Re: Puchar Przyszlych Mistrzów-MAJ 2009

More
14 years 11 months ago #66904 by grobel
witam.
z powodu braku kontaktu z primo (dzisiaj pisalem na gg, czekam jeszcze do 24) prosze o info na forum kiedy bedziemy mogli zagrac 1/4. ja, tak jak pisalem na gg, jutro do 18 postaram sie znalesc chwile ale potem wyjezdzam i moze byc problem.
ze swos-owskim pozdrowieniem :)
The topic has been locked.
More
14 years 11 months ago #66965 by Boruc2
Boruc2 vs Maras85 2-2 i 1-1 oraz 3-6 :o
The topic has been locked.
More
14 years 11 months ago #66966 by Boruc2
The topic has been locked.
More
14 years 11 months ago #66989 by Boruc2
Primo zniknął bez słowa wyjaśnienia wiec wylatuje a Grobel automatycznie przechodzi dalej.
The topic has been locked.
More
14 years 11 months ago #66990 by Boruc2
Panowie grać 1/2 PPM pary gotowe 8)



;) :)HF GL 8) ;D
The topic has been locked.
More
14 years 11 months ago #67004 by Primo
Ciekawy sposób załatwienia sprawy cały tydzień byłem a Grobel się nie pojawił. Zastanów się co piszesz, on przyszedł ostatniego dnia i o 23:33 napisał, że czeka do 24 żal.pl
The topic has been locked.
More
14 years 11 months ago #67005 by grobel
bez komentarza. zal
The topic has been locked.
More
14 years 11 months ago #67044 by Boruc2
Primo jeśli czekałeś to jak to się stało że nie widzę na tym forum żadnego wpisu odnośnie tego że nie mogłeś złapać Grobla .

Czy może masz za cieńko żeby coś napisać na forum i później mieć spokój co ?
The topic has been locked.
More
14 years 11 months ago #67045 by Boruc2
A tak poza tym czekałem do 21 do godziny 14:00 jak widzisz na forum o 14:09 zostały utworzone pary na 1/2 PPM wiec miej żal tylko do siebie że nic w tej sprawie nie starałeś się zrobić a nie jak zawsze po fakcie łzy mi tu wylewasz trzeba było wcześniej pomyśleć aby coś maznąć na forum a następnym razem jeśli nastąpi taka sytuacja to obydwóch graczy zostanie usuniętych i wejdzie przegrany który stracił najmniej bramek i to będzie lepsze rozwiązanie 8)
The topic has been locked.
More
14 years 11 months ago #67054 by Primo
Człowieku właśnie w tym miesiącu się starałem sam do ciebie pisałem żebyś dopisał mnie do tabeli ppm bo gram w 4 lidze. Dopisałeś mnie po jakimś czasie i grałem byłem codziennie. Jakoś z innymi można było zagrać, ale nie z nim. Zwykłe oszustwo unikać przeciwnika, czekać do ostatniego dnia i wygrać walkowerem. Tak jak piszesz jeśli będę grał w następnym miesiącu, to wszystko będę pisał, powklejam logi z rozmów to sobie zobaczysz jak z niektórymi się umawia, ale teraz to zastanawiam się czy to ma sens, bo takie numery tylko wyprowadzają mnie z równowagi i się wkurwiam. A przecież gramy dla zabawy :D
The topic has been locked.
Time to create page: 0.236 seconds
Powered by Kunena Forum