Re: Składka na puchary!!

More
16 years 8 months ago #24588 by Foka
Witam!!
Jak wiecie ostatnio Mati za wygranie Pucharu Polski dostał pucharek. Była to prywatna inicjatywa i prywatne pieniądze. Nie można więc wymagać by było tak zawsze. W związku z tym zrodził się w mojej głowie pomysł by zrobić nieobowiązkową miesięczną zrzutę na nagrody. W zależności od kwoty uzbieranej można by nagradzać za zwycięstwa w ligach (od 1 do 3) i Pucharach. Oczywiście jak mówie zrzutka by była dobrowolna i tylko dla chetnych. Wszystko księgowałbym na forum. Można by np miesięcznie dawać 5/10 zł nie jest dużo, a zawsze fajnie dostać jakąś realną nagrodę. Co o tym myślicie i kto ewentualnie by się pisał na coś takiego. :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #24589 by Inbloom
Ja bardzo chętnie !! Świetny pomysl :) Mam dużo wydatków ale 10 zł miesiecznie to faktycznie nie tak duzo :) Czyli jestem zdecydowanie za !! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #24590 by iron
Replied by iron on topic Re: Składka na puchary!!
ja jestem za:) fajnie zgarnac jakiegos puchara moze to i ludzi zmobilizuje do lepszej frekwencji w grach:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #24592 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Składka na puchary!!
Jestem za. Dobry pomysl, zaloze sie ze jesli to wypali to bedziemy jedyna liga w z realnymi pucharami w rozgrywkach on-line. Niech sie inni ucza ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #24593 by Intermario
swietna inicjatywa, ale mysle ze nie powinno sie ujawniac kto wplacil, jedynie ile ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #24594 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Składka na puchary!!

Jestem za. Dobry pomysl, zaloze sie ze jesli to wypali to bedziemy jedyna liga w z realnymi pucharami w rozgrywkach on-line. Niech sie inni ucza ;D


Własnie dlatego też warto :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #24595 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Składka na puchary!!
mhm nieeee chce by do końca było uczciwe i każda kwota była jawna by nikt do mnie nie miał pretensji ... życie mnie tego nauczyło w pieniądzach nie ma zaufania.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #24597 by enrique
Pisałem już o tym na ircu ale powtórzę na forum. Ogólnie nie mam nic przeciwko tej inicjatywie jeśli jest dobrowolna, chciałem jedynie wyrazić obawę, że wprowadzenie tych składek może doprowadzić do sytuacji, gdzie dojdzie do podziału na osoby, które biorą udział w składce i na tych, którzy tego nie robią, co z koleji może prowadzić do tego, iż pierwsi będą uważani za tych lepszych, natomiast drudzy za graczy gorszej kategorii. Może należy zastanowić się zatem nad tym czy powinno ujawniać graczy, którzy się składają.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #24598 by Intermario

Pisałem już o tym na ircu ale powtórzę na forum. Ogólnie nie mam nic przeciwko tej inicjatywie jeśli jest dobrowolna, chciałem jedynie wyrazić obawę, że wprowadzenie tych składek może doprowadzić do sytuacji, gdzie dojdzie do podziału na osoby, które biorą udział w składce i na tych, którzy tego nie robią, co z koleji może prowadzić do tego, iż pierwsi będą uważani za tych lepszych, natomiast drudzy za graczy gorszej kategorii. Może należy zastanowić się zatem nad tym czy powinno ujawniać graczy, którzy się składają.


Do tego tez zmierzam w mojej opinii, ale z drugiej strony Foka tez ma racje ;) No nie ma tutaj dobreo rozwiazania, Idea jednak super!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #24600 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Składka na puchary!!
Jest pewne rozwiązanie. Rada Ligi jedynie wiedziała by kto, co i dlaczego. Czyli 5 osób reszta musiała by nam wierzyć na słowo. Ufać.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.240 seconds
Powered by Kunena Forum