Re: Strona www.sensiblesoccer.pl

More
16 years 4 months ago #32078 by Lord Pablo
Mija właśnie pierwszy tydzień piłkarskich rozgrywek III ligi. Mimo że liga ruszyła z dwudniowym opóźnieniem Kilku graczy ma już minimum 30 meczy. W grupie A zdecydowanie prowadzi PACZEK przed MAGISTREM ale również o walkę o tron lidera może włączyć się XFLEA . Zagrożeni wypadem z ligi oraz karnymi minusami w tej grupie są GUMIS i MADCIN którzy chyba sami nie wiedzą po co zapisywali sie do ligi mają wciąż ZERO meczy. W grupie B przoduje PIOTREK86 oraz SLONIC ale dzielnie goni ich SKOUTOS28. Kolejny miesiąc z rzędu są problemy z RICHARDSEM tym razem ma ZERO meczy no i na dodatek mało miłe odzywki na GG jeśli ktoś prosi go o rozegranie kilku meczy. Plonas i Ola wciąż są zagrożeni i tylko od nich zależy czy nie odpadną już za dwa dni. W grupie C niema zdecydowanego faworyta, gdyż kilku graczy ma szanse wygrać swą ligę. Kandydatem nr. 1 do opuszczenia ligi C jest Mutti który jakoś nie znalazł czasu by rozegrać jakikolwiek mecz. Misiek obiecał że zacznie grę w ten weekend no i zaczął ma ich narazie 4 - zobaczymy... Ogólnie mówiąc ilość zagranych meczy jest przyzwoita są gracze z których jestem zadowolony bo grają dużo co miesiąc a są gracze którzy powinni odpuścić sobie mecze ligowe i zając sie co najwyżej ooo lub friendly ponieważ systematycznie co miesiąc są z nimi problemy. Szansa na uzyskanie 100% gier w III lidze owszem jest ale dopiero po karnych usunięciach kilku graczy, dopiero po tym wraz z PACZKIEM ustalimy co zrobić by gracze rozegrali komplet gier -- ale będzie to bardzo trudne. Kolejny raport po karnych usunięciach.
Pozdrawiam :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #32150 by Lord Pablo
Małe co nieco do raportu III ligi skończył się weekend i kilku graczy znalazło czas na zagranie swych meczy. Wciąż zagrożeni karnym wylotem są MADCIN, WUJEK DOLF, OLA003 oraz MISIEK (ten ostatni obiecał że zacznie grę od tego weekendu i zagrał aż 4 mecze. Za to kilku graczy chyba postanowiło się ślizgać cały sezon zaliczając wymagane minimum 12-stu gier, są to GUMIS, SZCZEPAN, CHRISTOPHEK, RICHARDS, PLONAS, GOMES oraz MUTTI. Dodam jeszcze że żaden z tych graczy nie poinformował mnie o jakichkolwiek kłopotach z netem, pracą, szkoła itd.

POZDRAWIAM PABLO

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33566 by MaroJ
Nadszedl koniec 2007 roku, zatem nalezy podsumowac dzialalnosc strony www.sensiblesoccer.pl

Strona wystartowala 7 Kwietnia 2007. Poswiecilem mnostwo czasu aby ja zbudowac od postaw w htmlu i wypozycjonowac w wszysukiwarkach. Strona wedrowala po serwerach, najpierw znajdowala sie na zaprzyjaznionym serwerze, pozniej trafila na 3 miesiace na serwer do RedHineya, ale znow powrocila na pierwotny serwer. Koszty kupienia domeny i utrzymania hostingu pokrylismy po polowie z Foka.

Przy prowadzeniu strony pomagalo wiele osob, za co chce im serdecznie podziekowac. Charlie, Foka, Oli_Ustka liczyli rankingi, ML i ja zebralismy wywiady od graczy, nasz portugalski kolega grz (teraz ma nick binya) zrobil dla strony pilkarzyki sensiblowe w polskich barwach ktore kopia podskakuja i zongluja, PabloWKS stworzyl niektore grafiki. Artykuly o wydarzeniach pisalo wiele osob: Cinek, ja, Foka, Domin, Inbloom, Charlie, Dzem, Intermario, Lobo, PabloPS2, Wodiczko, Root_Poland, Ruichi, Hades, Paczek. Opisywali oni wyniki, wydarzenia, turnieje na ktorych byli. Na stronie pojawialy sie rowniez ciekawostki takie jak tapety i dzwonki sensiblowe do komorek. (Wydaje mi sie ze kazdy kto cos zrobil zostal wymieniony, lecz jezeli jest ktos o kim nie wspomnialem to przepraszm i prosze mnie powiadomic o nich).

Sadze ze udalo sie zrealizowac zalozenie strony - strona byla tworzona przez nas, polskich graczy sensible.

Ogladalanosc strony jest na calkiem dobrym poziomie, mamy po ok 190-200 odwiedzajacych dziennie. Szczyty odwiedzin to ponad 1500 wizyt na stronie, przypadly one na dni gdy ukazaly sie artykuly w Gazecie Wyborczej (jej internetowej wersji, dzialu z czuba ) .

Na koniec nalezy wspomniec o przyszlosci. W tym miejscu nalezy wymienic dwie ksywki ktore nie pojawily sie wczesniej: Spankin i Ruichi. Bo w niedalekiej przyszlosci czeka na Was niespodzianka do ktorej oni sie przyczynili.

Czekamy na wszelkie wskazowki, co chcielibyscie widziec na stronie w 2008!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33578 by Foka
Dziękujemy Maro !!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33579 by AdfBoy

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.255 seconds
Powered by Kunena Forum