Puchar Ligi Polskiej - Styczeń 2013

More
11 years 3 months ago - 11 years 3 months ago #116647 by bobrix
Szkoda że w asl i issf/cl jak ktoś nie dogra i te mecze zmienają tabele, ci z mniejszą ilością są usuwani jeśli nie dali znaku życia.
Takie coś miałoby sens jakby acid miał 6 meczy zagrane a nie dwa z zawodnikiem który walczy o pierwsze miejsce i te ptk dają awans, bo udało mu się z nim zagrać.Pomijam fakt że typ nie chciał grać tylko wyłazi z irca. Widze jaki kraj takie zasady, nie zagram dziękuje. Zapisze się do euro ligi bo tu nie ma sensu grać z takimi zasadami i pro ustawkami.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 months ago #116662 by ROO10

Zapisze się do euro ligi bo tu nie ma sensu grać z takimi zasadami i pro ustawkami.


Euro liga jest dla graczy z krajów, które nie mają własnych rozgrywek ligowych, bądź są to rozgrywki na kilka osób - tak przynajmniej uargumentowano mi odmowę zapisania mnie do tych rozgrywek. Tak więc nie licz na to, że cię tam wpuszczą.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 months ago #116663 by Spankin
pary 1/2 usatwione

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 2 months ago #116712 by manfred
Dopiero teraz jestem, jak coś to wpiszcie bobiemu dwa walkowery bo na prwade nie mogłem być wcześniej, a jego teraz nie ma, sorry

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 2 months ago - 11 years 2 months ago #116713 by Spankin
fajnie, że zagraliście jednak :) pary meczu o 3 miejsce i finału ustawione :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 2 months ago #116744 by matias9102
Witam prosze o wpisanie wo dla Manfreda w naszym meczu o 3 miejsce niestety mam duze problemy z polaczeniem i nie moglismy zagrac z mojej winy bardzo niskie fps uniemozliwilo normalna rozgrywke.pozdrawiam

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 2 months ago #116753 by Spankin
macie czas do jutra, więc może się uda :) jeśli się nie uda, zgodzę się na Twoją prośbę :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.189 seconds
Powered by Kunena Forum