Oficjalna krytyka Ligi Polskiej przez ludzi z zagranicy.

More
16 years 6 months ago - 16 years 6 months ago #29307 by Foka
forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=4569.new#new

Od jakiegoś czasu kilka osób: Mt, Lik, Schulle, Strombergo, Pallister krytykowało nasze bonusowe punkty za puchary. Dość długo im to kilku z nas tlumaczyło, ale jak widać nie zrozumieli. Schulle postanowił nas oficjalnie zaatakować. Napisał posta i czeka teraz na publiczną aprobatę Jego pomysłu. Nie podoba mu się też podwójny system meczy w lidze naszej i Czeskiej. Wczoraj wieczorem część rady Ligi wystosowała nasze oficjalne stanowisko. Jeśli je popieracie w temacie Schulle napiszcie Confirm nie dyskutujcie, bo wszystko, co powinno zostać powiedziane, zostało zawarte w poście Lobo.

Teraz jak ja to widzę. Niektórzy według mnie nie potrafią znieść tego, że Polacy zrobili coś lepiej. Bo nie oszukujmy się każdy wie, że mamy najlepsza swosową ligę na ss.de. NIKT nie może się z nami równać pod żadnym względem. Czepiają się o SRN bonusowe, ale prawda jest taka, że jeśli wygram np w PP 120 srn i na nie nie zasługuje, to mogę je równie szybko stracić jak tylko zagram ooo np z Schulle i On wygra. Wydaje mi się, że przemawia przez Nich zwykła zazdrość. Nie potrafią sami czegoś zrobić więc czepiają się nas.

Dodam też, że ja jestem tu bo chcę bawić się w swosa. Wiele czasu poświęcam często spotyka mnie krytyka. Teraz krytykują nas wszystkich więc wszyscy pokażmy, że nasza Liga jest naszą sprawą i nikt nie ma prawa nam narzucać swoich zasad.

Uważam, że każdy z nas powinien się teraz zjednoczyć i podpisać pod naszym apelem w poście Schulle. Tutaj możemy dyskutować. Możecie dawać kolejne argumenty, tam piszcie jedynie Confirm. Każdą kolejną odpowiedź ustalajmy tu wspólnie. Nie róbmy tam bałaganu. Pokażmy, że razem jesteśmy silni.


PRZYPOMINAM ZGADZASZ SIĘ Z NAMI. Napisz CONFIRM w tym poście: forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=4569.new#new

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29313 by lobo
Zgadzam sie z Foka.

Przy zalosnej frekwencji innych lig wystarczy wygrac 2-3 mecze a pozniej unikac walki z silniejszymi rywalami by zakonczyc rozgrywki na wysokim miejscu - PARANOJA.

System zastosowany w rankingu (tracenie duzej ilosci punktow po porazce badz remisie z teoretycznie slabszym przeciwnikiem) jest na tyle sprawiedliwy by zweryfikowac predzej czy pozniej pozycje gracza.



Tlumaczenie naszej odpowiedzi na post Schulle.



Kilka faktow

Liga polska 56 graczy, liga niemiecka 16 graczy
Puchar Polski 32 graczy, Puchar Niemiec 7 graczy.

Frekwencja w ostatnim sezonie w Lidze Polskiej 95%
Frekwencja w ostatnim sezonie w Lidze Niemieckiej 40%

Jesli ktos uwaza ze slabi gracze triumfuja w polskich rozgrywkach, zawsze moze odebrac im cenne punkty SRN w meczach OOO.

Mamy jasny i sprawiedliwy regulamin ktoremu inne ligi nie sa w stanie dorownac.
Gdyby nie gracze z Polski nie bylo by praktycznie z kim grac.

Promujemy SWOSa na torrentach i roznych forach aby zapewnic naplyw nowych graczy.
Nasze turnieje offline gromadza okolo 20 graczy zwiazanych z ss.de.

Mamy niezalezna strone poswiecona i promujaca granie online.
Jesli tego nie doceniacie, przynajmniej pozwolcie nam prowadzic nasze rozgrywki po swojemu.

Jesli wszystkim zawadzamy zawsze mozemy opuscic strone i grac miedzy soba.
Jestesmy tu by wspolnie sie bawic ale nie wszystkim sie to podoba

Prośba do Playavelliego o oficjalne zaakceptowanie tego, co robimy w przeciwnym razie będziemy zmuszeni odejść.

Jesli jest taka potrzeba zawsze mozemy przetlumaczyc nasz regulamin by poprawic inne ligi




Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29315 by noel
Tak jak Foka napisał nic dodać nic ujać. Nie podoba sie wszystkim ze mamy fajna lige i bawimy sie dobrze. SRN? Moge im oddac wszystkie jakie mam. Nasza liga jest wyjatkowa, dla mnie licza sie wyniki w naszej lidze ktora ma dla mnie najwiekszya renomę. Mamy własne podwórko (tu uklony dla wszystkich naszych działaczy) i nikomu nie wchodzimy w drogę. Wszelkie zastrzeżenia do naszej ligi zagraniczne chopaki mogą słać do nas Poczta Polska i to własciwie wszystko co moga. Ogolnie to lejmy na ich zazdrość i bawmy sie dalej. piss

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29321 by dior
Nie podoba mi się groźba odejścia, zreszą podwójna, jedno zdanie jest nieprzetłumaczone. Nikt nas stąd przecież nie wygania. Schulle to jeden z wielu graczy, napisał opinię. Od tego jest forum. Gdyby Playa nam nie dawał wlnej ręki, to nie mielibyśmy naszych praw i naszego systemu. A krytykami naszej ligi nie należy się chyba aż tak przejmować.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29324 by Foka
Dior sęk w tym, że pewnie nie wiesz, ale to nie pierwszy raz, Maro czy Intermario wiedzą ile razy już toczyliśmy rozmowy na ten temat na morcu. Jak widać Schulle nie znalazł tam większości więc próbuje znaleźć ją na forum. Zresztą w niedziele już rozmawiałem o tym z Playa. On sam mi powiedział, że wiele graczy ma problem z naszymi bonusowymi SRNami, ale samemu Playa to nie przeszkadza. Sęk w tym niech On wypowie się oficjalnie, że to nasza sprawa i nasze rozgrywki, nasze prawa.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29329 by Intermario

Nie podoba mi się groźba odejścia, zreszą podwójna, jedno zdanie jest nieprzetłumaczone. Nikt nas stąd przecież nie wygania. Schulle to jeden z wielu graczy, napisał opinię. Od tego jest forum. Gdyby Playa nam nie dawał wlnej ręki, to nie mielibyśmy naszych praw i naszego systemu. A krytykami naszej ligi nie należy się chyba aż tak przejmować.


Musi byc grozba, bo oni stale od jakiegos czasu probuja nas zdyskredytowac! Dior to nie jest opinia to kolejny post przeciwko naszemu systemowi ligowemu (podobnie bylo w topicu WTF is happening? . Ponadto nie powinna wypowiadac sie osoba, ktora nie umie dobrze zorganizowac CI i ISSF.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29336 by Wodiczko
Dior ma bezkonfliktowy charakter i lagodne serduszko :) a z takimi trzeba rozmawiac ostro i wyraznie przedstawiac nasze stanowisko. Nie rozumiem reszty postow w tamtym topicu, gdzie ludzie pisza, ze Lobo przesadzil i poniosly go emocje...Sa kraje gdzie nocuje przyslowiowy c.h.u.j , a nie profesjonalne rozgrywki sensible online - ich problem. Ale my mamy cos, czego wiele osob nam zazdrosic (wiem, bo na ogolnym kilka rozmow na ten temat przeprowadzilem) - skoro Niemcy nie chca/nie potrafia ogarnac swojej ligi i uczynic jej atrakcyjna, to ich problem. Ale nie maja prawa wpieprzac sie miedzy wodke a zakaske i zglaszac pretensje do naszej formuly. Wiadomo - im wiecej masz srn, tym bardziej boli Cie dupa kiedy przegrasz z kims nizej notowanym. Wiec tamci sie moga starac w grach ooo i odbierac nam czy Czechom te punkty, ktore zgromadzimy w lidze...To tyle :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago - 16 years 6 months ago #29366 by dior
Tak na szybko: przeraziła mnie wprost wypowiedziana groźba (wręcz szantarz) wyjścia poza struktury ss.de, jesli tylko nie odwalą się od nas. Jak napisałem po ang. nasze zasady i organizacja to nasza sprawa, oczywiście w granicach rozsądku (wystarczą analogie do prawdziwej piłki) - w tym jeste jak najbardziej confirm. Natomiast przeliczanie na srn nie działa dobrze, to wg mnie wymaga reformy (nie pisałem tego po ang.) - dobrze by było zrobić przelicznik każdej ligi, tak jak przy rozstawieniach w Lidze Mistrzów - np. na podtsawie frekwencji (czynnik spoza realnej piłki, ale tutaj bardzo istotny) i osiągnięc w europejskich pucharach poszczególnych graczy. Myslę, że warto im to zaproponować - aktualnie mielibyśmy jedną z najwyżej punktowanych lig. Nikt by się nie pzypinał, wszystko byłoby jasne i równe dla wszystkich.

Jak sądzicie?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29368 by lobo
Dior.

Sprawy sa na dobrej drodze. Odpowiedz byla pisana na emocjach, moze i padly mocne slowa ale czasami trzeba ich uzyc skoro rzeczowe argumenty nie docieraja do adresatow.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29385 by Stromberg
I like Strombergo... what is it with me anyway? :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.299 seconds
Powered by Kunena Forum