yardım lütfen

• akdeniz07
  • akdeniz07's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 8 months ago #23524 by akdeniz07
yardım lütfen was created by akdeniz07
merhaba;
çok eski bir sensible hasytasıyım, uzun süredir aradığım oyunu sizin sayenizde buldum, ancak bir sorunum var.
oyunu kurdum yükledim, oyun açılıyor, ancak herhangi bir maç oynama önesi taktik ekranında maça giriş butonu(wiew match) kırmızı renkte oluyor üzerine enterlememe rağmen hep aynı yerde kalıp bir türlü maça girmiyor. ne yapabilirim.
karşılaştığım bir diğer sorun. career moduna girip takım seçince oyunun durup ekranın kararması ve oyunun kilitlenmesi
Oyunu hem xp ye hem de Win 98e kurdum her ikisinde de maça bir türlü giremedim
yardım ederseniz çok sevinirim.
teşekkürler

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #23535 by Ottoman
Replied by Ottoman on topic Re: yardım lütfen
üstadım..

şimdi eski sensible cıyım diyosun heralde bu hatayı yapmazsın ama eğer view match çıkıyosa sen takımı bilgisayar takımı olarak seçiyosundur yani üzerini kırmızı yapıyosundur.. mavi yapıcan ki sen oynayasın gerçi bende view match de çalışıyo hani maça girerken kalması ilk defa duyduğum bi sorun.. friendly diy cup falan yap onlarda sorun çıkmaması lazım...

amma velakin ikinci sorunun yani kariyerdeki sorun biraz çözümsüz.. burda online oynamak için ayarlandığı için o winuae emulatörü sorun çıkarır kariyerde.. o yüzden eğer kariyer yapıcaksan PC SENSiBLE da yapmanı tavsiye ederim.. çok daha hızlı hem sezon sonunda falan... bu forum da bi yerde linki vardı da kaldırdılar sanırsam ama google yazsan çat diye çıkar çok var yani piyasada hatta 2006 kadroları falan var daha bi eğlenceli olur fan lar update etmişler PC SWOS u..

• akdeniz07
  • Visitor
  • Visitor
16 years 8 months ago #23557 by akdeniz07
Replied by akdeniz07 on topic Re: yardım lütfen
dediğinizi anlıyorum
ben de mavi olarak seçiyorum takımı zaten
ama yinede wiew butonu yeşil olması gerekirken kırmızı kalıyor ve bir türlü girmiyor
acaba amiga swos yüklemiş olabilir miyim , bu forumdaki oyunun online oynanmasını anlatan konu başlığındaki download linkinden indirdim. Masaüstünde de amiga swos olarak yazıyor
ayrıca bu sitenin download sayfasındaki pc swos u da indirdim.
ancak onu da kuramadım zipli dosyadan bir instal 3 tane de swos adında dosya çıkıyor.
onu da kuramıyorum. instala basınca hiçbir şey olmuyor.
yardımcı olursanız sevinirim

More
16 years 8 months ago #23580 by Ottoman
Replied by Ottoman on topic Re: yardım lütfen
doğru amiga swos yani hepimizin kullandığı o .. anlayamadım ilk defa duyuyorum böyle bi problemi fikri olan varsa bi yardım etsin ben ilk defa karşılaşıyorum...

More
16 years 8 months ago #23584 by Eleven
Replied by Eleven on topic Re: yardım lütfen
Akdeniz07, laptopta mi oynuyorsun?

• akdeniz07
  • Visitor
  • Visitor
16 years 8 months ago #23597 by akdeniz07
hayır laptopta oynamıyorum normal masaüstü pc

More
16 years 8 months ago #23616 by Eleven
Replied by Eleven on topic Re: yardım lütfen
İlginç bir durum... Laptopta sağ ctrl tuşu olmadığından, bir ihtimal sorun orada olabilir diye düşÃ¼nmüştüm...

More
16 years 8 months ago #23713 by firat12345
ilk sorunun çözümünü eleven demiş sanıyorum. sağ ctrl ye basmak gerek maça girmek için.

kariyer biraz çetrefilli, ama imkansız değil -o ye-. oyunun yüklü olduğu amiga swos klasöründe configrasyon ayarlarının bulunduğu bir dosya olacak. conf tu galiba adı, tam bilmiyorum. onu notepadle beraber aç. o dosya içinde immediate_blits=false diye bir değer var.
onu immediate_blits=true yaptıktan sonra kariyer oynanabiliyor emulatörle.

yalnız online oynıyacaksan maçtan evvel tekrar eski haline yani false a getirmen gerek. yoksa desenkronize olur hep oyun.

mesajımı burada noktalarken tüm sensible camiasının regaip kandilini kutluyor, esenlikler diliyorum.

• akdeniz07
  • Visitor
  • Visitor
16 years 8 months ago #23764 by akdeniz07
fırat kardeş
gerçekten çok teşekkür ederim. yazdıklarını uyguladıktan sonra her iki sorunumu da çözdüm.
14 sene sonra tekrar sensible oynadığım için çok mutluyum. Diğer arkadaşlar sizler de sağolun.
Öğrenmek istediğim birşeyler daha var.
Oyunu game pad ile de oynayabilir miyiz
Oyun içerisinde sadece CTRL tuşunu mu kullanabiliyoruz.(futbol oynarken)

Geçen yıllar boyunca çok hamlaşmışım. Kendimi geliştirdikten sonra eski bir şampiyon olarak online olarak aranıza katılmaktan da mutluluk duyarım
Selamlar...

More
16 years 8 months ago #23790 by scouser
Replied by scouser on topic Re: yardım lütfen
amiga joystick ile bile oynaybiliyorsun...

ayrıca online olarak bekliyoruzz... kariyer felan uğraşma.. gel akşamları.. online oyun swosun 20 kat zevklisi oluyor..

Time to create page: 0.215 seconds