Re: Zgłoszenia na sezon STYCZNIOWY !!

More
16 years 3 months ago #33503 by Vlado
zgłaszam sie! :]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 3 months ago #33544 by cinek
w 1 lidze moge grac :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 3 months ago #33546 by Primo

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 3 months ago #33567 by Wodiczko
Nie wiem, czy ktos juz go zglosil, ale prosze o zgloszenie hadesa, bo nie ma dostepu do netu :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 3 months ago #33568 by Ladicus
Zglaszam sie na sezon Styczniowy :-P
moje gg 9487588

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 3 months ago #33571 by Lord Pablo
SZYMS jest kolejnym graczem który nie pamieta hasła do FORUM więc zgłaszam go ja :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 3 months ago #33572 by Arti
zgłaszam chęc gry

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 3 months ago #33583 by Inbloom
Witam wszystkich graczy a przede wszystkim starych znajomych z boiska :D Na Wstepie przepraszam, ze ten post znalazl sie akurat w tym miejscu ale chcialem zeby byl zauwazony ;) To co zobaczylem i przeczytalem to dla mnie szooooook !!!! Brawo chlopaki !!! Liga Mistrzow , Puchar ISSF , ASL !! czolowka rankingow swiatowych !! Az łezka w oku sie kreci na myśl, ze kiedys toczylo sie niezapomniane boje z Matim i wygrywalo sie (czasami) z pozoru przegrane mecze z Foka :) Jestem z was dumny chlopaki, ze daliscie popalic naszym sasiadom z zachodniej granicy (nic im nie ujmujac oczywiscie). Cieszy mnie rowniez postawa czeskich braci (Pozdrawiam!!) A zwlaszcza Marty, ktory zapisal sie w historii jako pierwszy - przepraszam za okreslenie pepik liderujacy w swiatowym ranku :) Tak w nawiasie nigdy nie widzialem na pierwszym miejscu innej flagi niz niemiecka badz chorwacka :p Przy okazji nowego roku chcialbym zyczyc wszystkim graczom : przede wszystkim FREKWENCJI !! , sukcesow, wytrwalosci i połamania palców !! Trzymajcie tak dalej chlopaki bo widze, ze sporo namieszaliscie w czołÃ³wce :D Żałuje , ze nie moge w tym uczestniczyc oraz przezywac tego z wami. Sam nie mialem znacznych sukcesow ale zawsze probowalem. Jedyne co wspominam z usmiechem to udany poscig za Enbinio w liczbie rozegranych gier :) Teraz tylko czekam i mam nadzieje, ze uda mi sie powrocic do tych wielkich emocji jakie towarzyszyly kazdemu spotkaniu. Tesknie za tym i za cala atmosfera wprowadzana przez was. Bardzo milo wspominam niesmiertelne eeeeh Cinka ( nie gniewaj sie :D ) , wiecznie narzekajacego Apo, wspaniale mecze spalonego Champa , surowe regulaminy ciagle usmiechnietego Foki , spokoj Maro , niesamowicie walecznego Lobo (Pirmesnans miazga !!!) i zabojcze niekonczace sie serie meczow z Matim :D ( to jaki w koncu mamy ten binals ?? :p ) (przepraszam za pominietych ale o was tez pamietam :D )



Z wyrazami SWOSOWEGO SZACUNKU : INBLOOM




Ps. Foka jeszcze raz przepraszam, ze pisze w tym miejscu. Wiem, ze nie lubisz balaganu :D Jakos zebralo mnie na sentymenty i dorwalem neta na chwile :D Jakbys mogl to nie kasuj tego ale wrzuc w inne miejsce. O ile to sie nadaje to moze na ss.pl :p (pisze pod wplywem wiec nie wiem czy glupot nie popisalem :D ) Szacunek !! Pozdro WKS !!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 3 months ago #33587 by Darecki-OKS
Darecki gra gra a co tam :P 3liga

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 3 months ago - 16 years 3 months ago #33590 by lambda_ninja
Zgłaszam się na sezon styczniowy (3 liga). GG: 2099452. (Profil: sensiblesoccer.de/index.php?site=community_profil uid=6673 )

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.202 seconds
Powered by Kunena Forum