[Idea] Silesia Sensible Tournament

More
18 years 4 months ago - 12 years 8 months ago #4885 by Tomplus
Juz napisałem jeden taki topic na Forum SENSIMAN

Więc jak chcecie większe szczegóły to właśnie tam!

Ale napiszę też co nie co Tu!

Więc wpadłem razem ze znajomym w REAL na pomysł zorganizowaniu projektu SWOS Tournament w Gliwicach (głównym patronem pewnie będzie Politechnika Śląska)

Narazie to tylko pomysł, ale czekam na opinie i czy bylibyście chętni aby wziąć udział w takiej imprezie?
Chce aby ten poziom takiej imprezy był Europejski i mogli przyjechać wszyscy chętni.

@Do adminów ss.de
Ten event można będzie właczyć również pod kolejny event ss.de

~Tom+: zmieniłem topic, dlaczego? nie mogłem dać AEGEE bo mi statut nie pozwala.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 4 months ago #4909 by TURban
Gliwice i ogóle górny śląsk to jak myśle najlepsza miejscówka jaka może w polsce być (no może nie dla ludzi z nad morza) ale ogólnie świetny dojazd z Wrocławia i Rzeszowa gdzie jak myśle jest najwięcej graczy.... Pozdro i powodzenia!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 4 months ago #4911 by Tomplus
zapomniałeś o jeszcze o graczach z Łodzi, bo statystycznie ŁÃ³dź jest stolicą polski (statystyka wg. SENSIMAN)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 3 weeks ago #6982 by noel
Tak, w Łodzi jest pare osób grajacych w ta piekna gre. Po cichu planujemy maly puchar naszego wydzialu a moze i politechniki łÃ³dzkiej ale niewiadomo co z tego wyjdzie. Co do tematu to ja sie pisze na kazde spotkania swosmaniakow (moj kumpel tez). czekam na dalsze wiadomosci :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 3 weeks ago #6986 by Tomplus
ehh,
też dobra idea, ale fakt, do kazdego organizowania jest potzrebna grupa, grupa związana ze SWOSem, u mnie brakło tego. zostałem tylko Ja.
ale zawsze można coś stworzyć wspólnie,

@InterMario
jesteś z Katowic, blisko do Gliwic, nie dało by sie stworzyć grupy organizatorskiej?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.176 seconds
Powered by Kunena Forum