Oficjalna krytyka Ligi Polskiej przez ludzi z zagranicy.

More
16 years 6 months ago #29390 by Foka
Stromberg its good man but dont like SRN bonus system in polish Cups.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • sillber
  • sillber's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago - 16 years 6 months ago #29398 by sillber
Proponuje żeby Niemcy przestali się oszukiwać wystarczy spojrzeć na liczbę graczy zarejestrowanych na stronie ss.de jest nas dwukrotnie więcej niż Niemców talk naprawdę tworzymy elitę w SWOS(ie), co odzwierciedla ranking ;D Mamy jasne i całkiem sprawnie działające przepisy dotyczące rozgrywek ligowych, które mogą się nie podobać wielu osobą. Aczkolwiek maja oni takie same prawo do tworzenia swoich rozgrywek i regulaminów to ze brakuje im ludzi to nie jest nasz problem :) Uważam ze odejście od ss.de nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale jeśli będzie to konieczne nie zawaham się. Wydaje mi się ze gra i zwyciężanie w Polskiej lidze i pucharach ma dla wielu polskich graczy dużo większe znaczenie niż liczba SNR. Przede wszystkim chodzi tu jednak o dobra zabawę i mile spędzony czas przy naszej ulubionej i jakże emocjonującej gierce :).
Polska Społeczność Senible powinna walczyć o swoje prawa, przecież będą nas miliony 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29407 by Root
Jeśli mógłbym się wypowiedzieć (choć jest to już niepotrzebne) to myślę że zdanie naszego sangwinika - Diora jest chyba w dużej części dobre...mnie też uderzyło takie postawienie sprawy (albo rybki albo akwarium) i choć było ono troszkę zbyt emocjonalne to jednak chyba tak trzeba było to napisać bo te szepty, niby-żartem napisana zaczepki i posty stawały się coraz bardziej nieznośne (do mnie po otrzymaniu punktów za PL tez odezwał się Pallister i niby-żartem skomentował nasz punkty srn za puchary)...Niemcy słynący z solidności nie mogą wziąć w ryzy własnej ligi i własnych pucharów...dziwne i to bardzo...takie anarchistyczne podejście nie idzie w parze z rozgrtywaniem ligi i wg mnie prowadzi do nikąd..jedyną dobrą drogą jest pruska dyscyplina Foki i naprawdę niech się Niemcy od nas uczą to na pewno ich liga zyska bo chyba nie ma bardziej renomowanej ligi od ligi polskiej (wystarczy spojrzeć w tabele ligową jak to wygląda a potem zajrzeć na stronke z rankingiem i wszystko robi się jasne...)
Tyle....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29420 by lobo


These confirm-posts are a good example for a living moral courage in your community. Others can cut a slice of that!
The people who don t understand them have maybe never heard about the political movement of collected signatures .
That s the right way if you re not allowed or able to vote for something. Well done...


Podoba mi sie ten post. Dzieki wszystkim za confirmy i dluzsze wypowiedzi. :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29423 by Foka
Dziękuje Wam wszystkim. Pokazaliśmy się z dobrej strony, zresztą niepierwszy raz. Powinniśmy być z siebie dumni. Nie psodziewałem się nawet, ze tak wiele osób z zagranicy wypowie się po naszej stronie. Więc idziemy dalej w tym ... prawidłowym kierunku, a będziemy jeszcze mocniejsi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.281 seconds
Powered by Kunena Forum