caylak yardım istio(rookie asks for help)

More
18 years 4 months ago #4853 by nafx
oncelikle sensible oynayarak buyudum futbolu bana sevdiren oyun sensible dır.. nese bu siteyi bulunca oldukca sevindim  (4. koşemi cıkarcam)  ama  online nası oynuyoruz forumda aradım rastlayamadım mumkunse acıklıya bilirmisiniz??tesekkur ederim

first of all the reason why i love football is sensible soccer. so i d love to play it but i don t how  to lunch it online so tellin me how will be lush!!! thanks.. 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 4 months ago #4859 by Eleven
Merhaba aramiza hosgeldin...

forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=685.0

Buna bi bak, sanirim yardimci olur. Olmaz ise biz yine buradayiz! :)

More
18 years 4 months ago #4883 by Deathgrip
2 gündür oynamaya çalışıyoruz. En son oyuna girdik fakat ikimiz de kontrol edebiliyoruz takım seçimini vs. 2 tane player/coach seçtik . Taktik bölümüne geçince ilk takımı ikimizde ayarlayabiliyoruz. Okey diyince 2.takımın taktiğine geçince 2 mizde devre dışı kalıyoruz, yönleri daha oynatamıyoruz.Öylece kalıyor oyun.

Sonra 1 com ve 1 player seçtik. Oyuna girdik ama sadece ben bizim takımı oynatabildim.

Problem nerede yardımcı olursanız çok seviniriz...

More
18 years 4 months ago - 18 years 4 months ago #4901 by Eleven
Ilk oyuncu taktigini tamamladiktan sonra (sag ctrl bastiktan sonra), ikinci takimin taktigi ekrana gelince f12 ye basin (siradaki oyuncu). Gelen winuae ekranindan Game and I/O ports u secin ve SWAP yapin ok ve cikin. Böylece iki ayri kontrol olmus oluyor. Yani oyun baslarken her iki oyuncu da port 1 den basliyor. Ilk oyuncu start yaptigi zaman, port 1 onun olmus oluyor. Bunun icin 2.oyuncunun portunu yukaridaki gibi degistirmesi gerekiyor! Bol sans... Degisik rakipler icin irc de #sensible.tr yi deneyebilirsiniz...

More
18 years 4 months ago #4949 by enbino
Guzel açıklamış saolasın eleven
yine çalışmazsa quakenet .org serverında
#sensible.tr ye gelin
ve coca-cola ya sorun
o bu işlerde iyidir...
selamlar

Time to create page: 0.189 seconds