Puchar Ligi Polskiej - Luty 2014

More
10 years 3 months ago #122947 by ulg81
TYLKO w tym temacie zgłaszamy wszystkie sprawy związane z Pucharem Ligi Polskiej w miesiącu Luty 2014 - problemy z rozegraniem meczów, prośby o przesunięcie limitów terminów itp

Limity

do 20. lutego - cała faza grupowa 2 mecze towarzyskie z każdym
do 25. lutego - 1/2 2 mecze pucharowe, bez karnych, bez away goals, ET if replay
do 28. lutego - finał i mecz o 3 miejsce 1 mecz pucharowy, bez karnych, bez away goals, ET if replay

Nieusprawiedliwiony brak meczów z konkretnym zawodnikiem w fazie grupowej = -3 pkt w lidze (czyli za 2 mecze odejmuje się 3 pkt)

W fazie pucharowej jedyną karą jest odpadnięcie z dalszej gry, kosztem osób które zgłosiły problem z dograniem lub jeśli takich brakuje - kosztem zawodników, którzy odpadli w danej (lub nawet poprzedniej) rundzie i mieli najlepsze wyniki.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 2 months ago #123092 by ulg81
Bobbie, Postlarval i ROO10 nadal zaleglosci w pl a termin do 20. dzis wysylam przypomnienia

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 2 months ago #123132 by ulg81
Luty krótki, nie ma czasu na zabawe, czas na dogranie do dzisiaj do północy, awansu nie otrzymaja osoby które nie maja 100% gier w grupie, 20 dni na 6 meczy... co lepsze wiekszosc grala ze soba juz w lidze, kto zagra a nie zatwierdzi wyników jego strata bo ja tego w nowym systemie nie widze i nie moge wklepac chyba ze ktos poda wyniki na forum.
Jutro rano jak nic sie nie zmieni awans otrzyma Western z tej grupy.
pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 2 months ago #123134 by postlarval
gralem z bobbie lige ale muslielismy przerwac w czwartym meczu bo nie mial czasu
nie wiem czy dzis go zlapie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 2 months ago #123146 by ulg81
jakos szczegolnie ci nie zalezalo skoro nawet sie nie pojawiles :P
no dobra tak jak bylo powiedziane, tam gdzie sa wpisane wyniki 0-0 to bedzie poprawione bo one beda anulowane, awans zgodnie z regulaminem uzyskal gracz ktory jako jedyny zagral 100% gier i jest to Western, z 2 grupy wszyscy dograli wiec z niej wyjda 3 osoby, ewentualne pretensje tylko do siebie ze w 21 dni nie daliscie rady zagrac calych 6 spotkan, zalosne...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • deyna
  • deyna's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
10 years 2 months ago #123182 by deyna
Replied by deyna on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Luty 2014
witam. coś ostatnio westerna nie widuje. pisz na gg (4371149) jak będziesz mógł grać. praktycznie cały czas dostępny jestem pzdr

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 2 months ago #123185 by Western
jestem wtedy kiedy nie ma Ciebie ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 2 months ago #123291 by Western
od 2 dni nie mogę coś złapać mig a

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 2 months ago #123294 by Western
próbowaliśmy ,mimo że po terminie ;)
ale coś łącze nas nie chciało

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 1 month ago #123499 by Loozak
co z pucharem w marcu ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.236 seconds
Powered by Kunena Forum