NOWY SWIATECZNY TURNIEJ ON-LINE

More
19 years 4 months ago - 19 years 4 months ago #864 by Nowacek
jak obiecywalem na swojej stronie ( www.republika.pl/swosfanclub/ ) juz niedlugo odbedzie sie nowy ŚWIĄTECZNY turniej on-line !!!

Juz czekam na wasze zgloszenia i zapisy ...
Turniej będzie odbywał się przez 2 dni ( eliminacje - sobota - 25 grudzien kolo godziny 20 ) oraz finaly 26 grudnia ( kolo 20 )

Zapraszam was do uczestnictwa i mam nadzieje ze zbierze sie cala czolowka ...
Aby rywalizacja była wyrownana , grac bedziemy na poziomie expert ( NOWOŚĆ ) , gdzie trudniej jest utrzymac pilke , strzelic bramke itd...
Mam nadzieje ze przez to wygra najlepszy ... w swos on-line ( SEGA EMULATOR )

Dziekuje za uwage ... wiecej informacji znajdziecie na moim forum ( utenti.lycos.it/swosek/forum/viewtopic.php?p=304#304 ) lub piszcie do mnie na maile : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Aha i pozdrowienia z HAMBURGA !!!
NOWACEK ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago #870 by Intermario
Mam parę pytań odnośnie turnieju:
1. Jaki jest system wpisywania wyników???
2. Cluby czy reprezentacje???
3. jak to mniej więcej widzisz - grupy -- KO???
4. gdzie się umawaimy --- #sensible.pl???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 months ago - 19 years 4 months ago #960 by Nowacek
1 system wpisywania wynikow , tak jak zawsze , w moim turnieju ... piszecie do mnie , i jesli wyniki zgadzaja sie obydwu graczy wpisuje na strone ... niestety nie mam tak dobrze rozwinietego systemu php jak jest tutaj ..
tym razem wyniki mozecie pisac tez do wirusa 2 na gg 3019877
on tym razem bedzie prowadzil caly turniej .. juz obiecal ..

2 mysle ze 1 mecz klubami 2 reprezentacja ... chyba ze obydwoje graczy zgadza sie na mecz reprezentacja ...
Sam wole kraje i lepiej mi idzie wloszkami ... :) no zobaczymy , zasady tak jak w sensible.de language ...
mecz u siebie i rewanz .. 5 minut ale uwaga EKSPERT !! LEVEL

3. Widze to tak , im wiecej graczy , tym grup bedzie wiecej ..
na razie mam 12 ochotnikow !!! panowie zapraszam do brania udzialu bedzie naprawde fajnie !

4 tak jak piszesz , umawiamy sie na sensible.pl lub specjalnie do tego przygotowanym pokoju #SWOSFANCLUB.pl
zobaczymy czy uda mi sie go zalozyc ... serwer quake.org
:)

5 dodatkowe informacje to , że :
- losowanie odbędzie się w sobote
a turniej rozegramy w cały tydzień świąteczny od niedzieli do soboty macie czas na rozegranie wszystkich meczy ...
Turniej zaczyna się o godzinie 20 i przepraszam za zmiane planow ..
- czekam na wasze zgłoszenia więc do soboty godziny 20 :)
dzieki z gory i pozdrawiaam Nowacek

Wszystkim graczą , swos fanom i nie tylko ŻYCZE WESOLYCH ŚWIĄT i udanego sylwestra !!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 3 months ago #969 by Spooky
Uwazam ze termin jest beznadziejny ... duzo ludzi jest wtedy poza domem (u rodzinek) ... :-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 3 months ago #980 by Nowacek
no coz , a z drugiej strony duzo ludzi jest w domu ...
dlatego nie gramy 1 dzien jak to sie ma w pucharach !!
tylko gramy caly tydzien ...
chociaz liga swosa trwa prawie miesiac a ja nie moge zgadac polowy zawodnikow 2 ligi !!! WSTYD I HAŃBA !! ZEBY TACY GRACZE JAK MACKAL i inni grali w 2 lidze i nie rozgrywali MECZY !!!

Ządam ich ukarania utrata 200 pkt. w rankingu , tak jak postapiono ze mna , chociaz gralem ???
tego do konca nie kumam ... ale kary dla olewanckich graczy powinny byc ... i to w 2 lidze !!!
WSTYD

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.428 seconds
Powered by Kunena Forum