Puchar Ligi Polskiej - Listopad 2013

More
10 years 6 months ago #121467 by ulg81
TYLKO w tym temacie zgłaszamy wszystkie sprawy związane z Pucharem Ligi Polskiej w miesiącu Listopad 2013 - problemy z rozegraniem meczów, prośby o przesunięcie limitów terminów itp

Limity

do 20. listopada - cała faza grupowa 2 mecze towarzyskie z każdym
do 25. listopada - 1/2 2 mecze pucharowe, bez karnych, bez away goals, ET if replay
do 30. listopada - finał i mecz o 3 miejsce 1 mecz pucharowy, bez karnych, bez away goals, ET if replay

Nieusprawiedliwiony brak meczów z konkretnym zawodnikiem w fazie grupowej = -3 pkt w lidze (czyli za 2 mecze odejmuje się 3 pkt)

W fazie pucharowej jedyną karą jest odpadnięcie z dalszej gry, kosztem osób które zgłosiły problem z dograniem lub jeśli takich brakuje - kosztem zawodników, którzy odpadli w danej (lub nawet poprzedniej) rundzie i mieli najlepsze wyniki.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 6 months ago #121468 by ulg81
w tym miesiącu awans uzyskuje tylko 2 najlepszych graczy z grupy i gramy od razu 1/2 aby uniknąć dziwnych sytuacji przy tak małej liczbie graczy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 6 months ago #121572 by postlarval
[19:54] ulg81 jak chcesz cos grac ze mna z pucharu lub ligi to pojawiaj sie na kanale polskim

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 6 months ago #121573 by ulg81

[19:54] ulg81 jak chcesz cos grac ze mna z pucharu lub ligi to pojawiaj sie na kanale polskim


o co teraz masz pretensje?
zapisales sie do ligi polskiej? to masz obowiazek przebywac na polskim kanale, ja nie mam zamiaru cie szukac po ogolnym albo sluchac na koniec ciebie albo kogos innego co wchodzi tylko na kanal polski ze sie nigdy nie spotykaliscie a prawda jest taka ze bywaliscie w tym samym czasie tylko jeden na kanale polskim a drugi na ogolnym

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 6 months ago #121575 by postlarval
pisze do ciebie normalnie
zagramy puchar ligi polskiej ?
a ty odpowiadasz tak
rece opadaja

po co mam wchodzic na polski kanal jak tam nigdy nikogo nie ma
widze i tak wszystkich na ogolnym i jakos nie mam problemow
to ze raz boruc byl tylko na pl tylko potwierdza moja teze.

nie chcesz grac to napisz, sorry dzis nie mam ochoty
albo wogole nie odpowiadaj

zenada.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 6 months ago #121577 by ulg81
np ROO10 czesto jest tylko na kanale polskim i w takim wypadku jesli nie dogracie ty zostaniesz wykasowany jako winowajca - to tak jako podsumowanie twojej zaczepki
jak to nie masz problemow, juz kiedys pisales ze kogos tam nie znalazles bo go nie bylo, otoz jestes w bledzie wlasnie on bywal czesciej niz ty na polskim kanale i zeby sie to nie powtorzylo dalem ci do zrozumienia gdzie powinienes byc skoro chcesz grac lige, ja osobiscie czekam na #sensible.pl
Masz ciagle problemy z tym raz - raz ktos byl, raz wyszedles z gry, odliczanie nadal kuleje
zeby nie zasmiecac tematu dalsze wpisy tu beda usuwane, a do dyskusji zapraszam na priv lub w temacie o banie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.223 seconds
Powered by Kunena Forum