Puchar Ligi Polskiej - Wrzesień 2014

More
9 years 7 months ago - 9 years 6 months ago #125735 by Spankin
TYLKO w tym temacie zgłaszamy wszystkie sprawy związane z Pucharem Ligi Polskiej w miesiącu Wrześniu 2014 - problemy z rozegraniem meczów, prośby o przesunięcie limitów terminów itp

Limity

do 10. września - KO (eliminacje) 2 mecze pucharowe, bez karnych, bez away goals, ET if replay
do 24. września - fazy grupowe 2 mecze towarzyskie każdy z każdym
do 30. września - finał i mecz o 3 miejsce 1 mecz pucharowy, bez karnych, bez away goals, ET if replay

Nieusprawiedliwiony brak meczów z konkretnym zawodnikiem w fazie grupowej = -3 pkt w lidze (czyli za 2 mecze odejmuje się 3 pkt)

W fazie pucharowej jedyną karą jest odpadnięcie z dalszej gry, kosztem osób które zgłosiły problem z dograniem lub jeśli takich brakuje - kosztem zawodników, którzy odpadli w danej (lub nawet poprzedniej) rundzie i mieli najlepsze wyniki.

System rozgrywek na Wrzesień 2014 -

najpierw faza KO losowanie wg rankingu - najlepsi vs. najgorsi (Loozak ma na razie wolny los, jeśli ktoś się zgłosi do 5 września to będzie dodany do Loozaka)
później grupa mistrzowska - 5 wygranych z par KO gra grupę, dwóch pierwszych awansuje do finału, trzeci awansuje do meczu o 3 miejsce
i grupa druga :) - 5 przegranych z par KO gra grupę, pierwszy awansuje do meczu o 3 miejsce

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 7 months ago #125763 by bobbiebobras
R0010 kiedy zagramy PL?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 7 months ago #125764 by yesiu
Nie bardzo widzę na ircu Ibenolosa dlatego w razie czego wolę napisać: na kanale siedzę zwykle wieczorami od 20 do 3 w nocy, wcześniej mogę (ale nie muszę) być przed kompem nie będąc na kanale. Jeśli chodzi o porę to mogę się dostosować, jak się nie spotkamy to napisz na gg: 8744880 - tam jestem prawie zawsze.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 7 months ago #125765 by dior
Sanek, daj znać, kiedy Ci pasuje. Ja zwykle tak od 20 mogę się pojawić. W weekendy wcześniej oczywiście.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 7 months ago #125802 by sanek
siema, sory ze mnie nie bylo, mialem ostatnio pare wyjazdów, od jutra jestem online

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • deyna
  • deyna's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
9 years 7 months ago #125806 by deyna
Replied by deyna on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Wrzesień 2014
witam. migga ktoś widuje? daj znać kiedy będziesz.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 7 months ago #125817 by sanek
siema, nasze mecze z Diorem zostały wczoraj dokończone, Dior chyba nie potwierdził ich tylko
pierwszy dwumecz 1-1 i 1-1
w drugim 2 moje zwycięstwa 3-0 i 5-0

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 7 months ago #125821 by Spankin
Czas na rozegranie rundy ko wydłużony do 13 września włącznie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 7 months ago #125832 by dior
Spankin, pomóż proszę nam to wpisać. Nie możemy sobie poradzić. Wpisujemy wyniki główne 2x 1-1 oraz w pierwszym meczu wynik dogrywki 3-0, w drugim wynik dogrywki 5-0 - nie wiem, jak inaczej zapisać wyniki 3go i 4go meczu. System tego nie przyjmuje. Sankowi wyświetla, że w ja wpisałem 0 zamiast 3, mnie wyświetla, że Sanek wpisał 0 zamiast 3. Oczywiście obaj zapisaliśmy poprawnie.
Ja proponuję w ogóle olać te pierwsze mecze po 1-1 i zapisać 0-3, 0-5. Jak dla Ciebie nie ma problemu, to tak byśmy zrobili.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 7 months ago #125833 by ulg81
dodałem Wam 2 nowe mecze, teraz macie 4, mam nadzieję, że Spankin się nie pogniewa ;)
pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.215 seconds
Powered by Kunena Forum