13 years 4 months ago - 13 years 4 months ago #94046 by dimetrodon
The topic has been locked.
More
13 years 4 months ago - 13 years 4 months ago #94052 by dimetrodon
Sikeres novemberen vagyunk túl!
A bajnokság kiélezettebb nem is lehetett volna, a dobogósok egy-egy pontra végeztek egymástól! Gratuláció mindenkinek, mindenkinek voltak sikerei! Persze elsősorban Szeszeseknek a címvédéshez.

Nemzetközi szinten lejátszottuk első válogatott meccsünket az európaiak ellen. (Kiegészítés a mai napot mint végső haladékot biztosítjuk, hogy a le nem játszott meccseket pótolni lehessen.) És nem csak lejátszottuk, de haza is hoztuk a győzelmet (esetleges mai meccsekkel matamatikailag még nem).

Az ASL-rendszerben nagy küzdelmek voltak. Szeszesek sikeresen megharcolt a legfelső osztályban maradásért, de alaposan kicentizte, hogy végig izgulni kelljen :) Az ASL3-ban AX és FL lenyűgöző magabiztossággal biztosították a feljutást, (AX, I. 54 pont/18 meccs; FL II. 42 pont/18 meccs, a III.-nak 30 pontot sikerült gyűjtenie.) Jómagam a kiesésttől nem tartva az alsóházban végeztem, viszont bronzérmet tudtam szállítani (egy adag szerencse és egy kiváló meccsem eredményeként) az ASL-kupából. Bromberg az ASL4-ben rendkívül erős ellenfelek mellett a kiváló 5. helyet érte el, szinte biztos lenne a feljutása decemberben, ha nem például olyan erős ellenfelek várnának rá, mint a frissen csatlakozott Hawkz. Bromberg és én az ASL future champ.ban is versenyezhetünk.

Nagy előrelépés, hogy a két sikeres szezonnal Bajnokok Ligája (CL) és ISSF-kupa indulási helyeket szereztünk! A kooeficiensünk nyilván 0-ról indul, de 3-4 sikeres CL/ISSF szezon után léphetünk egy picit följebb, és szerezhetünk további helyeket. A novemberi eredmények alapján a bajnokot fogjuk jelölni a CL-be, és a másodikat az ISSF-kupába. Decembertől azonban a kupagyőztes kapja meg a második számú európai sorozatban való indulás lehetőségét!




Kérdések

Kérdés1, Mindenkinek:
A bajnokságban résztvevőket automatikusan nerakom a Magyar Kupába, ha valaki mégsem szeretne, az jelezze!

Kérdés2, Apetour, sLamma, Moraith, Szuszika
Szeretnétek-e indulni az MK-ban? Remélem igen!

Kérdés3, Mindenkinek:
Szerintem hívjuk ki újra az európai srácokat. Jelentősen erősödtek, és megszabadultak pár deaktivizálódott játékostól. Úgy gondolom, hogy aki a bajnokságban benne van, az vállalja ezt az egy összecsapást, ha valaki mégsem szeretne, az jelezze!

Kérdés4, Szeszesek és AX
Ti szereztetek indulási jogot a nemzetközi kupákban. Itt az a szabály, hogy mint szervezőnek meg kell kérdeznem, hogy: csak akkor indulhattok, ha lejátszátok az ottani meccseiteket, elmaradás esetén kizárás jár a köv. hónapra/hónapokra. Vállaljátok-e a megmérettetést. Nyilván igen, de akkor nevezlek benneteket, ha mondjátok, hogy OK! :)
The topic has been locked.
More
13 years 4 months ago #94055 by bromberg
ASL4-be ismét érkezett pár nagymenő (Hawkz, Blazej és Sasy), plusz maradtak is (Animatore, Paczek - ellene sikerült 3 pontot szereznem), úgyhogy december sem a feljutásról fog szólni. Viszont jó gyakorlási lehetőség erősek és gyengébbek ellen egyaránt.

Az ASL future champs-ben dimetrodon-bromberg döntőt várok. ;-)

Moraith egyelőre nem lesz a kupában.
The topic has been locked.
More
13 years 4 months ago #94065 by dinnye
Nekem nagy élmény volt ellenetek játszani, és ismét feljönni egy picit. Viszonylag sok szoros meccset játszottam - büszke vagyok Szeszesek-professzor ellen szerzett pontomra. Az alapok talán megvannak, de gyakorlás nélkül nem tudok gólt lőni. Másnál még nem látott szögletvariációmat még mindig megették ketten :) (csak nem lőtem be). Decemberben én leszek a Kaposvár, ha lesz egy kicsit több időm!
The topic has been locked.
More
13 years 4 months ago #94094 by dimetrodon
Dec. 1. van de szerintem sikeresen buktam az ASL3-at! :) Elég erős a mezőny, egy igazán verhető ellenfél van, a többiek ellen kisebb bravúrokra van szükség (vagy nagyokra). Ehhez képest az első két meccset elbuktam a verhető kolléga ellen, nem igazán értem mi volt velem, de vannak ilyen napok. Bromberg, ha nem jutsz föl, akkor januárban eggyüt tornázhatjuk magunkat följebb. Mert azért a 4-ből csak feljutok má . :)

Persze nem adtam föl ezt sem, de a reális esély 0, kivéve a karácsony... az még segíthet, ha sokakat kiraknak - nagyon sportszerű.
The topic has been locked.
More
13 years 4 months ago #94105 by dimetrodon
Aki figyelmesen nézelődik az oldalon, az szembetalálkozhat az I. Magyar Kupával. Egyelőre még ne játszatok meccseket, ugyanis Szuszika nevezésétől függően még változhat a lebonyolítás.
Egyébként, ha marad, akkor rögtön nagy rangadó az I. fordulóban: Szeszesek-AX. :)
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 4 months ago #94132 by szesezsek
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek és gratulálok is egyben,ugyanis mindenki sokat fejlődött. Külön szurkolok Abelnak mert igen kemény erőt képvisel már,és így az izmosaknak is kell számolniuk vele.Nekem is jó lenne még fejlődni,de nincs időm gyakorolni az aszzony miatt. Nem leküzdhetetlen a feladat és ha visszaáll nálunk a világbéke akkor ráadom a turbót :) Lenyűgöző ez a lelkesedés és soha ne múljon el. Szuszika ebben a hónapban nem jön de Januárban szeretne (most beszéltem vele). Pontosan nem értem az új kupát de majd....Láttam bulgáriában lesz a világbajnokság. Akkor mi lesz? Megyünk sokan ? :) Jó lenne elfoglalni a világot.... Hajrá magyarok!!!
The topic has been locked.
More
13 years 4 months ago #94133 by dimetrodon
Szesz! Vállalod a Bajnokok Ligája indulást? (Remélem, hogy naná! :) )
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 4 months ago #94148 by szesezsek
Igen ;) Ez lemaradt.
The topic has been locked.
More
13 years 4 months ago #94179 by dimetrodon
Magyar
¤¤¤¤
Kupa

Megkaptam a választ mindenkitől, így kiírásra került az I. (online) Magyar Kupa!

A nevezők: A 7 NB I.-es játékos valamint Davkas és sLamma.

A sorsolás és a lejátszott meccsek eredményei megtekinthetők itt:
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=1460

Ahogy látható Davkas és sLamma között kerül sor selejtezőre, a 8 közé jutásért. A selejtező meccs határideje dec. 8.
Az I forduló 3 párosítása már tudott, a sorsolás szeszélyének köszönhetően jómagam fogok a selejtező győztesével játszani, ami az SRN szerint sorrendnek is megfelel jelenleg :) Ezekkel a meccsekkel nem kell megvárni a selejtezőt! A határidő dec. 13 lenne.
Mindkét határidőt próbáljuk a karácsony miatt hozni előre, ha mindenki lenyomha a meccsét, akkor mehet a köv. kör előbb majd.

Szabályok:
Nem a szokásos 2 fr, hanem egy DIY cup, 1 round, 2 leg, ET, PEN. Nincs szokásos beviteli felület, hanem ide a topikba kell postolni az eredményt az egyik résztvevőnek. A többi a megszokott.

Hajrá!
The topic has been locked.
Time to create page: 0.211 seconds
Powered by Kunena Forum