Oyunla ilgili yardım!!!

More
17 years 2 months ago #16778 by Cey_Cey
Bir arkadaşımdan sensible ın online oynanabildiğini, hatta ligler kurulduğunu öğrendiğimde başta inanamadım sonra verilen adrese girdim ve doğruydu. En son 3 yıl önce 96-97 versiyonunu indirip, kurduğum Antalyaspor a Knup u transfer ederek şampiyon olmuştum vesaire vesaire. Burdan oyunu yeniden indirdim verilen linkten.

Yalnız oyun ufak pencerede açılıyor ve kontroller çalışmıyor. Introyu geçemiyorum, daha sonra enter a basa basa ilerliyorum ama maça giremiyorum.

Bi arkadaş yarım ederse çok sevinicem. Beni mahrum bırakmayın sensible dan

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 2 months ago #16780 by firat12345
enter yerine yön tuşlarının yanınındaki ctrl yi kullanırsan sorun çözülür diye tahmin ediyorum.

bunun yanı sıra irc de quakenet serverından #sensible.tr kanalına gelirsen online swos çılgınlığına sen de katılabilirsin. hehe.

saygılar.

More
17 years 2 months ago - 17 years 2 months ago #16782 by Cey_Cey
tmm meğerse yön tuşlarının yanındaki ctrl tuşuymuş... peki bunu sol taraftaki ctrl tuşu ile değiştirebilirmiyim

bir de servera girdiğimde join dediğim zaman herhangi birine this ROM is not avalible diyor... bunu nasıl çözücem???

More
17 years 2 months ago #16786 by firat12345
elbet bir yolu vardır da ben bilmiyorum abi nasıl değiştirilir :)

ikinci olarak da.. join dediğinde oyuna katılabilmen için o rom un sende de mevcut olması gerekli. örneğin sende sadece swos romu varken street fighter a join dersen
başarılı olma ihtimali yok operasyonun :)

ama eğer ki swosdan bahsediyorsan seninle oynayacak kişiyle aynı swosu yüklemeni öneririm.

swos.ring23.com/stat/cgi-bin/download.pl?file=amigaonline2.exe

iki kişi de burdan yüklerse bir sorun kalmaz diye düşÃ¼nüyorum. ama olaya pek hakim değilim. sadece denemenizi öneririm. bu budur diye bir iddiam yok yani.

ama bunun sorunu çözeceğine dair kuvettli bir inancım var:)

More
17 years 2 months ago #16797 by Sensi
Sag CTRL tusunu sol CTRL ile degistirmek istiyorsan swos.ring23.com/stat/cgi-bin/download.pl...LControlRControl.exe programını yükleyebilirsin.
ROM hatası vermemesi için kişiyle aynı SWOS versiyonu olması lazım, herkes fıratın verdiği linkteki swos versiyonunu kullanıyıyor.

More
17 years 2 months ago #16825 by CocaCola
İlk aklıma gelen kontrol ayarlarını değiştirmiş olman.Oyuna başlamadan Game and I/O Ports menüsünden soldaki ayar PC Joystick 0 olsun. Sağdaki ise Keyboard Layout B olsun.

Bu şekilde sorun çıkacağını sanmam. Ama ola ki klavyende sağ ctrl tuşu yoksa ya da arızalıysa Sensi arkadaşımızın önerdiği yöntem çözüm olacaktır.

Time to create page: 0.218 seconds