Puchar Ligi Polskiej - Kwiecień 2012

More
12 years 1 month ago - 12 years 3 weeks ago #110755 by Spankin
Witam,

TYLKO w tym temacie zgłaszamy wszystkie sprawy związane z Pucharem Ligi Polskiej w miesiącu Kwietniu 2012 - problemy z rozegraniem meczów, prośby o przesunięcie limitów terminów itp

terminy gier

- do 10. kwietnia gramy 4 gry
- do 15. kwietnia gramy całą fazę grupową
- do 20. kwietnia gramy 1/4 pucharu
- do 25. kwietnia gramy 1/2 pucharu
- do 30. kwietnia gramy finał i mecz o 3 miejsce

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 weeks ago #110825 by bobbiebobras
witam western roo10 grobel pojawicie sie jutro jakos popoludniu i pod wieczor by cos rozegrac ? co wejde to Was nie widze :) pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 weeks ago #110906 by grobel
do roo10: bede dzisiaj po godz. 20. pozdrawiam.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 weeks ago #110918 by Spankin
Pary 1/4 rozlosowane, 3 grupy dograły ładnie wszystkie mecze, w grupie 3 był problem.

Jako, że nikt z danej grupy nie zgłosił nic na forum, uznaję, że wszyscy są jednakowo winni.

Niedograne mecze:

2x Pterophylum vs Boruc 2
2x Fabinho vs tomasz82
2x Fabinho vs Boruc 2

Z uwagi na brak wpływu niedogrania meczów na końcowy kształt tabeli ukarani zostaną następujący gracze w następującej wysokości kar:

Boruc 2: -3 pkt w lidze
Fabinho: -3 pkt w lidze

Zgodnie z regulaminem, jako, że żaden z graczy nie zgłosił nic na forum, od kar nie ma odwołania.

Punkty będą odjęte wirtualnie, po zakończeniu sezonu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 weeks ago #110931 by ulg81



Niedograne mecze:

2x Pterophylum vs Boruc 2
2x Fabinho vs tomasz82
2x Fabinho vs Boruc 2

Z uwagi na brak wpływu niedogrania meczów na końcowy kształt tabeli ukarani zostaną następujący gracze w następującej wysokości kar:

Boruc 2: -3 pkt w lidze
Fabinho: -3 pkt w lidze

elo nie bardzo rozumiem te punkty karne dlaczego tak malo dostali :d i dlaczego tylko z tej jednej pary, nikt nic nie zglosil to kazdy po rowno powinien dostac po -3 za mecz

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 weeks ago #110933 by Spankin

elo nie bardzo rozumiem te punkty karne dlaczego tak malo dostali :d i dlaczego tylko z tej jednej pary, nikt nic nie zglosil to kazdy po rowno powinien dostac po -3 za mecz

z tej jednej pary bo oni nie zagrali 2 par meczów

chciałem być łaskawy, ale faktycznie, sprawiedliwość musi być, zresztą może to mieć wpływ na kształt pierwszej ligi, o której zapomniałem :)

zgodnie z regulaminem zatem:

Boruc 2: -12 pkt w lidze
Fabinho: -12 pkt w lidze
Pterophylum: -6 pkt w lidze
tomasz82: -6 pkt w lidze

swoją drogą przyjrzę się regulaminowi, bo ma sporo archaizmów, ale to już może na przyszłe sezony :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 weeks ago #110951 by Pterophylum
Pierwszy wymiar kary bardziej mi się podobał ;)
a tak na poważnie to nie będę się żalił, że kogoś nie było jeśli sam na IRCu byłem w tym okresie 2-3 wieczory
kara przyjęta, obiecuję poprawę, a sam od siebie dorzucę karę 2 godziny klęczenia na grochu, konserwowym, w puszcze.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 weeks ago #110953 by Spankin

Pierwszy wymiar kary bardziej mi się podobał ;)
a tak na poważnie to nie będę się żalił, że kogoś nie było jeśli sam na IRCu byłem w tym okresie 2-3 wieczory
kara przyjęta, obiecuję poprawę, a sam od siebie dorzucę karę 2 godziny klęczenia na grochu, konserwowym, w puszcze.


:)

starym zwyczajem jeśli nie można było kogoś złapać pisało się na gg i umawiało na konkretny termin, wiadomo, że nie każdy ma czas, żeby siedzieć codziennie :) pamiętajcie o tej możliwości! wtedy jeśli ktoś nie odpisuje na gg, można o tym napisać na forum tutaj właśnie :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 week ago #111033 by Spankin
jutro rano wyjeżdżam, wracam w sobotę wieczorem, także finał i o 3 miejsce ustawię w sobotę wieczorem/niedzielę rano, ale że tu już nie ma losowania bo wiadomo kto z kim gra to grajcie i wpiszecie jak będzie gotowe :)

info posłane także do półfinalistów na gg :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.181 seconds
Powered by Kunena Forum