Puchar Ligi Polskiej - Sierpnień 2014

More
9 years 9 months ago #125332 by Spankin
TYLKO w tym temacie zgłaszamy wszystkie sprawy związane z Pucharem Ligi Polskiej w miesiącu Sierpniu 2014 - problemy z rozegraniem meczów, prośby o przesunięcie limitów terminów itp

Limity

do 10. sierpnia - KO (eliminacje) 2 mecze pucharowe, bez karnych, bez away goals, ET if replay
do 24. sierpnia - fazy grupowe 2 mecze towarzyskie każdy z każdym
do 31. sierpnia - finał i mecz o 3 miejsce 1 mecz pucharowy, bez karnych, bez away goals, ET if replay

Nieusprawiedliwiony brak meczów z konkretnym zawodnikiem w fazie grupowej = -3 pkt w lidze (czyli za 2 mecze odejmuje się 3 pkt)

W fazie pucharowej jedyną karą jest odpadnięcie z dalszej gry, kosztem osób które zgłosiły problem z dograniem lub jeśli takich brakuje - kosztem zawodników, którzy odpadli w danej (lub nawet poprzedniej) rundzie i mieli najlepsze wyniki.

System rozgrywek na Sierpień 2014 -

najpierw faza KO losowanie wg rankingu - najlepsi vs. najgorsi (deyna ma na razie wolny los, jeśli ktoś się zgłosi do 5 sierpnia to będzie dodany do deyny)
później grupa mistrzowska - 5 wygranych z par KO gra grupę, dwóch pierwszych awansuje do finału, trzeci awansuje do meczu o 3 miejsce
i grupa druga :) - 5 przegranych z par KO gra grupę, pierwszy awansuje do meczu o 3 miejsce

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 9 months ago #125338 by Western
witam

proszę o zwolnienie z progu lub całkowicie z pucharu ,ponieważ będę niedostępny do 12.08

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 9 months ago #125343 by Spankin

witam

proszę o zwolnienie z progu lub całkowicie z pucharu ,ponieważ będę niedostępny do 12.08


hej odpisałem Ci w temacie zapisów na ligę - nie dodawałem Cię do PL w tym sezonie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 8 months ago #125364 by bobbiebobras
roo10 kiedy zagramy PL???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 8 months ago #125415 by sanek
witam cóż troche zawaliłem początek sezonu, jako że nie było mnie prawie 10 dni więc rozsądnie będzie jeśli Duracel awansuje dalej, domyślam się że będę jakoś tam ukarany w lidze, nic nie szkodzi
dzięki, sory i powodzenia

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 8 months ago #125449 by Spankin

witam cóż troche zawaliłem początek sezonu, jako że nie było mnie prawie 10 dni więc rozsądnie będzie jeśli Duracel awansuje dalej, domyślam się że będę jakoś tam ukarany w lidze, nic nie szkodzi
dzięki, sory i powodzenia


dzieki za info i uczciwosc, Duracell awansowal do grupy mistrzowskiej w takim razie, w lidze widze masz ladnie mecze rozegrane wiec nie ma zadnych kar :) kary za PL sa tylko za faze grupowa (kiedykolwiek wypada)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • deyna
  • deyna's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
9 years 8 months ago #125590 by deyna
Replied by deyna on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Sierpnień 2014
witam. duracel w chu... leci. z loozakiem się umawia od 4 dni codziennie obiecuje że będzie i nic. mi jutro i pojutrze nie pasuje. może będę w niedziele. czekam od 4 dni i nic. cmoknijcie mnie w dzyndzel z takim ściemnianiem. ja nie będę kwitł codziennie przed kompem od 20-24 żeby dwa mecze pl zagrać. niech się dzieje co chce. 4x4=16 godzin w d....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 8 months ago #125591 by Loozak
Dobrze prawi , polać mu

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 8 months ago #125592 by sanek
wyluzujcie jest nowy, ale fakt jak sie umawiasz na mecz to pilnuj terminów

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 8 months ago #125596 by Western
Racja ,
troche dystansu bo jak tak dalej pójdzie to coraz mniej ludzi będzie chciało grać, rozumiem że jak ktoś się zapisuje to akceptuje warunki gry, mimo wszystko trochę więcej wyrozumiałości

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.269 seconds
Powered by Kunena Forum