Re: POLSKA SCENA SWOSA ??? CZY TO KIEDYKOLWIEK WYPALI ???

More
18 years 2 months ago #6270 by Tomplus
@FCLan
i ten ktoś to nie byle kto!
możecie liczyć że ta strona powstanie!
jak on się za coś bierze to kończy!

a narazie jest świetnym spisem linków do POLSKICH stron gdzie coś ostatnim czasie się dzieje.

fakt że szczególnie obrodzilo na Polskiej Scenie SWOSa w managery typu SM (sensiman).

jednakże będę musiał mu powiedzieć pare slów o ostatnim linku i opisie do linku Forum SENSIMANa.
dopóki nie zreaktywuje tej stronki.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 2 months ago #6271 by Fclan
No mam nadzieje ze to bedzie cos ciekawego a nie kolejna nudna strona, chociaz i tak nigdy nie bedziej wiekszej niz sensiblesoccer.de

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 2 months ago #6273 by Tomplus
@FcLan
no! z takim nastawieniem to my nie zrobimy nic dobrego!

ale wracajac do ss.de:
dlaczego na tej stronie nic się niedzieje prócz informacji o turniejach online na Amige lub Segę?
tylko czasem tylko na jakieś spotkania, nie licząc o newsach dot. ss 2006?

Co z unowocześnianiem SWOSa zwykłęgo na PC or Amiga?
np. aby bez konieczności korzystania z emulatorów można było grać w SWOSa online?
albo aby zawsze składy do SWOSa były aktualne?
żeby było wiele praojektów dot. wyglądu SWOSa i nie tylko zmiana tła na stronie głownej.

na ss.de, a nawet olewają polskie tłumaczenie, a to co znalazłem (widziałem wersje Polską) ma błędy! Nie o te że brakuje tłumaczeń ale ze się krzaczy.

A wracajac do tematu, każdy moze pomóc w tworzeniu Polskiego projektu jak w końcu ktoś zaczął.
Trzeba tylko zkomunikować się z twórcą strony.
a jest prosto, np. meilem który jest na tej stronie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 2 months ago #6275 by Fclan
Tak, olewaja polska wersje, ktora powinna byc pol roku temu.. zmieniali przez ten czas rozmiary tabelek i kolory na stronie.. a jak ktos zapytal na forum o polska wersje odpisali ze nikt im za to nie placi i maja tez inne rzeczy do zrobienia....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 2 months ago #6276 by Tomplus
a co to za problem dać plik do tłumaczenia dla developerów?
a po drugie Oni tego nie tlumaczą tylko my Poalcy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 2 months ago #6277 by Fclan
hehe, napisali ze trzeba dokonywac pewnych zmian w bazie danych i zajmie to troche czasu... jak na razie zajmuje to pol roku :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 2 months ago #6278 by Tomplus
taak?
to już wiem jakie to są zmiany, napewno same zmiany w bazie to prosta czynność, ale trzeba poprawic skrypty, a pewnie o tym zapomnili,

ElMichaJ jak tworzył ten serwis wyszedł z założenia że najwięcej graczy będzie z Anglii i Niemiec, więc nie dostosował serwisu do potrzeb innych nacji. Założe że teraz żałują że o tym nie pomyśleli.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 2 months ago #6280 by Fclan
moze tak moze nie ale co moze byc teraz wazniejszego do zrobienia od polskiej wersji? chodzi mi o robote na ss.de, z jakiego panstwa jest najwiecej graczy? z Polski a nie wszyscy znaja Angielski

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 2 months ago #6281 by Tomplus
Może angielski wszysscy znają, w końcu internet jest takim medium że z tym językiem spotykamy si ę na porządku dziennym, ale masz racje ...
nie każdy rozumie ten jeżyk tak jak chciał autor postu, artykułu, opisu, pytania na IRC (np.)

chcociaż My mamy problem również na stronie SMa. Gdyż tutaj skolei brakuje lingwistów którzy chcieliby przetłumaczyć grę, A w planach jest nawet przetlumaczenie SMa na jezyk Esperanto ;) Bynajmniej moich.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 2 months ago #6298 by LION
Właściwie piszę tego posta jako hello World , by sprawdzić czy dobrze się avatar i podpis wyświetla, ale jak już jesteśmy przy temacie...

To swoją koncepcję mam. Na razie zbieram pomysły, obserwuję i... czekam na dłuższy wolny moment na studiach ;P
Ale myślę, że słowa Tom+ wystarczą za rekomendację, dziękuję! ;)

Swoją drogą - www.forum.swos.pl też działa, a ostatni link pasuje, nie dam Ci odpuścić LK ;P

PS. Bawi mnie to, że nikt jeszcze nie zagadał mnie w tej sprawie, mimo że już odwiedzin sporo jak na nierozreklamowaną stronę było. Widać czekacie... hehe ;)

PS2. Śmiało możecie słać swoje pomysły (i domysły ;), wszystko sobie zarchiwizuję i ze spokojem przemyślę ;)

PS3. @Tom+ Ty tam nie Esperanto, ale najpierw skolei zamień na z_kolei ;PPPP A szczerze - Staż... wpierw, to pomoże, gniotę i gniotę, nawet tu muszę ;)

PS4. Polska wersja ss.de = tyle czasu minęło odkąd o tym paplaliście i co? Dalej leży? Hehe... a flaga polska przy ilości userów na ss.de wciąż najwyżej... Niedługo się obrażą i uciekną, a zostaną tylko Ci, którzy są zniemczeni, zangielszczeni i niezniesmaczeni ;P

Zdrawiam!

PS5. Raczej tu nie zaglądnę szybko, najszybciej polecam:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
GG 347711

PS6. Dlaczego mi się avatar rozjeżdża? ;P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.225 seconds
Powered by Kunena Forum