Zielony stolik - Polska vs Niemcy

More
15 years 11 months ago #43729 by dzem
Proponuję zrobic male zamieszanie wokol meczu - po meczu. Opisujemy przebieg meczu i czekamy na światową konsternację, jesli ktorys z nas trafi:D
No to zaczynam:

MECZ JEST USTAWIONY!!!

Z bardzo wiarygdnego zrodla wiem, ze bedzie 3:1 dla Polski. Swoj udzial w tym bedzie mial sedzia-Norweg, ktory nie lubi Niemcow i juz pierwszej polowie Polska bedzie grala w przewadze.
Po karnym z konca pierwszej polowy Polska wygrywa 1:0. W drugiej polowie szybko wyrownuja Niemcy i sa bliscy prowadzenia, ale sedzia nie dyktuje ewidentnego karnego (faul Golanskiego).
Po przypadkowym golu na 2:1 dla Polski, Niemcy rzucaja sie do przodu i w samej koncowce traca 3 bramke.

Niemcy i tak wyjda z grupy, a PZPN kupil ten mecz od nich za tonę kiszonej kapusty. Sędzia dostanie za to perłę polskiej motoryzacji - Poloneza.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 11 months ago #43732 by Spankin
Ciekawa koncepcja dzem, ale niestety nieprawdziwa. Będzie 2-0 dla Niemców. Jedynie Smolarek, Żurawski i Boruc nie dali się przekupić. Ale co z tego skoro pomocnicy specjalnie mają tracić piłkę i nie podawać do naszych napastników? Zapewne nasi atakujący będą się cofać po piłkę, ale sami nic nie zdziałają;/ Obrońcy mają natomiast powiedziane, żeby specjalnie Niemcom nie przeszkadzać, a w kluczowych momentach faulować. Już w pierwszej połowie, po rożnym obrońcy mają symulować nieudolność w wybijaniu piłki a Niemcy będą mieli wolną rękę przy strzelaniu;/ Uważajcie specjalnie na rogi... W drugiej połowie natomiast ma być faul, prawdopodobnie Ballack będzie wykonawcą rzutu wolnego, chociaż zarówno sposób wykonania jak i wykonujący Niemcy pozostawili w tajemnicy. Niestety nieprzekupny Boruc nie będzie miał szans przy przewadze Niemców. Leo widząc nieudolność graczy pomocy i obrony zapewne dokona 3 zmian, jednak niestety nie wie, że rezerwowi także wzięli do kieszeni;/ Na szczęście to jedyny mecz kupiony przez naszych rywali, w związku z czym mamy szanse z Austrią i Chorwacją. Błaszczykowski rozmawiał z mamą przez telefon o przyjęciu prezentu od niemieckich działaczy i Leo go przypadkowo podsłuchał, stąd rzekoma kontuzja i szybki wyjazd Kuby z Niemiec. Suma zapłacona Polakom nie jest znana, ale można będzie śledzić zmiany samochodów naszych graczy...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 11 months ago #43741 by torpedo
możecie sobie wasze rewelacje wsadzić gdzieś ;) bo ja wiem z pewnego źródła, że będzie 2-0 dla Polski. Przepiękna bramka Rogera Guerreiro, który tym występem przekona do siebie ostatnich kwestionujacych jego narodową przynależność niedowiarków pobudzi co prawda Niemców do szaleńczych ataków (wyróżni się zwłaszcza Ballack, z przyszytą ostatecznie przez najlepszych szwajcarskich chirurgów głową), ale Artur Boruc będzie dzielnie strzegł polskich granic, przepraszam, polskiej bramki.

w końcówce meczu po szybkiej kontrze nasi dzielni piłkarze podwyższą prowadzenie po bramce Jacka Krzynówka.

Przynajmniej tak mi powiedział wczoraj przez telefon Roman Abramowicz który z niewiadomych powodów zainteresował się nagle polską reprezentacją pilkarską. Nie mam niestety do niego numeru telefonu, gdyby ktoś był zainteresowany, bo Roman dzwonił z budki.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 11 months ago #43817 by Foka
Za każdym razem przed każdymi Mistrzostwami mówię sobie : nic trzeba się nastawić sceptycznie, ale mecz się zbliża i wiara wzrasta. Teraz już wiem na pewno : Wygramy. Będziemy starać się atakować od pierwszych minut. Lewandowski rozegra mecz życia będzie dzielił i rządził w pomocy. Będziemy się długo utrzymywać przy piłce. 0:0 do przerwy. Później wchodzi Brazylijczyk i robi to czego brakowało wcześniej. Jak pisałem była piłka po naszej stronie, ale brakowało tego ostatniego podania. Teraz będzie i dwa gole Żurawia jeden, a drugi Smolarka. Tak nagle pół Polski zapomni, że wygraliśmy dzięki Brazylijczykowi. Bo teraz każdy będzie postępował w myśl zasady : Ty Roger dla mnie jesteś biały .... czyli teraz będzie : Roger dla mnie jesteś Polakiem. Ja oczywiście dalej będę uważał, że lepiej, jakby piłka nie doprowadzała do takich sytuacji by ktoś nagle stawał się Polakiem. No, ale że reprezentacji bojkotować nie będę, to radość ma będzie ogromna ..... 2:0 dla Polski.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 11 months ago #43827 by AdfBoy
tralala tralala tralaalaa 4:1 dla Germany :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 11 months ago #43832 by MaroJ
Z ostatniej chwili: Wrocławska Prokuratura zatrzymała 23 obywateli Niemiec aby zbadać czy nie są zamieszani w korupcji w Polskiej lidze piłkarskiej. Najbardziej wzburzony tą decyzją był Michael B. który twierdzi że nigdy nie grał w polskiej lidze, lecz prokuratorzy z Wrocławia odpowiadają iż należy sprawdzić czy wspomniani obywatele Niemiec nie wykorzystali znajomości ze swoimi polskimi kolegami po fachu do zaczerpnięcia odpowiedniej wiedzy a dzięki temu osiągniecia zysków w zakładach sportowych. Ponadto prokuratura zapowiada że postara się pójść na rękę zatrymanym i w tempie ekspresowym jak na polskie organy sądownicze przesłuchać ich. Wyznaczono już datę przesłuchania: Niedziela 8 czerwiec 2008 godz: 20:45 oraz obiecano że konfrontacja potrwa jedynie 90 minut i dzięki tak szybkiemu czasowi pracy prokuratury nie powinno mieć żadnych negatywnych skutków dla zatrzymanych.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 11 months ago #43834 by dior

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 11 months ago #43838 by Foka
Mam wiadomość z ostatniej chwili, ktoś ukradł samolot i autobus, którymi podróżować mają pilkarze reprezentacji Niemiec. Złodzieje zrobili to niepostrzeżenie, akurat w momencie gdy Niemiecka kadra korzystała z toalety.... W tej sytuacji piłkarze nie dotrą na czas na mecz.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 11 months ago #43845 by SzymS
W kadrze Niemiec zapanowała afera...sytuacja jest niewyobrrażalna...grypa jelitowo żołądkowa zaatakowała zawodników reprezentacji Niemiec. Wyobraźcie sobie 23 facetów z grypą jelitowo żołądkową plus trener ich/...czyli 24 :D dodam ze jest tylko 5 toalet :D reszte zostawiam waszej wyobraźni ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.351 seconds
Powered by Kunena Forum