Re: Turniej za "dyche" z nagrodami.

More
14 years 7 months ago #72009 by Foka
ROZPISKA KO ZADYSZKI :

1 RUNDA

25 graczy
12 par plus WOLNY los. Zwycięzcy przechodzą do następnej rundy. Przegrani tworzą 6 par, a ich zwycięzcy dołączają do drugiej rundy.


2 RUNDA

19 graczy
9 par plus Wolny Los. Zwycięzcy do rundy trzeciej. Przegrani tworzą 4 pary, których zwycięzcy plus jeden Wolny Los przegranych idą do rundy 3ej.


3 RUNDA

15 graczy
7 pary plus Wolny Los. Zwycięzcy do rundy czwartej. Przegrani tworzą 3 pary, których zwycięzcy plus jeden Wolny Los przechodzą do rundy 4ej.


4 RUNDA

12 graczy
6 par. Zwycięzcy idą do rundy 5ej. Przegrani tworzą 3 pary i ich zwyciezcy dołączają do rundy 5ej.


5 RUNDA

9graczy.
4 pary plus jeden Wolny Los. Zwycięzcy idą do rundy 6ej. Przegrani tworza dwie pary i ich zwycięzcy idą do rundy 6ej.


6 RUNDA

7graczy.
3 pary plus jeden Wolny Los. Zwycięzcy do rundy 7ej. Przegrani tworzą jedną parę, jej zwycięzca wraz z Wolnym Losem przegranych idzie do rundy 7ej.


7 RUNDA

6graczy
3 pary, których zwycięzcy wędrują do rundy 8ej. Przegrani tworzą jedną parę, jej zwycięzca wraz z Wolnym Losem przegranych idzie do rundy 8ej.


8 RUNDA

5 graczy
2pary plus jeden wolny los. Przegrani tworzą jedną parę.


9 RUNDA

4 graczy
2pary. Przegrani tworzą jedną parę, jej zwycięzca idzie do rundy 10ej.


10 RUNDA
Medaliści !!

Gracz A, B i C. Po losowaniu spotykają się gracz A i B. Gracz C czeka. Gracz A wygrywa i idzie do finału. Natomiast gracz B gra z graczem C. Jeśli przegra gracz C idzie do finału. Natomiast jeśli wygra gracz B, gracz C dostaje jeszcze jedną szansę w pojedynku z graczem B. Czyli podsumowując, grają jeszcze raz do 4ech zwycięstw. Przegrany zostaje z pucharem za 3 miejsce !!


11 RUNDA
Finał

Grają gracz X i Y :D. Grają, jak zawsze do 4ech zwycięstw. Gracz X wygrywa. Gracz Y dostaję druga szansę więc grają jeszcze raz do 4ech zwycięstw. Jesli znów wygra gracz X to wygrywa turniej. Jeśli tym razem przegra, to teraz On dostaję drugą szansę i gra z graczem Y jeszcze raz do 4ech zwycięstw. Zwycięzca tej rywalizacji wygrywa turniej. (nie ma różnicy w jakim stosunku wygrają poszczególne rywalizacje).
The topic has been locked.
More
14 years 7 months ago #72081 by Foka
PRZYPOMINAM, ŻE NA ROZEGRANIE PIERWSZEJ RUNDY ZOSTAŁY 3 DNI !! JEŚLI WASZ RYWAL MA JUŻ ZESPÓŁ TO GRAĆ SWOJE MECZE !!
The topic has been locked.
More
14 years 7 months ago #72123 by paczek
Defone - Paczek 2:0, 2:3, 4:3, 1:0, 2:2, 1:1, 2:2, 0:2, 4:0
The topic has been locked.
More
14 years 7 months ago #72124 by Foka
pięknie o to chodzi - takie emocje to ja lubię :D

WALKA WALKA WALKA !!
The topic has been locked.
More
14 years 7 months ago #72125 by Foka
UWAGA UWAGA MAMY PIERWSZĄ NAGRODĘ FAIR PLAY W HISTORII SENSIBLE SOCCER !!

Defone zorientował się, że drużna, którą brał nie jest już w Jego grupie drużyn. Ja sam wcześniej tego nie sprawdziłem :) bo z natury wierze na słowo. Jak widać opłaca się. Dziś Defone wybierze nowy zespół i chłopacy zagrają jeszcze raz !!

Szacun !
The topic has been locked.
More
14 years 7 months ago #72138 by xflea
dzem vs. xflea 1-2 1-2 1-1 0-2 0-1
The topic has been locked.
More
14 years 7 months ago #72144 by paczek
paczek - Defone 1:4, 0:3, 1:1, 0:4, 1:4 ;)
The topic has been locked.
More
14 years 7 months ago #72145 by Foka
The topic has been locked.
More
14 years 7 months ago #72146 by DeFoNe
Dobrze ze defone w ogóle się zorientował że ma jakieś mecze jeszcze do zagrania :)
Nagroda Fair Play - SUPER! I do tego mogę zagrać swoją drużyną:D KKS Lech Poznań
The topic has been locked.
More
14 years 7 months ago #72173 by marcinos
JA BIORE CAMEROON
The topic has been locked.
Time to create page: 0.217 seconds
Powered by Kunena Forum