Re: SWOS FAN CLUB - republika.pl/swosfanclub/ POWRACA i szuka pomocników !

More
19 years 3 weeks ago #1791 by Nowacek
wiem wiem ze tak mowie a potem nie dotrzymuje slowa ... ale ...
Byla sesja , bylo ciezko
czas na SWOSA !!

Nadeszly święta i nowe postanowienia ..
ja też postanowilem zrobic cos z moja stronka : zamknąc i odejsc lub reaktywowac !!
Wybralem wiec 2 wersje !! OSTATNI WIELKI POWRÓT I TO NIE DLA ZARTÓW !!
Jesli mi sie nie uda , znaczy ze juz czas zamknąć , tą stronkę z tradycjami ...

Właśnie teraz pracuje nad nową liga Polska , runda wiosenna .. inne ligi również postaram się poprawic , w najblizszym czasie ..
Już niedługo na stronie znajdziecie nowe konkursy oraz turnieje OFF - line ...
Pozatym, ciekawe materialy, nowe boiska , pilki itd...

NASZE FORUM JUZ DZIAŁA , REJESTRACJA I LOGOWANIE !!! utenti.lycos.it/swosek/forum/index.php !!
ZAPRASZAM DO ODWIEDZIN I WYPOWIEDZI

Pozdrawiam i szukam nowych pomocników do prowadzenia strony !!!
Jesli ktos jest zainteresowany pomoca i wspolnym prowadzeniem dla dobra swosa !! Zgłaszajcie się pod numer gg : 258 60 98

Aha , wracam do ligi on-line .. mam nadzieje ze nie zapomnialem jak sie gra po sieci :) :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 3 weeks ago #1795 by Spooky

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 3 weeks ago #1797 by Nowacek
TObie tez wesolych swiat SPOKEY
I PICE AND LOVE
Pokoj przez swieta !!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 3 weeks ago #1798 by Spooky
Nie wesołych świat tylk oto co robisz to jest ewidetny spam. Reklamujesz swoj sajt na innym sajcie poscieconym do tego. Nie wiem czemu admini jeszcze nie wyjebali twojego posta.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 3 weeks ago #1799 by TURban
Jest to forum poświęcone SWOSowi i dopuszcza się tego typu ogłoszenia:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 3 weeks ago #1801 by Spooky
Jednakze jest to forum nalezace do ss.de. Chyba ludzie z ss.de nie po to go tworzyli b innie reklamowali na nim swoje sajty i kiedys moze w przeszlosci przesli na inne strony ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 3 weeks ago - 19 years 3 weeks ago #1808 by Intermario
No Nowacek reklame sobie niezla zrobiles ;-] Ale tak powaznie mowiac to cale zycie kreci sie wokol ss.de i byloby milo gdybys rowniez przylaczyl sie do budowania polskiej wspolnoty pod ss.de. Sadze iz nie potrzeba nam drugiej stronki, poniewaz najlepsi i tak graja pod ss.de, tutaj jest cala baza danych itp. Nie chce byc nie mily ale ostatnio organizowany przez swosfanclub cup nie dotrwal do konca i jesli taki mialaby wyglad scena polskiego swosa to.... Jeszcze jedna uwaga pod ss.de czuje sie klimat swosa, caly site zrobiony jest na design SWOSA, a co do swosfanclub to sam wiesz...swietnia robota pod fleszem ale nie ta atmosferka.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 3 weeks ago #1815 by Spooky
Popieram przedmówce. Jesli chcesz to dzialaj tutaj po co rozdzielać się na 2 front ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 3 weeks ago - 19 years 3 weeks ago #1817 by Nowacek
Panowie powiem tak .. Spokey mnie nie lubi , bo nadal czuje zal ze kiedys nie gralem w jego cupie do konca ..
wycofalem sie bo odpadlem z niego ... nie wykorzystalem pozwolenia do dalszej gry i stalem sie wrogiem publicznym numer 1
coz ,... kto sie w tym orientuje wie jak bylo

Po 2 , nie chce nic mowic ale jest to NIEMIECKA strona !! I NIEMIECKI OFICJALNY FAN CLUB !!
nigdy nie bedzie po polsku , a jesli nawet , to tylko fragment ... polska liga on-line ... inne rzeczy z polskich stron się tu nigdy nie ujawnią bo po co ? jesli to niemiecka strona ?
Adres tez jest www.sensiblesoccer.de prawda ? czy my Polacy nie mozemy miec takiej stronki również ? w czym jestesmy gorsi od niemców ? co nie umiecie pisac w php ? bazy danych stworzyc ? wiem ze tu sie tworzy historyczna baza ale mozna ja skopiowac .. czy nie umiemy zrobic czegos sami ? zawsze musimy pasozytowac ??powiem wam w czym tkwi problem .. w tym , ze jesli ktos sie stara osiągnąć cos swoimi silami TO ZAWSZE !! ZNAJDZIE SIĘ TAKI KOLES !! JAK SPOKEY !! i bedzie ci utrudnial droge do osiągnięcia celu ... krytykowal , przeszkadzal , pouczal ... ale nie pomoze !!

SPokey czy ty cos osiagnąłes poza graniem w swosa on-line ??wypowiedziami na tym forum i kłÃ³tniami ze mna ? czym ty sie czlowieku przykladasz ??? Polska ma najwiecej chyba fanów tej , gry ( przynajmniej najwiecej sie loguje na tej stronie ) a taki Spokey ! nie chce Polskiego serwera , nie chce Polskiego FAN CLUBU i ciagle sądzi ze najlepsze to co zagraniczne ...i bedzie jeszcze pisal ze robie SPAM !!
czlowieku , robie spam PONIEWAZ MOJA STRONA ISTNIEJE 4 lub 5 lat ! i ma tradycje !! JAko pierwsza aktualizaowala lige polska !! pozniej zrobilem jako pierwszy tlumaczenie , 4 ligową ligę Polska !! i gdyby nie moja strona i Pagoda , zaden z was nie zrobił by potem kolejnych wypelniaczy bo strona Pagoda jest najstarsza ... i nikt poza nim nie mial zadnych informacji tyle co on ...

Przykro mi ze taki SPOKEY nie docenia mojego wkladu rozpowszechniania Swosa , nie tylko na Polske ale i na calą Europę . gdyz jak patrze na te wszystkie uaktualnienia Ligi Polskiej , robione przez niektorych fanów , i leżace na obcym serwerze to zastanawiam się czy to faktycznie liga Polska , czy update ligi litewskiej ..

Pozdrawiam Nowacek

ps. i na koncu zlota mysl SPOKIEGO

chyba ludzie z SS.de ( SS- nie mylic z czasami wojny ) nie po to go tworzyli b innie reklamowali na nim swoje sajty i kiedys moze w przyszlosci przyesli na inne strony ?

DO konca tego nie rozumiem ale powiem tak , gdyby nie inne strony PAGOD nadal by klepal swoja biede , gdyby nie inni ludzie , gdyby nie konkurecja wszyscy by sciagali najnowsze uaktualnienia LIGI POLSKIEJ nie z 2004/2005 roku ale 1997/1998 .. bo tylko takie tam byly jak odkrylem i zaczalem prowadzic swoja strone .

Ps2 . Dolączam się do prośby innych .. Intermario przestudiuj posty SPOKEYA
On co chwile bluźni i żenujące , że swos forum zamiast kulturalnej rozmowy trzeba patrzec na te żygowiny przedmówcy ... ktory skończył 18 lat niedawno i wydaje mu się , że zjadl wszystkie rozumy .. Czlowieku dorośni albo nie wypowiadaj sie do 20 roku zycia ...

NOWACEK

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 3 weeks ago #1824 by Spooky
:D ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL !!! :-D
Masz jakis kompleks malego fiutka czy co stefan ?

Nie mam juz zalu do tego ze spieprzyles jak cykor z turnieju. Tylko mam do tego ze sie wywyzszasz nad innymi i uwazasz sie za lepszego. Dla mnie jestes oficjalnym LoLem polskiej sceny swosa :) Brawo !!! Mozesz sie cieszyc :P

ss.de co za probem by kupic domene ss.pl i podpiac ja do ss.de ?! Juz masz jakis % spolszczenia. Zreszta czytalbys posty wyzej inter pisal ze przetlumaczy sie sajta to bedzie tez po polsku. Wiec po co kombinowac ? Tu jest dobrze i niech tak zostanie. A ty na sile chcesz nam wcisnąć swój tani KIT.

Pieprzy mnie ile twoja strona istnieje. To co robisz nazywa sie SPAMem i koneic kropka. Czy onet reklamuje sie na wp.pl i interia.pl tylko dlatego ze sa dluzej na rynku ?! Ja nie widzialem.

Pieprzy mnie czyje strony byly pierwsze wazne ze teraz jest ta i jest dobrze. Zjawiasz sie nagle i znow macisz. Nie bylo Cie 2-3 miesiace. Wczesniej jak byles tez srales postami... co teraz zrobisz znow maly zament znikniesz znow na 2-3 miehy i wrocisz by znow zachecac na swoaj strone ?
I żenadne turnieje.... ?!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.220 seconds
Powered by Kunena Forum