O pingu

More
14 years 10 months ago #67988 by wazyl
O pingu was created by wazyl
Tak sie to zbieralo we mnie stopniowo i chce o tym teraz napisac. Bardzo irytuje mnie gra z kims kto ma wysoki ping. Oczywiscie nie jest to problem w meczach fr. Graniczna wartosc to dla mnie 60, powyzej tego jest juz kaszanka, gra sie tnie i nie jest plynna i ogolne wk.... nastepuje. Psuje to cala zabawe moim zdaniem i z powodu irytacji, najczesciej przegrywam mecze z takimi graczami. NIe jest to moja wina ze maja taki net. Najlepiej gdyby byla mozliwosc nierozgrywania takich meczy. Dzisiaj mialem taka sytuacje i w odpowiedzi na bardzo marny ping otrzymalem musimy to rozegrac . Jak dla mnie taka sytuacja to jest to nie do zaakceptowania. To bylo moje zdanie na ten temat.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #67991 by Geese
Replied by Geese on topic Re: O pingu
Tak to bywa z pingiem. Grając z rodakami jest jeszcze w miarę, gorzej jeśli musisz zagrać z kimś z turcji, włoch, portugali. Przy pingu 90 jest delay 3 frames więc jeszcze da się pograć (najlepszy ping do 60). Przy delay 4 lub więcej robi się kiszka.

Z mojej strony gra z takimi osobami wygląda następująco: po prostu piszę dzięki za duży ping i staram się rozegrać te mecze w innym terminie. Czasami nie ma wyboru i trzeba grać taki urok swosa online.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.183 seconds
Powered by Kunena Forum