Re: Geese wyjaśnienie wszystkiego

More
14 years 2 months ago #80487 by Geese
Witam, tutaj Geese
Chciałbym wyjaśnić parę rzeczy, nie będę ściemniał chciałbym pograć jeszcze trochę w swosa, a teraz jest to trochę niemożliwe.
Sytuacja z kontami do gry wygląda w ten sposób, Noobas był kontem mojego kolegi z klatki obok, od dzieciaka graliśmy w sensible, konto zakładaliśmy u mnie bo ja miałem wtedy internet a on nie. On grał online w lidze tylko raz na samym początku po założeniu konta, potem wyjechał do pracy za granicę i do tej pory nie grał, korzystał też z numeru gg mojej dziewczyny teraz żony. Ja grałem na jego koncie, w sumie nie wiem dlaczego, ale tak się stało i tego nie zmienię, jest mi z tego powodu strasznie głupio.
Wiem, że nigdy nikt wam pewnie takiego numeru nie odpierdolił co ja i liczę się z tym, że nigdy mnie nie odbanujecie, ale głupio mi i PRZEPRASZAM.
Moje zwycięstwo w PP chyba z listopada 08, możecie zlikwidować jeśli jest taka możliwość i złoty medal możecie przyznać Sankowi z nim wtedy grałem finał, zasłużył na ten medal, nie wiem czy w lidze idzie coś naprawić, jeśli można to proszę to zmienić, jeśli nie to PRZEPRASZAM raz jeszcze.

P.S.
Jeśli jakoś uda się was przebłagać i mnie odbanujecie a ja kiedykolwiek odwalę wam jakiś numer to liczę się z pełnymi konsekwencjami.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #80488 by ruichi
Geese RE:45 edycja Pucharu Polski 25.01.2010 [21:01:43]

Witam.
Po co Ch wysyłasz mi zaproszenie na PP? Zapisałem się i mnie usuneliscie z listy uczestników. Ja wiem, że jest ci łatwiej wysłać zaproszenie do wszystkich polaków, ale jak nie mogę grać to nie chcę więcej otrzymywać tych zaproszeń. THX.


====================================
Ja bym sie chcial dowiedziec co to Ch oznacza, jesli sobie wszystko wyjasniamy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #80492 by dior
Ja myślałem, że wyjaśnienie wszystkiego to: 42.

www.google.pl/#hl=pl source=hp q=answer+to+life+the+universe+and+everything btnG=Szukaj+w+Google lr= aq=1 oq=answe fp=2804a89cea128776

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #80496 by Lord Pablo
Ja myślę że powinniśmy zadzwonić do profesora Miodka - on na pewno z ogromną przyjemnością wytłumaczy nam znaczenie słowa CH

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #80543 by Wodiczko
cholera ?
charakter ?
chemia?
ja myślę, że najpierw detektyw Rutkowski musi odkryć, co to jest za słowo na ch...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #80545 by dior
Bezdźwięcznie wymawiane herbata .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #80546 by cinek
Wcześniej pisał, że nie daliśmy mu czasu na wytłumaczenie zaistniałej sytuacji.
Teraz ma pole do popisu. Więc jak Geese?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #80724 by Root

Geese RE:45 edycja Pucharu Polski 25.01.2010 [21:01:43]

Witam.
Po co Ch wysyłasz mi zaproszenie na PP?


Chyba oczywiste jest że ,,CH oznacza choinkę....styczeń...jeszcze czuć święta w co niektórych domach...no i Geese wkomponował ,,choinkę w to zdanie :P

A tak na serio to można Geese trochę zrozumieć (z jednej strony) bo na pewno był sfrustrowany tym zaproszeniem...

Druga strona medalu jest jednak taka, że Geese odpieprzył manewr, który jest chyba najbardziej nielubiany wśród graczy online...chciałbym wierzyć że to tylko głupota jak sam Geese pisze, a przemawia za tym fakt że nie grał non stop na 2 kontach (nie wiem jak długi okres czasu prowadził 2 konta na raz). Z drugiej jednak strony to inteligentny facet i na pewno wiedział z czym wiąże się takie zachowanie...

Osobiście uważam że można by Geese owi dać szansę bo to dobry gracz, nie mający problemów z frekwencją....decyzja jednak należy do Rady Ligi...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #80726 by Primo
ban do 2012

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #80728 by paczek
Geese bez bana od kilku dni jest a Wy się dopiero obudziliście ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.195 seconds
Powered by Kunena Forum