Puchar Ligi Polskiej - Styczeń 2013

More
11 years 3 months ago #116576 by bobrix
Jestem po 20 do gry, nawet jak mnie nie ma to się pojawię jak wbije acidzooq czy western :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 months ago #116585 by assura
jestem dzis caly dzien jak co to wbijac/pisac na gg dograjmy to

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 months ago #116587 by Spankin
info wyslane do wszystkich ktorym brakuje meczow, termin na faze grupowa do jutra wlacznie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 months ago #116589 by postlarval
tomasza nie ma wiec mam komplet bez niego.
mam nadzieje ze przy stoliku dostane awans lol ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 months ago #116590 by Gloomy
Jutro od 16 do 22 mogę grac.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 months ago #116593 by ulg81
z innych grup też sobie mogą tak napisać, że kogoś tam nie ma i mają komplet, jedyna porządna grupa to na chwilę obecną grupa c, ma 100%
swoją drogą Tomasz miał tak grać niby po 10 a nadal go nie widać, mam nadzieję że nic poważnego bo na ircu też go nie widać w ogóle

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 months ago #116602 by ulg81

TYLKO w tym temacie zgłaszamy wszystkie sprawy związane z Pucharem Ligi Polskiej w miesiącu Styczniu 2013 - problemy z rozegraniem meczów, prośby o przesunięcie limitów terminów itp.

Limity

do 10. stycznia - 4 mecze
do 16. stycznia - cała faza grupowa 4 mecze towarzyskie z każdym
do 22. stycznia - 1/4 2 mecze pucharowe, bez karnych, bez away goals, ET if replay
do 26. stycznia - 1/2 2 mecze pucharowe, bez karnych, bez away goals, ET if replay
do 31. stycznia - finał i mecz o 3 miejsce 1 mecz pucharowy, bez karnych, bez away goals, ET if replay

Nieusprawiedliwiony brak meczów z konkretnym zawodnikiem w fazie grupowej = -3 pkt w lidze (czyli za 2 mecze odejmuje się 3 pkt)

W fazie pucharowej jedyną karą jest odpadnięcie z dalszej gry, kosztem osób które zgłosiły problem z dograniem lub jeśli takich brakuje - kosztem zawodników, którzy odpadli w danej (lub nawet poprzedniej) rundzie i mieli najlepsze wyniki.


4 mecze z każdym w grupie? lol to wszyscy mamy źle zagrane albo sie machnąłeś :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 months ago #116615 by Spankin
oczywiście chodziło o 2 :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 months ago #116625 by bobrix
Mogę wiedzieć na jakiej zasadzie awansuje z drugiego miejsca ???
Rozumiem że gratisowe ptk matiasa z acidem, który nie raczy odpisać na gg, czy wogóle ma dupie jakąkolwiek grę w pl(wychodzi z irca jak wchodzę) dają matiasowi awans z pierwszego.
Jeśli tak to rezygnuje z ko, nie będę brał udziału w takim burdelu. WO dla bobbiego.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 months ago #116639 by Spankin
zasada jest prosta - w pierwszej kolejności awansują gracze z kompletem meczów, tylko tyle i aż tyle, w drugiej kolejności usprawiedliwieni mający najwięcej punktów, w tym wypadku byliście to odpowiednio matias i Ty

z tego co widzę faktycznie większą winę ponosi acid niż Ty, ale jednak matias rozegrał komplet meczów, czyli dało się to osiągnąć i to jest premiowane w tym momencie

postaw się w sytuacji, że Ty zagrałeś komplet meczów, a ktoś nie i Ty nagle spadasz na drugie miejsce, też nie brzmi zbyt sprawiedliwie, nie? nie jest to łatwa sytuacja, ale wydaje mi się, że taki sposób awansowania jak opisany na początku jest jednak najbardziej sprawiedliwy

namawiałbym Cię żebyś zagrał 1/4, bo nie grając pozbawisz się być może 5 meczów zabawy :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.203 seconds
Powered by Kunena Forum