Re: Sensi Days Berlin 2013

More
10 years 9 months ago - 10 years 9 months ago #119075 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Sensi Days Berlin 2013
to była sobota lub niedziela, po odpadnięciu wszystkich:P ...chyba?

EDIT:
a co do samej powtórki, to piątek proponuję zostawić w spokoju, bo taki turniej trochę nas wyłączy z tradycyjnego pogrywania z kim popadnie i ogólnie ekscesów. no chyba, że szybka formuła KO ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #119076 by dior
Replied by dior on topic Re: Sensi Days Berlin 2013

to była sobota lub niedziela, po odpadnięciu wszystkich:P ...chyba?

EDIT:
a co do samej powtórki, to piątek proponuję zostawić w spokoju, bo taki turniej trochę nas wyłączy z tradycyjnego pogrywania z kim popadnie i ogólnie ekscesów. no chyba, że szybka formuła KO ;)



A może i w sobotę lub niedzielę, jakoś tak kojarzę ten piątek. Nie upieram się przy tym, tak mi się przypomniało ;)
Zresztą mam zamiar wygrać na obu platformach, więc sprawa wszystkich tytułów i tak będzie pozamiatane.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #119083 by bobbiebobras
Siemano ;)

Ten sprzet chcecie wziac do wlasnych potrzeb czy na turniej Sensi ;)? mysle ze po jednym komplecie mozna wziac jesli pojechalaby 4 osoby :)

Dior to Ty znami nie jedziesz ? Wyparles sie Nas ogorze :)?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #119087 by dior
Replied by dior on topic Re: Sensi Days Berlin 2013
Zainicjowałem temat w związku z turniejem Sensi, właśnie trwa podliczanie sprzętu i bez pomocy się nie uda na pewno :)

No wparłem się, wyparłem, nie było wyjścia niestety, ale najważniejsze, że się widzimy na miejscu :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #119198 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Sensi Days Berlin 2013
jak wygląda kwestia monitorów LCD? unikamy ich z przyczyn retroklimatu, technicznych czy wizualnych?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #119199 by dior
Replied by dior on topic Re: Sensi Days Berlin 2013
Tych pierwszych przede wszystkim.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #119223 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Sensi Days Berlin 2013
Ej Bobbie ogarniesz temat koszulek! Bo muszą być! Może coś z jajem zrobić. Odwołanie np do meczu Polska Niemcy na wodzie, a może o tym, że w Niemieckiej kadrze rządzą Polacy czyli Podolski i Klose :D

A jak nie to tradycyjnie, ale pamiątka musi być :D W ogóle, to ja cały czas szlifuje formę ... Dokładniej mówiąc nie gram wcale i wjadę tam na takim głodzie, że wszystkich rozniosę :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #119231 by Blazej_Bdg
to z polakami w kadrze niemieckiej trochę przegięcie :) Ale polska - niemcy na wodzie mi sie podoba :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #119248 by bobbiebobras
No mam w tyg widziec sie z grafikiem moze cos wymyslimy fajnego :) Ja bylbym za zrobieniem jubileuszowej 10 sensi days takiej jak to sie mowi zylety :)

Uwazam tez ze mozna zrobic dwie wkoncu dwa dni turnieju :) Jedna z jajem ;) a druga klasyczna zyleta :) kwestia do przedyskutowania...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #119249 by bobbiebobras
a propo formy tez nic nie gram odkad zrezygnowalem z online i tez glod duzy jest i chce troche tylko poczuc joya w dloni haha ;)

moze mi ktos wyslac swosa na dyskietkach bo na ostatnim turnieju zostala mi jedna dyskietka w jakiejs amidze i nie mam :/

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.318 seconds
Powered by Kunena Forum