Puchar Ligi Polskiej - Sierpnień 2014

  • deyna
  • deyna's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
9 years 8 months ago #125602 by deyna
Replied by deyna on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Sierpnień 2014
chodzi i o to że jak się z kimś umawiam to przyjdę zagrać. ktoś się umawia że będzie jutro to niech będzie. jak tak ściemnia to oznacz zero szacunku dla przeciwnika i jego czasu. niektórzy myślą że inni nie mają nic do roboty tylko patrzeć godzinami w irca.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • deyna
  • deyna's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
9 years 8 months ago #125605 by deyna
Replied by deyna on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Sierpnień 2014
kolejny dzień umawiania się duracela .. piąty dzień lecenia w ciula.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • deyna
  • deyna's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
9 years 8 months ago - 9 years 8 months ago #125606 by deyna
Replied by deyna on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Sierpnień 2014
sory poprawiam się znajomy podesłał mi to:

[22:11] * Duracel1974 has joined #sensible.pl
[22:14] * Duracel1974 has quit IRC (Quit: www.sensiblesoccer.pl)

można iść po piwo do lodówki i już pozamiatane...

... żeby nie było że przespałem ten czas w jakim dziś miał czas na swosa...

[22:30] JonHare Hey deyna84, nice to see you

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 8 months ago #125607 by bobbiebobras
wlasnie pisalem smsa do Deyny zeby przyszedl i nie zdazylem napsac do Duracela bowyszedl :/ masakra jakas

trzeba cos zmienic z tym bo ja go widzialem az 3 razy liczac to wejscie 3 min

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 8 months ago #125610 by Loozak
Spokojnie , mi codziennie od 5 dni na facebooku pisze dzisiaj wieczorem będę hehe
Wg regulaminu ma jeszcze czas ale czy to ma polegać na tym ,że wpadnie 24 sierpnia na ostatnią chwilę jak większości nie będzie pasowało ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 8 months ago - 9 years 8 months ago #125611 by Duracel1974
Panowie, miło, że mi dupę obrabiacie w fajnym towarzystwie, ale może lepiej następnym razem zanim tak sobie podworujecie, to wypadałoby osobiście się odezwać?

Zacznijmy zatem od początku. Po pierwsze, to mecze ligowe jak i pucharowe zacząłem rozgrywać w tej kolejce jako jeden z pierwszych. Pełen irytacji odkrytych wad w nowym SWOS online, ale przez kilka dni byłem jednym z tych co miał więcej meczy rozegranych w tej kolejce. Przez dwa tygodnie wytrwale siedziałem wieczorami i czekałem na ludzi z którymi mam do rozegrania mecze. Na niektórych się doczekałem na innych nie. Poprzez stronę www nie można wysłać wiadomości do konkretnego użytkownika, bo wyskakuje jakiś error (próbowałem na kilku przeglądarkach). Nie wiem czy ten problem występuje tylko u mnie czy u wszystkich. Jeżeli u wszystkich, to bez komentarza szerszego, ale wypadałoby chyba się tym zająć jako starzy wyjadacze , bo ciężko pozostawić komuś wiadomość jeżeli nie ma się takiej technicznej możliwości. Jeżeli dobrze pamiętam to zostawiłem na którymś z wątków swój numer telefonu, podałem go także Loozakowi więc trudno mi zarzucić brak szacunku dla innych, tym bardziej, że zostały mi dwie osoby do rozegrania w naszej lidze i w pucharze. Z resztą w lidze ASL mam podobny problem, bo nie mogę się doczekać na dwóch osobników bodaj, nie mogę wysłać im wiadomości, a kiedy ja jestem na IRCu to nigdy ich nie ma.

Nie wiem jak Wy, ile macie lat i jak wygląda wasze życie codzienne, ale ja mam pracę, dzieci którymi muszę się sporo zajmować, bo żona wraca późno z pracy a do tego od czasu do czasu jak właśnie cały ubiegły tydzień mam dodatkową pracę na kompie w domu. Ten tydzień miałem zarąbany po pachy. Loozaka przeprosiłem kilka razy, ale nie miałem na to wpływu. Ze dwa razy było tak, że Loozak siedział na IRCu, pisałem do niego, ale zero reakcji. Nie wiem czy macie tu inną możliwość zostawienia wiadomości. Być może to kwestia przyzwyczajenia, ale forum też wydaje mi się mało przejrzyste. Łatwo znaleźć ostatnie wpisy na wątkach, ale poruszanie się po poszczególnych wątkach na razie sprawia mi trudność.

Jak sami wiecie jestem nowy tutaj i niektórych waszych niepisanych i podświadomych zasad jeszcze nie poznałem, jednak to, że póki co jestem w SOWS online chłopcem do bicia nie powinno nikogo upoważniać do tego aby ferować wyroki na mnie w ten sposób.

Co do Ciebie Deyna, to czekałem na Ciebie najdłużej i przez ostatnie 3 tygodnie (po za jednorazowym wyjątkiem) nie widziałem Cię na IRC u w godzinach wieczornych (podobnie sytuacja wygląda z Sankiem). Nigdy też z tego co sobie przypominam osobiście się z Tobą nie umawiałem na mecz. Wszedłem raz, jednego dnia wieczorem i przeprosiłem, że nie dam rady dzisiaj. Wczoraj miałem 30 minut wolnego wieczorem, wszedłem, ale nikogo nie było więc wyszedłem i dalej dłubałem przy gazetce, którą mam do zrobienia.

Z niektórymi próbowałem skontaktować się poprzez bazę GG, ale też nie wszystkich tam można znaleźć i nie wszyscy się odzywają. Na początek proponuję sprawdzić dlaczego nie można wysłać wiadomości przez stronę www. Nie wiem czy IRC ma możliwość pozostawiania prywatnych wiadomości nieobecnym użytkownikom po ich zalogowaniu, jeżeli ma to proszę o instrukcję. Warto by chyba także sprawdzić dlaczego po kliknięciu języka polskiego na tłumaczeniu strony wszystko się kaszani i trzeba mieć dużo szczęścia aby przywrócić język angielski. Ja wiem, że Wy już wiecie, że takie problemy są i jesteście przyzwyczajeni, ale jako silna ekipa jednego z krajów w SWOS wypadałoby takie rzeczy naprawić aby nowym było łatwiej... tym bardziej, że nowych chłopców do bicia macie i tak jak na lekarstwo.

Z mojej strony nie ma problemu umówić się konkretnie. Dzisiaj pewnie nie dam rady także, ale jutro wieczorem można spróbować. Podaję mój numer jeszcze raz 501 074 781.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 8 months ago #125613 by sanek
Duracell z mojej strony nie ma problemu, temu bo jest okres letni(lipiec, sierpień) mamy trochę inny terminarz gier, zwyczajnie czyli od przyszłego miesiąca liga się kończy wcześniej tak jak i szukanie par z którymi się nie grało, dlatego ciśnienie czasem podskakuje;)
co do strony to faktycznie ten komunikator nie działa, możesz za to używać tego z forum tam wiadomości dochodzą bez problemu
jak nie możesz kogoś znaleźć to możesz używać tego forum i w zasadzie powinieneś :)
ja zaraz wyjeżdzam, na ircu pojawię się w niedziele wieczorem

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 8 months ago #125614 by Loozak

Panowie, miło, że mi dupę obrabiacie w fajnym towarzystwie, ale może lepiej następnym razem zanim tak sobie podworujecie, to wypadałoby osobiście się odezwać?


Brakowało jeszcze żebyś napisał ,że Ci dupę obrabiamy za plecami. hehe
Osobiście też nikt się nie będzie odzywał bo nie znamy Twojego adresu domowego :P
Myślałem ,że facebook wystarczy , skoro jesteś tam 24h/dobę.
Pozatym nie 2 razy tylko przynajmniej 5 razy

ps. nie podawałeś mi nr. tel :P

Jutro jak coś informuj mnie sms-em, jestem dostępny cały dzień , dzisiaj jak coś to też.
tel. 888 40 50 10

amen

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • deyna
  • deyna's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
9 years 8 months ago - 9 years 8 months ago #125616 by deyna
Replied by deyna on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Sierpnień 2014
kolego, mam przynajmniej 3 świadków którzy powiedzą że ja jestem codziennie, a ty kitów nie wciskaj że czekałeś na mnie przez 3 tygodnie, bo ja widziałem cię na ircu raz. jak jeszcze napisałeś że wiesz że się umawiałeś ale dziś nie masz czasu. ja rozumiem że masz pracę i obowiązki, ale jak wejdziesz na 3minuty!!! tak jak wczoraj, to mało prawdopodobne że kogoś zastaniesz. zresztą ide o zakład że loozak był!!! bobie mi napisał eske że jesteś ale zanim się zalogowałem już cię nie było. ja rozumiem że pracujesz przy pc, pewnie nie ty jeden. więc dlaczego nie masz włączonego irca? w czym on by ci przeszkadzał? ktoś by napisał czy zagramy, ty miał byś czas lub nie odpisał byś i byłoby ok. a tak dupa blada. nikt tu na ciebie nie robi nagonki no ale jakoś się trzeba szanować nawzajem. ja wieczorami jestem codziennie po 2-4 godziny. więc wystarczy zalogować się koło 21 i jestem. trzeba tylko chcieć.
acha dla chcącego 691048857. i w tygodniu gg 4371149 mam włączone od 8 rano do nocy... jakoś też nic nie dostałem.
dziś mi od 19 nie pasuje.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 8 months ago #125617 by bobbiebobras
Apeluje zeby od nowego sezonu zrobic posta z numerami telefonow bo tel kazdy przyslowiowo ma przy dupie i odrazu odczyta a napisac sms to w dzisiejszych czasach zadne pieniedze a na komunikatorach wiadomo czasem jest zdala od kompa nie widoczny nie odrazu odpisze etc...

Nie uwazam podania tel jako brak ochrony danych bo w przeciwienstwie jak ktos prawie pokazuje gola dupe na fejsie to numer to pikus :)

Mam nadzieje ze po okresie wakacyjnym wroci wszystko do normy i cisnienie troche bedzie mniejsze :)

Proponuje zrobic Posta Gracze online a w nim kontakt tel oraz komunikator jesli ktos ma oraz mniej wiecej napisac kiedy sie ktos pojawia np. weekendy badz wieczory w godz 19-22 etc,.. mysle to to troche ulatwi rozegranie meczy i siedzenie bezczynne na ircu i oczekiwanie na przeciwnika..

Duracel nikt Ci nie obrabia dupy spokojnie :) tylko teraz sa wakacje i nie ma limitow a od wrzesnia sie zaczna i rzecz normalna ze kazdy bedzie pojawial sie czesciej chac nie chcac... Jedyna uwaga to wlasnie jak Sanek napisal napisac posta kiedy sie bedzie do grania mniej wiecej i wystarczy a nie cisza....

Panowie dograjmy bez zgrzytow sierpien i bedzie dobrze ;)

Powodzonka milego weekendu %)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.280 seconds
Powered by Kunena Forum