Zachowanie ulga.

More
11 years 7 months ago - 11 years 7 months ago #114185 by olesio
Zachowanie ulga. was created by olesio
Cześc. Dawno się tutaj nie udzielałem. Ale piszę w sprawie ulga i jego bluzgania na Pogoń Szczecin. Jak coś logi są dostępne. Póki co postanowiłęm nałożyć bana na ulga. Ochłonie i przemyśli to ktoś może zdjąć. Na kanale #sensible.pl jak wiecie, a może i nie - mało się dzieje. Głownie krótkie rozmowy, quotes od Utopii i przez większośc czasu mode change, joiny oraz party. Ale mimo iż czytam chętnie logi z różnych kanałów gdzie stoją moje sesje to nie mam zamiaru czytać bluzgów na drużynę, której może nie tak aktywnie jak ulg na meczach swojej, ale kibicuje. Sam ulg napisał kiedyś, że woli jeżdzić na mecze, a nie na offy swosowe, bo to go nie kręci. Nie uważa nas za osoby godne do poznania osobiście i napicia się z nami piwa oraz pogranie w SWOS in real? Ok, jego sprawa. Ja natomiast zamiast jezdzić na mecze wolę, jeżeli jest taka możłiwość, pojechać na off w Polsce, a tymbardziej tak dobrze zoorganizowany jak te dwa (w tym MŚ) na które pojechałem do Wrocławia. Dodam, że Ibenolos też bluzgał na Pogoń, ale Jego mogę zrozumieć, bo przegrała jego drużyna, poza tym jezdzi na offy i Go poznałem osobićie, także moze tutaj zadziałała moja sympatia. Może jestem stronniczy, ale nie ukrywam zachowanie ulga szczególnie mnie zdenerwowało. Ja na Lechię jak wygrała z Pogonią nie bluzgałem. Od takich wycieczek są jakieś #kibice czy fora dla półgłowków w dresach bez karku. Anyway. Ulg: macie jako Lechia zgode z WKSem? To fakt. Powinieneś więc szanować Fokę jako aktywnego kibica WKS i byłego gniazdowego. Foka prosił kiedyś i to nie raz żeby nie wchodzić na przykład z dopiskami teamów w nickach. Kiełbasa to olewa, ale ok to jeszcze można przeboleć. Prosił również abyśmy też nie okazywali swoich antypatii klubowych na kanale, bo łaczy nas wspólna miłośc do SWOSa. I to temu powinniśmy poświęcać swoją energię. Ja też tak uważam. Podsumowując jeżeli ktoś mój tymczasowy ban na ulga jako osobe zajmującą się ligami i pomocą nowym graczom, czyli tymbardziej powinien nie mieć w głebokim poważaniu zasad i próśb jakie kiedyś sformuował Foka, którego uważam za jego wkład w rozwój SWOSa w Polsce i dokonania powinniśmy tymbardziej szanować - za niesłuszną karę. Możecie poprosić cinka czy kto ma tam dostęp do botów o zdjęcia mi flagi opa, a także mogę wycofać swoją sesję z kanału. Wtedy sobie piszcie tam na kogo checie i co chcecie, ja nie muszę tego czytać. Mam jednak nadzieję, że z niektorymi z Was będę w kontakcie i może uda mi się przybyć na nadchodzący off we Wrocławiu. To tyle, wybaczcie rozpiskę.

EDIT: log na: olesio.eu/%23sensible.pl_20120914.log - inreresujący fragment od 22:46:28 i nieco wcześniej oraz później. Log oryginalny zapisany przez ZNC, jedynie znak końca linii został zmieniony na CRLF z unixowego LF żeby mogły to poza przeglądarką www odczytać osoby, które nie mają żadnych porządnych przeglądarek/edytorów tekstowych, a jedynie na przykład zwykly Notatnik.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago - 11 years 7 months ago #114189 by ulg81
Replied by ulg81 on topic Re: Zachowanie ulga.
weź gościu wyluzuj :)
nawet żadnego bluzga nie było więc się nie ośmieszaj, normalna rozmowa o meczu i nic więcej :d
wiem że mnie nie lubisz za to że napisałem ze wolę jechać na mecz niż na offy ale za to nie masz prawa mnie banować. Więc sam przemyśl sprawę, właśnie oglądałem logi i nie ma ani jednego bluzga, dziękuję

a jeżeli myślisz o paprykarzu to jako kibic niby Pogoni powinieneś wiedziec ze tak jestescie nazywani w calej Polsce i to w cale nie jest obrazliwe, tak jak o nas mowi się betony (Foka moze Ci potwierdzic)
ale coż żyj dalej w swoim swiecie , a i pokaz mi tam bluzgi prosze bo nadal nie moge znalezc

idąc Twoim tropem równie mocno nabluzgałes na mój klub pisząc że nigdy tego nie robisz :
[19:22:23] [duch_olesia] brataja sie sledzie z gdanska ze slunskiem a nie szanuje ulg prosby dawnej Foki aby nie manifestowac antypatii klubowych
[19:26:12] [duch_olesia] jak pogon przegrala ze sledziami z gdanska to ja na ulga team nie bluzgalem, ale teraz widzac jakich rzeczy dopuszcza sie inny op nie mam skrupolow
chociaż tak dla Twojej wiadomości jak już pisałem nas nazywa sie betony a śledzie to ci z wioski na polnoc od miasta sopotu

Olesio wpisz sobie gdziekolwiek słowo paprykarz nie jest uznawane za obraźliwe, wiec przemyśl to raz jeszcze:
np:
pl.wikipedia.org/wiki/Paprykarz

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago #114190 by olesio
Replied by olesio on topic Re: Zachowanie ulga.
Dobra ban zdjęty. Robcie sobie co chcecie. Ja się poczułem okreslaniem paprkyrze urażony, bo można napisać cokolwiek bez tego. Lubić Cię czy nie, nie mam sztywno określonego zdania, doceniałem że prowadzisz ligi, udzielasz się na kanale itp. Poważnie. A jedyne co mogę nie rozumieć to tego, że ktoś spotka się prywatnie ze znajomnymi na piwie, a grając w SWOSa nie pojedzie na żaden off nawet w Polsce, a jezdzi na każdy wyjazd drużyny. Ja chętnie jak miałem możliwość pojechałem poznać ludzi z którymi się grało kiedyś mniej czy bardziej aktywniej i gadało na kanale. Ciebie może to nie bawić, ale mnie takie coś dziwi. Spoko, pewnie współtowarzysze wyjazdów są godniejsi obcowania z nimi niż ludzie stąd. To znaczy ja na pewno teraz nie jestem, bo nie wyluzowuje, ale ulg podsumowując znowu mój wywód. Ja mogłem się wkurwić, że czytam sobie logi i wyzywanie na Pogoń od paprykarzy, uważam że powinniśmy trzymać tam jakiś poziom, bo to nie #kibice. Ok niech Ci będzie, że ochłonołem, ale swoją opinie o takim zachowaniu jak Twoje mam. A Ty oczywiście możesz sobie mysleć co chcesz o moim podejściu. Jeżeli ktoś kto jest na kanale dłużej ode mnie i od ulga, a jest dezycyjny oraz uważa, że nie miałem powodów się wkurzyć to niech postępuje jak chce o czym wspomniałem pod koniec pierwszego posta w tym wątku.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago #114191 by ulg81
Replied by ulg81 on topic Re: Zachowanie ulga.
nie rozumiem, nie wiem po co chcesz teoretycznie dawac bana mi, potem dajesz sobie, czy tam chcesz zeby ktos Ci dał? nie wiem po co to, jak ktos mowi do mnie betonie to naprawde jakos mnie to nie rusza, tak jak u nas sie mowi Paprykarze, co o niczym złym nie swiadczy. Uwierz mi ze są słowa którymi wyzywamy Pogoń i nikt w nich nie umiesci paprykarza :) Piszac to na kanale to szczerze nie pomyslalem nawet ze kogos moze to w ogole urazic, tak jak na nas ktos mowi betony lub na Arkę sledzie to my na to nawet nie zwracamy uwagi. Co innego jakbys mi napisał Ty ku.. jeb... betonie albo Lechia Gdańsk kur... szajs to by mnie oczywiscie urazilo, ale nie samo stwierdzenie paprykarz czy beton, w kazdym razie tak jak wyzej napisalem nie mailem nikogo zamiaru urazic, ale nie uwazam tez zebym mial za co przepraszac.
A co do offow, znam osobiście Fokę i Kiełbase z osob swosa, i oczywiscie chetnie z nimi jak sie spotkam cos wypije ale jakos mnie nie kreci jazda przez cala Polske zeby sie spotkac, ale jak jestem z nimi na meczu to w cale nie uwarzam ze sa gorszymi kolegami od tych od wyjazdow, nawet przeciwnie, ale zrozum tylko ze nie kreci mnie zeby jechac taki kawal na granie w gre. Oczywiscie ze jakbym byl akurat u rodziny w okolicy Wrocka to logiczne ze bym wpadl na taka impreze (i nie wykluczone ze taki moment sie pojawi jak zgraja sie terminy) ale nie zeby specjalnie na nia jechac.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago #114192 by Geese
Replied by Geese on topic Re: Zachowanie ulga.
Witam. Widzę, że nie macie co robić.

A ten ban za tych paprykarzy to mnie rozjebał całkowicie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago #114193 by olesio
Replied by olesio on topic Re: Zachowanie ulga.
Niektórzy grają czy też grali w SWOSa na kilka kont i pokrętnie się z tego tłumaczą/czyli, niektórzy jak ja [albo może i tylko ja] wkurzają się na słowo paprykarz . A bana - jak tu wspomniałem, dla ulga już nie ma. Ja czytając wczorajsze logi poczułem się urażony oraz wkurzony. Tyle.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago #114200 by bobbiebobras
Replied by bobbiebobras on topic Re: Zachowanie ulga.
hahahahahaah Olesio ale dales dupy :) nie wiem wogole za co ten ban :) kazdy wie ze szczecinka pogon to poprykarze i zadna to ujma.. Nie wiem co Cie tak ruszyla moze wlasne ego albo wladza i tak uczyniles ale nie ladne zachowanie od tak sobie dac bana za nic :)


tyle w temacie

pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago #114209 by Spankin
Replied by Spankin on topic Re: Zachowanie ulga.
Poszedłem na urlop i od razu scysje :-)

olesio: pierwsze co powinieneś zrobić to pogadać z ulgiem, czasem naprawdę niewiele trzeba żeby zdusić problem w zarodku, ulg pewnie by Ci wyjaśnił co miał na myśli, że wcale nie chciał nikogo urazić itd. ja osobiście w
w paprykarzach nie widzę nic złego, ale każdy odbiera inaczej więc rozumiem, że mogło Cię to urazić, podejrzewam, że gdybyś to powiedział Ulgowi, ten zaprzestał by używania takiego określenia...

generalnie pamiętajmy, że tutaj jesteśmy fanami gry Sensible Soccer i nie ważne kto kibicuje jakiemu klubowi, gdzie kto pracuje, mieszka i jakiego jest wyznania i jeszcze tysiąc innych rzeczy, pamiętajmy o tym! Szanujmy się nawzajem jako graczy i jako osoby,i tyle... A teraz pocałować mi się na zgodę i zapomnieć o tym incydencie :-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago #114221 by olesio
Replied by olesio on topic Re: Zachowanie ulga.
No dobra, ochłonąłem ostatecznie. Całować się nie będę. A ulg bana i tak chyba nie odczuł czy nawet zauważył, bo nie wchodził na kanał przez ten czas. Nieważne. I nie chce być pamiętliwy oraz wywlekać dawnych spraw, ale na koniec dodam tylko że według mnie Geese z tym co odstawiał jest ostatnią osobą, która powinna kogokolwiek oceniać i umoralniać. Tak uważam. To może ulg zmieniasz zdanie i wygospodarujesz czas i środki aby pojawić się na nadchodzącym offie w listopadzie [zmienisz nastawienia to takich imprez] to się na zgodę będziemy mogli napić i pogadać spokojnie. To Pana Prezesa przepraszam za to ja za zamieszanie, bo wydaje mi się że wtedy akutat ulg nie był dostępny na GG, a ja w złości zadziałałem pochopnie. A bobbiebobras: dupy to znowu według mnie dała trochę Pogoń, że przegrała z Lechią, ale trudno taka jest piłka nożna.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago #114229 by Geese
Replied by Geese on topic Re: Zachowanie ulga.
Ja pierdolę kolejny idiota, któremu jak coś napiszę to z braków argumentów musi powołać się na to, że grałem na multi koncie. Jest demokracja więc każdy może się wypowiedzieć. Ty natomiast chyba nie przeczytałeś tego co napisałem, bo w swoim poście nikogo nie oceniam ani nie umoralniam. Stwierdziłem tylko, że się chyba nudzicie i że ten ban trochę śmieszny jest, bo jak to inaczej traktować. Jeszcze coś?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.259 seconds
Powered by Kunena Forum