Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 4 months ago #115463 by sanek


I send keypads later today. I hope they get to you in time before the tournament.. :)


Thanks Djowger so much for all your help I really appreciate it, and own you a beer ;-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115464 by sanek
no właśnie a co do cytatów latanie z kur... na plecach mi też za bardzo nie pasuje

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115465 by olesio
@sanek: co do dyskietek SWOS 96/97 - to jest lepsza wersja na 2 dyskietkach, która nie wymaga tego old disku. Podesłalem adfy diorowi wraz z programem do zgrywania/nagrywania adfów z/na dyskietki. Także myślę że to będzie do ogarnięcia na jego Amidze. Tylko czystych dyskietek potrzeba, ewentualnie nowych plus jakaś taśma do zaklejenia jednego z otworów :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115466 by Foka
Post jak bys uważnie czytał to pisałem o tym, że dla Cieb ie ta koszulka może nie mieć żadnego sensu .... wtedy się nie odezwałeś. Ale też inne pojedyńczej nie da rady zrobić bo firmie nie będzie się to zapewne opłacać.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115467 by Ibenolos

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115468 by paczek
Próbował się ktoś kontaktować z...



Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115469 by bobbiebobras
Panowie cos widze ze ciezko bedzie z tymi koszulkami :) Moze te haselka przelozymy na Sensi Days i cos sensownego sie ulozy :)?

Proponowalbym zrobic czarne koszulki z zoltymi badz takimi blado zlotymi napisami.

Tyl numerek ksywa i nazwa turnieju na sam dol

Przod albo znaczek Polski albo herb Wroclawia nie mylic z herbem Slaska :) Na srodku napis Sensible Socer ten co jest na glownej stronie :) i numerek z drugiej strony

Mialem jeszcze taka opcje na rekawie flage Polski ksywka i numerek taka mala czcionka :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115470 by Ibenolos
PĄCZO toż to przeca mistrz ChleyOFF Bumer byłem przy tej focie! Beka z tego masakra!! ;D ;D ;D
Bumer wyjechał z tego co mi pisał kiedyś tam dawno...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115471 by paczek

Panowie cos widze ze ciezko bedzie z tymi koszulkami :) Moze te haselka przelozymy na Sensi Days i cos sensownego sie ulozy :)?

Proponowalbym zrobic czarne koszulki z zoltymi badz takimi blado zlotymi napisami.

Tyl numerek ksywa i nazwa turnieju na sam dol

Przod albo znaczek Polski albo herb Wroclawia nie mylic z herbem Slaska :) Na srodku napis Sensible Socer ten co jest na glownej stronie :) i numerek z drugiej strony

Mialem jeszcze taka opcje na rekawie flage Polski ksywka i numerek taka mala czcionka :)


Znaczek Wrocławia bym sobie odpuścił, nie ma znaczenia Śląsk czy Wrocław - będzie mnie gryzło trochę. :) może jakiś old-school? były jakieś koszulki na pierwszym Sensi Days?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115472 by olesio
@bobbiebobras: jeżeli koszulka była by czarna z nickiem oraz numerem na plecach i jakimś piłkarzykiem Sensible lub fajnym logiem to taki projekt dla mnie wydaje się bardziej ok niż cytaty. I jeżeli taka będzie koszulka, to dla mnie poproszę: numer 58 i rozmiar koniecznie XXL. Gdy już będziesz znał koszt na osobe to daj znać, a do ręki dam Ci kasę na turnieju. Piszę w uzupełnieniu naszej rozmowy na IRCu, bo prosiłeś żeby też napisać tutaj, na forum.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.212 seconds
Powered by Kunena Forum