sizi ozliciim uhu uhu

More
16 years 1 month ago - 16 years 1 month ago #37709 by Zafer
sizi ozliciim uhu uhu was created by Zafer
Selam sensiseverler,

Biliyorsunuz p2p nin icadini takiben 2-3 aydir yurdumun ligi TSL de sizlerle maclar yapma serefine hasil oldum. Kah gulduk(lol) kah eglendik (hf), kah lag oldu uzulduk, kah gol oldu sevindik. Kah 300 ping oldu telekoma kufrettik. Velhasil fark ettim ki Amerika dan katiliyor olmam vesilesiyle sizlere ekstra zaman yuku oluyorum, ozellikle gunduz saatlerinde pas atabilecek kadar iyi ping alamamamiz sonucu tekrar tekrar denemek ve sizi gece vakti asker etmek zorunda kalmam sebebiyle, ve bazen iyi ping alamamiza ragmen oynamak durumunda kalmamiz seklinde, bu durumda da ne yenen seviniyo ne yenilen;D. Dolayisiyla diyorum ki ben yazin insallah Turkiye ye gelene kadar ilefin abime soyliim de izin verirse Euro League de oyniyim, avrupada TTNET olmadigi icin orayla biraz daha kolay oynayabiliyorum, aslden tecrube ettigime gore. Sizlerle de guzel pingli gunlerde ooo yapariz, nasilsa onumuzdeki aydan itibaren ulke ligleri de ooo kadar puan verecek cok da fark olmaz yane.

Yine de ozliiciim turkcell super lig bu ne guzel ligi (tabi ilefin abim euroya gitmeme izin verirse, yoksa bosa laf salatasi yapiyorum suan:). Ayrica her birinize gecen sezonlardaki sabriniz icin tekrar tesekkur ederim.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 month ago #37715 by scouser
Replied by scouser on topic Re: sizi ozliciim uhu uhu
bu sezonu bitirecen demi?

More
16 years 1 month ago #37717 by Zafer
Replied by Zafer on topic Re: sizi ozliciim uhu uhu
hehe niye soruyon galibiyetler gitcen diye tirstin dimi.. bi dusuniyim daha ilefinla gorusmedim:D

More
16 years 1 month ago #37731 by firat12345
bizim ornan insanı duygulu oluyu a boyle. adaj takma kafana citle cekirdeeni ba.

More
16 years 1 month ago #37754 by Eleven
Replied by Eleven on topic Re: sizi ozliciim uhu uhu
Efenim Ecder Bey gitti Eleven neden hala burda diye soran olabilir tabi :P Tabii şikayeti olan varusa ben de çıkiim ama o kadar kötü müydü ki pingler Zafer? Ama Euroleague de oynamanda bir sakınca olmaz sanıyorum. Yine de bir genel kurul toplantısı yapılır yani ;)

More
16 years 1 month ago #37764 by Zafer
Replied by Zafer on topic Re: sizi ozliciim uhu uhu
Playanin OK ini aldim ama Eleven a sor dedi asil patron o dedi. pingler hakkat kotu yaw p2p de 200 gorsek bayram ediyoruz, server desen sizinkilerde (arena vs) ben 100den asagi goremiyorum benim gordugum olsa (fransiz emular falan) onda da Turkiye deki arkadaslar goremiyor. Sen niye burdasina gelirsek bence benim durum seni baglamaz sen en azindan arenada iyisin ne de olsa official server orasi:D velhasil yuru ya kulum!
guzel aksama denk gelirse turkiye kupasi falan atarim ama dimi;D

More
16 years 1 month ago #37795 by scouser
Replied by scouser on topic Re: sizi ozliciim uhu uhu
eleven sen çıkmaaa

önümüzdeki sezonlar için sana bileniyorum

Time to create page: 0.182 seconds