Rezygnacja...

More
16 years 7 months ago #27172 by Misiek_devil
Rezygnacja... was created by Misiek_devil
Niestety stało się coś czego nie przewidywałem, coś niezależnego ode mnie, w końcu coś za co chciałbym przeprosić. Od pewnego czasu mam problemy z internetem. Strasznie wolno chodzi i żadne zabiegi jak na razie nie dają poprawy:/ Wszystko to sprawia, że mam wysoki PING, który uniemożliwia mi grę w Lidzę a także w Pucharze przyszłych mistrzów. Dlatego też nie uda mi się rozegrać meczy w wyznaczonym terminie i jestem zmuszony zrezygnować z udziału w tych rozgrywkach. :/ Chcialem przeprosić wszystkich, którzy sa w mojej grupie za to że nie wywiązalem sie z regulaminu, a także że pewnie popsuję troche zabawę ;) Kiedy tylko ustabilizuje mi się internet chciałbym powrócić do grania w III lidze... jeśli oczywiście będzie to możliwe... Jeszcze raz przepraszam i powodzenia !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27180 by cinek
Replied by cinek on topic Re: Rezygnacja...
Nic nie szkodzi, wracaj jak najszybciej do gry :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27215 by dior
Replied by dior on topic Re: Rezygnacja...
To jest podejście godne szacunku. Mam nadzieję, że szybko poprawi się jakoiść Twojego łącza!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27245 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Rezygnacja...
oooooo to mi się podoba ... zaimponował mi kolega.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27304 by Splatterpunk
Replied by Splatterpunk on topic Re: Rezygnacja...
jeszcze będe próbował:/ ale niestety obawiam się że będe musiałsię dołączyć do Misiek_devil-a gdyż u mnie ping też nie jest najlepszy:/ będe jeszcze próbował do końca tygodnia, może uda mi się rozegrać mecze ligowe.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago #31772 by Giacinto
Replied by Giacinto on topic Re: Rezygnacja...
Chcialbym prosic o usuniecie mmnie z seznonu ligowego grudnia. Mam kilka powodow. Jeszcze nie rozegralem ani jednego spotkania oprocz pucharu. Mysle ze nie dam rady rozegrac wszystkich spotkan i bede przez dlugi czas nieobecny... Nie chcialem pusc zabawy, czytalem regulamin, ale czy moglbym prosic zeby to odbylo sie bez zadnych konsekwnecji? Prosze wybaczyc ale jestem nowy i do konca sie tutaj nie zadomowilem... : (

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago #31790 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Rezygnacja...

Nic nie szkodzi, wracaj jak najszybciej do gry :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.253 seconds
Powered by Kunena Forum