Re: Składka na puchary!!

More
16 years 7 months ago #24604 by Inbloom
Ja nie mam nic przeciwko jawnym wpłatom. Przeciez wszyscy wiedzą w jakich czasach żyjemy i nie zawsze każdego stać na jakąkolwiek wpłate. W jednym miesiacu ktos wplaci, a w nastepnym moze juz nie miec za co i na odwrót. .Nic nie wiadomo.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #24644 by dior
Replied by dior on topic Re: Składka na puchary!!
Jestem za! Trzeba się jednak liczyć z konsekwencjami takiego kroku, Ci, którzy zdecydują się na składki, staną się niejako akcjonariuszami ligi, zaczną się bardziej angażować, zaczną też więcej wymagać. W każdym razie bardzo dobra inicjatywa Foka! Zawsze będę popierał przedsięwzięcia obywatelskie - a to konkretne jest właśnie obywatelskie z ducha!

Pozdro!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago - 16 years 7 months ago #24645 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: Składka na puchary!!
Popieram!
Fajne będzie zdobyć jakiś puchar i później podziwiać go na półce z trofeami, a wydatek niewielki

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #24647 by dindek
jestem za o_o, moge miliard wylozyc z mego budzetu 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #24649 by Szczala
Rownież popieram,
od takiej sumki nikt nie zbiednieje a i na pewno milej bedzie sie grac z mysla wygrania realnego pucharu ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #24655 by DeFoNe
Pomysł jak najbardzej trafny! Mysle ze nie problem podarować sobie 3 piwa, a zamiast butelek na polce moze stac przeciez fajny pucharek:D Chyba ze mamy tu mega alkoholików :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #24659 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Składka na puchary!!
zdecydowanie za.

ale potrafie sobie wyobrazic ze jesli wszystko bedzie jawne to predzej czy pozniej ktos komus wypomni (w ferworze klotni) ze nie wplaca, a byc moze dostaje nagody.
Co by uniknac tego, proponuje napisac niepisana zasade, ze sa minusowe punkty za takie kosmate mysli i wypowiedzi, albo przynajmniej publiczna chlosta.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #24691 by RedHiney
Za! Jestem gotowy dobrowolnie i mniej lub bardziej regularnie wpłacać jakąś kwotę (w zależności od możliwości finansowych) na ten cel. W sprawie jawności finansów nie mam zdania. Zarówno jawność jak i utajnienie księgowości będzie wywoływało tarcia, chociaż co oczywiste całkowicie inne i o innym podłożu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #24692 by bobbiebobras
Witam...

Ja jestem za nie widze nic przeciwko i moge otwarcie napisac ze sie zloze nie wazne czy wygram puchar czy nie ale napewno nalezy sie zwyciescy i bedzie motywaowac innych do wiekszej pracy i rozwoju aby siegnac po puchar i jak wioadomo duzo tez zalezy od szczescia i dyspozycji dnia :)

Popieram :)

pozdrawiam

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #24693 by cinek
Replied by cinek on topic Re: Składka na puchary!!
Jestem za. Incjatywa wydaje mi się słuszna. Nie muszą być jakieś super te medale/puchary. Nie orientuje się ktoś cenowo jaki jest to wydatek. Może ktoś mi przybliży :)
Druga sprawa nie zapominajmy kto płaci za domenę i hosting strony ss.pl :)

Co do obaw enrique mam też takie same.

Tak po głębszym przemyśleniu - a może niech to będzie składka na domene i hosting :) a z tego co zostanie będzie przeznaczane na trofea:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.258 seconds
Powered by Kunena Forum