Re: Trzeba się promować

More
16 years 11 months ago #20975 by dior
Pojawiła się szansa dla naszej społeczności na, dość chyba znaczącą, promocję. Mój przyjaciel prowadzi stałą rubryke felietonową w serwisie zczuba w portalu Gazeta.pl --- www.sport.pl/sport/0,74696.html.
Rozmawiałem z nim dziś, są zainteresowani napisaniem o nas felietonu (zapewne nie jednego), nawet umieszczeniem relacji ze zlotu. Być może dałoby się załatwić oficjalny partonat zczuba nad turniejem offline we Wrocku, czy może w ogóle nad naszą społecznością. Na razie bez konkretów rozmawiałem, ale teoretyczne możlwiości są.

Potrzebuję Waszych sugestii, opinii. Czy ma ktoś coś może przeciwko? To już byłaby zdziebko poważniejsza sprawa, dlatego nie mogę sobie pozwolić na samowolę organizacyjną.
Czekam na wypowiedzi!

Pozdrówka!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Domin Gabryel
  • Domin Gabryel's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 11 months ago #20977 by Domin Gabryel
Replied by Domin Gabryel on topic Re: Trzeba się promować
Jak dla mnie bomba, Zczuba to chyba bardzo popularny serwis, wiec po tekscie u nich mozemy byc wrecz zawaleni nowymi graczami, a turniej we Wrocku tez moze sie niespodziewanie rozrosnac. Nie ma co sie zastanawiac, tylko jesli jest taka mozliwosc to trzeba ja wykorzystac :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 11 months ago #20978 by dindek
promocja swosa ponad wszystko:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 11 months ago #20979 by MaroJ
Tak Dior, zrobmy to.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 11 months ago #20986 by Intermario
Świetna sprawa Dior ;) Juz wczesniej byla kiedys taka opcja w CD-Action ::) więc jesli z ta gazeta wypaliloby to...to super sprawa..pewnie wpadnie pełno nowych osob. Kiedys Pik rzucil swosa na torrenta i wiele graczy dolaczylo, a gazeta daje znacznie wieksze mozliwosci. Więc Dior pełne poparcie :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #21080 by Iroquois
super pomysl :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago - 16 years 10 months ago #21081 by Tomplus
Jeszcze raz mówię że jak już promować to wszystkich - bo czym więcej ludzi będzie zobaczy dużą scenwe tym lepiej.

Jak coś ja chętny jestem do pomocy.

a tak w ogóle kto skasował poprzednie posty ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #21179 by dior
Świetnie, rozmaiwałem ze znajomym, przemyslimy sprawę w tym tygodniu. DAm znać, gdy okaże się, co konkretnie mają nam do zaoferowania i czego ewentualnie oczekują w zamian.
Wszystkim bardzo dziekuję za wypowiedzi, miło zobaczyc, że ktokolwiek zagląda na forum.

Pozdrówka!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #21468 by Inbloom
hehe :) Ja nie mam pytań :D Taka promocja to dla nas zbawienie :D Jak bedzie wiecej osob to w koncu bedzie z kim grac ... bo teraz czesto nie ma z kim :/ Więc Dior trzymam kciuki u rąk i nóg by wszystko sie powiodło :D Pozdro !!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #21470 by Szczala
Lepszej reklamy chyba nie można sobie wymarzyć :D

Trzymam kciuki za całe przedsięwzięcie i życzę powodzenia :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.235 seconds
Powered by Kunena Forum