PUCHARU LIGI - dyskusja

More
16 years 7 months ago #26815 by Intermario
Tylko wtrace 3 grosze co do Redhineya. Z tego co wiem to nie mial dostepu do gg z powodu jakichs problemow z serwem Jabbera, ktorego uzywa. Ponadto siedzi na linuchu :) A co do calej sytuacji Redhiney byl caly czas na kanale, w zasadzie siedzi na nim 24h na dobe.....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #27261 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: PUCHARU LIGI - dyskusja
Na pewno wiele osób zauważyło, iż nie rozegrałem wszystkich potrzebnych meczów w Pucharze Ligi. Jest to spowodowane nie tylko brakiem czasu, ale również moim lenistwem :P. Aczkolwiek powodem nierozegrania meczów ze Splatterpunkiem jest jego problem z łączem, natomiast w przypadku Diora mam swoje usprawiedliwienie - logy z GG.

Ja (15-09-2007 10:41)
Hej tu Charlie, mamy do rozegrania Puchar Ligi, bede wieczorem to zagramy
Ja (15-09-2007 10:41)
pozdro

Dior (15-09-2007 12:37)
Eej Charlie!
Dior (15-09-2007 12:37)
Tu dior z sensiblesoccer.de
Dior (15-09-2007 12:37)
Mam teraz robotę na okrągło, raczej mnie nie będzie wieczorem, jesli to już ostateczny termin, to mogę oddać Ci walkowery.


Nie jest mi miło dostając walkowery od Diora, gdyż nie miałem ochoty rozgrywać meczów na początku miesiąca. Chciałem rozegrać je po 10 września. Jednak od około 10 września Dior nie pokazywałsię na kanale, ale nie chcę zrzucać winy na Diora, gdyż mogliśmy rozegrać mecze, gdy obaj byliśmy na kanale.

Prosze wyciągnąć z tego wnioski.

Pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27268 by Intermario
Hmmm....ale dlaczego napisales to dzis? 10h po losowaniu. Przykro mi, ale nie da sie juz nic zmienic :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • super_lamus
  • super_lamus's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #27783 by super_lamus
Replied by super_lamus on topic Re: PUCHARU LIGI - dyskusja

Uuu, wykazywales w powyzszych postach drogi Serphenth znajomoscia regulaminu, a jednak nie znasz go do konca. Jak przeczytasz punkt 10 bedziesz wiedzial czy taka wypowiedzia dzialam za czyimis plecami.


Drogi kolego, znajdź sobie inne miejsce na zaczepki, bo to źle o Tobie świadczy :) Zawsze w zwyczaju masz przekręcać nicki czy tylko przy tej okazji ;) Odwoływałem się do regulaminu Ligi Polskiej, ale jeśli znalazłeś jakiś inny, zainteresuję się :)

Faktycznie bylo to lekko cyniczne, bo jedziesz po Dzemie, ktory staral sie jak mogl, prowadzil to dla Was i tradycyjnie w zamian zamiast podziekowania dostal narzekania, tym razem od Ciebie. Nie wnikam czy sluszne czy nie. Wiec co Ty na ta propozycje, skoro chcesz wprowadzac lad i porzadek w Pucharze Ligi i zobaczyc jak to milo robic cos dla innych to propozycja jest calkiem powazna.


Dzielnie unikasz odpowiedzi, kiedy pytam: gdzie tak napisałem :) Możesz też spróbować wskazać gdzie jadę po Dzemie. Przypisywanie mi misji wyzwoleńczej też brzmi nieźle, ale to Twój pomysł. Wyjaśnij więc proszę czym go motywujesz oraz czym nagrzeszył Intermario, że chcesz go zmienić jako organizatora.

A przy okazji wyjaśnij proszę - kiedy ostatnio grałeś w Lidze Polskiej i Pucharze Ligi, że tyle masz do powiedzenia w moim temacie? :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • super_lamus
  • super_lamus's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #27790 by super_lamus
Replied by super_lamus on topic Re: PUCHARU LIGI - dyskusja

Ani słowa o jakichś zaplanowanych meczach z Red em Czy Iron em.
Widze ze w miedzyczasie dorobiles kilka spraw albo przynajmniej sugerujesz, ze od poczatku nie chcialem dac Wam szansy rozegrac zaleglych spotkan.


To mało przyjemne, że powołujesz się na wypowiedzi bez mojej zgody. Ale skoro już to uczyniłeś, to bardzo niefortunnie, bo zdaje się, że drugie zdanie z tej wypowiedzi brzmi: Miałem grać z Ironghostem w czwartek.

Jeśli uważasz, że dorobiłem kilka spraw, to zaprzecza temu wiadomość na którą się powołałeś. Wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem. Widać miałeś większy zapał do szukania porównań - obraźliwych przy okazji, ale taka najwidoczniej Twoja kultura i styl bycia. Właściwie to już się przyzwyczaiłem i przymykam na to oko, bo bywało gorzej. Zdumiewa mnie, że podejmujesz taki wysiłek intelektualny do wynajdywania historyjek o psach i totolotkach, a masz taki problem z rozszyfrowaniem prostej wiadomości.

Odwolujesz sie do Regulaminu, a na jego podstawie, kilku powaznych graczy zostalo relegowanych z pierwszej ligi za niedotrzymanie terminu. Czyli dokladnie to co zrobiles Ty.


Przykro mi, że kolejny raz spudłowałeś. Z tego co napisałeś prawdą jest, że zostali relegowani na podstawie regulaminu. A w moim przypadku powołujesz się tylko na jeden punkt, co czyni sytuację zupełnie inną. To dobrze, że masz tak dobrą wyobraźnię do różnych historyjek, ale w tym przypadku lepiej byłoby się zapoznać z regulaminem.

Ktos inny niż Ty dostal prezent, bonus czy tam dar. Klocisz sie o cos, co Ci nie przyslugiwalo. Jesli mialbym cofnac awans Redowi, to tym bardziej nie moglbym go dac Tobie. Stad moje skojarzenie z wiadomo czym.


Twoje prezenty obchodzą mnie tyle co zeszłoroczna zima, RedHineya - jak przypuszczam też - bo chciał grać. Zrozum więc, że nas naprawdę mało obchodzi kogo chcesz nagradzać, kogo nie oraz jakie masz skojarzenia i czego one dotyczą. Jesteśmy tutaj, żeby grać - tak trudno Ci to pojąć?

Poniewaz zaangazowany jestes w ten przyklad, to wytlumacze to na innym. Dzem i Dior graja w lotka


Bardziej mnie interesuje regulamin rozgrywek, niż Twój pies ogrodnika i głębokie zafascynowanie grą w totka. Z drugiej strony wiem dlaczego wolisz powoływanie się na te historie od opierania się na zasadach :) Faktycznie sugestywne, obrazowe, ale niestety mają mało wspólnego z regulaminem rozgrywek.

Popieram propozycje MaroJ. Prowadzenia PL nie traktowalbym jako kary (bo prowadzenie rozgrywek to fajna sprawa) tylko mozliwosci spojrzenia na sprawe od drugiej strony.


Jeśli wzór dla Ciebie stanowi opinia człowieka, który aktualnie ma mało wspólnego z samymi rozgrywkami Ligi Polskiej, to gratuluję wyboru - jeszcze lepszy niż z porównaniami. Jeśli podchodzi się do tematu w sposób jak się nie podoba, prowadź sam , to - przykro mi - kłÃ³ci się to z regulaminem. Jest to pierwszy powód, dla którego odmawiam polemiki na ten temat. Drugi jest taki, że obaj możecie wyrazić tu zastrzeżenia co do pełnienia tej funkcji przez Intermario. Przedstawcie jasno swoje uwagi, bo Wasza propozycja zaczyna pachnieć populizmem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • super_lamus
  • super_lamus's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #27791 by super_lamus
Replied by super_lamus on topic Re: PUCHARU LIGI - dyskusja

Tylko wtrace 3 grosze co do Redhineya. Z tego co wiem to nie mial dostepu do gg z powodu jakichs problemow z serwem Jabbera, ktorego uzywa. Ponadto siedzi na linuchu :) A co do calej sytuacji Redhiney byl caly czas na kanale, w zasadzie siedzi na nim 24h na dobe.....


Jeśli Linuch to Linux, to jest na nim wiele programów praktycznie identycznych w działniu na gg. Zależy o jakiej dystrybucji mówisz ;-) Ale jeśli na tym systemie pracuje to bez problemu sobie poradzi.

Co do obecności RedHineya, jeśli dobrze pamiętam przez znaczną część sierpnia na kanale w ogóle był nieobecny. Potem już mnie nie było, ale na gg byłem stale aktywny. Doskonale powinien o tym wiedzieć Dzem, bo ma mój numer na gg. Domyślam się jednak, że temu zaprzeczy lub przedstawi inną wersję. W sumie on na gg jest nieaktywny lub ukryty, bo nie pamiętam kiedy go ostatnio widziałem w trybie aktywnym. RedHiney chciał grać i mógł grać, odezwał się na gg w sobotę, ale Dzem wymyślił jakieś prezenty, na których temat też RedHiney miał złe zdanie.
Gdyby pary były podane terminowo, zupełnie inaczej by to wyglądało. Oczywiście rozumiem sytuację organizatora, jednak ogłaszanie, że z mojej winy mecz się nie odbył w terminie, to w praktyce jednoczesne oskarżanie mnie o zbyt późne podanie par pucharowych.

Z Pucharu Ligi zrezygnowałem, bo po tym zajściu odeszła mi przede wszystkim ochota brania udziału w nim (dodatkowy czynnik - mniej czasu). A jak go prowadzisz? Znając Ciebie jako organizatora zakładam, że co najmniej dobrze :) Postawa ex-organizatora (z jego doskonałą frekwencją Pucharu Ligi w tym sezonie, dodajmy) działa też mało zachęcająco. Zamiast rzeczowej odpowiedzi pojawia się przypisywanie mi różnych zdarzeń i przedstawianie różnych historyjek. Zdaje się zresztą, że on sam ma jakieś uwagi do prowadzenia Pucharu Ligi przez Ciebie, ale zamiast opowiedzieć o tym otwarcie, składa mi jakieś dziwaczne oferty, o których mam złe zdanie ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27795 by Foka
Replied by Foka on topic Re: PUCHARU LIGI - dyskusja
OD NOWEGO SEZONU PUCHAR LIGI jest obowiązkowy, nie rozegrane mecze będą traktowane jak walkower. Nie rozegrane mecze będą również równoznaczne z karą minus 10 punktów w nowym sezonie ligowym.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • super_lamus
  • super_lamus's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #27805 by super_lamus
Replied by super_lamus on topic Re: PUCHARU LIGI - dyskusja

OD NOWEGO SEZONU PUCHAR LIGI jest obowiązkowy, nie rozegrane mecze będą traktowane jak walkower. Nie rozegrane mecze będą również równoznaczne z karą minus 10 punktów w nowym sezonie ligowym.


Miło, że się wreszcie odezwałeś :) Odpowiedz mi proszę Foka na jedno pytanie - czy kary będziesz stosował równie chętnie jak odpowiadał na wiadomości do Ciebie wysyłane? Bo jeśli tak, to o temat kar każdy może być spokojny.

Wiadomość wysłana 01.09.2007 [15:33:07]. Odpowiedzi brak.

Dziękuję!!! Naprawdę, ogromne dzięki za kompletny brak zainteresowania moją sprawą!!! Dzięki temu wiem jak bardzo mogę liczyć na Twoje wsparcie. Na gg też czasem mógłbyś odpowiedzieć, gdy do Ciebie piszę, szczególnie jeśli widniejesz jako aktywny i mnie też widzisz jako aktywnego... Ale to już inny temat... W sumie, gdybyś sobie zawracał głowę jednym z kilkudziesięciu graczy ligi, to być może nie padłaby idea takich sankcji...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27807 by Foka
Replied by Foka on topic Re: PUCHARU LIGI - dyskusja
Nie prowadzę Pucharu Ligi...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • super_lamus
  • super_lamus's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #27820 by super_lamus
Replied by super_lamus on topic Re: PUCHARU LIGI - dyskusja

Nie prowadzę Pucharu Ligi...


... i naprawdę nie masz z nim nic wspólnego?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.210 seconds
Powered by Kunena Forum