Re: POLSKA SCENA SWOSA ??? CZY TO KIEDYKOLWIEK WYPALI ???

More
19 years 1 month ago #1793 by Nowacek
Drodzy swos maniacy .. Mam pytanie , co sie stalo z pomyslem na wspolna scene swosa ??
Podobno miala byc jakas wspolna zrzuta na domenę , na konto , itd...
W ten sposob zamiast kazdy sobie rzepke skrobie , byla by 1 wielka scena swosa , tak jak to maja NIEMCY lub SWOS WORKING GROUP ( to jeszcze istrnieje ?!! )
TAk czy siak , proponuję powrócic do tego pomyslu ...
Samemu tez nie daje rady , i chcialbym abysmy wszycy razem zaczeli wspolpracowac !!
Razem mozemy zdzialac wiecej ..

Mogę użyczyć swojej strony lub zaprojektowac wraz z kolegą nową !!! całą we fleshu ...
Oczywiscie mogę złożyć się na konto i domenę !!
LUDZIE ZRÓBMY COŚ BO SWOS ZANIKA NIE TYLKO W POLSCE ALE RÓWNIEŻ NA ŚWIECIE :P HEHE
Pozdrawiam NOWACEK

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1796 by Spooky
Pomysl na domene wyszedl odemnie.
Ale ja sie juz raczej z tego wycofuje przestalo mnie to interesowac niech nowy boss postlarval cos zaproponuje.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago - 19 years 1 month ago #1807 by Intermario
Chcialbym zaczac od tego iz moim zdaniem polska scena SWOSA istnieje. Organizujemy rozgrywki Polskiej Ligi Sesnible, niedawno odbyla sie 5-ta edycja pucharu. Juz w wakacje na ss.de zostanie wydzielony dzial z polskim jezykiem, a jezeli znajda sie chetni i pomoga to przetlumaczymy cala ss.de na polski. Polska scena swosa kreci sie wokol naszego kanalu #sensible.pl gdzie w weekendy liczba ludzi dochodzi do 20, a i w tygodniu jest niewiele gorzej. Oczywiscie iz fajnie byloby stworzyc www.sensiblesoccer.pl, lecz ta stronka musialaby byc przekerowana pod site Michi, gdyz najwazniejsza sprawa na serwerze Michi jest cala baza danych: uzytkownikow, OOO. Uwzam iz budowanie tego od nowa nie ma najmniejszego sensu. I nie uwazam iz swos w pl zanika!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1816 by Spooky
Nic nie zanika- przypomnij sobie kiedy ty tu zaczyles ... byles ty ja i madq :) czasami jakis ŁukaszR :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago - 19 years 1 month ago #1827 by Nowacek
UWAGA JUŻ JEST NAJNOWSZA AKTUALKA LIGI POLSKIEJ NA SEZON 2004/2005 runda wiosenna !!
Pozdrawiam i zapraszam do ściągania już dzisiaj
NOWACEK

republika.pl/swosfanclub/


I SORY SPOKEY ZA SPAM I REKLAME ale ja bym tak inaczej nie potrafil ........

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 2 months ago #6227 by Tomplus
sorry że odświeżam ten temat, ale ...

dlaczego tak bardzo chcecie aby koniuktura niemców była napędzana a nie polska? w Polsce?

bo to wstyd aby największa SWOSnacja nie miała porządnej strony we własnym kraju, na własnej domenie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 2 months ago #6230 by dior
Żaden wstyd, Anglicy też nie mają - a to w końcu ojczyzna sensibla ;) Poza tym mam pewne obawy co do naszych narodowych umiejetności (dez)organizacyjnych. Ale w razie czego możecie na mnie liczyć. ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 2 months ago #6259 by Tomplus
@Dior
masz racje, nie potrafimy sie dobrze zorganizować i to widać na każdym sczeblu w Polsce (od rządu po małe kluby)
jednakze, jest takie przysłowie Polak potrafi! , więc poprostu musielibyśmy zrobić ekipę developerską z różnyh dziedzin i np. nie rzuci wszytkiego jak spotka miłośc swojego życia (fakt jest to ważne), i inne rzeczy też, ale nie koniecznie trzeba porzucać idee.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 2 months ago #6266 by Fclan
nigdy nic nie wypali, bo polacy sa zbyt leniwi na cokolwiek..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 2 months ago #6267 by Fclan
Ostatnio jednak zauwazylem, ze ktos cos probuje robic.. nie wiem co to bedzie ale znalazlem takie cos jak: www.swos.pl

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.236 seconds
Powered by Kunena Forum