Alooo yasayan varmi?

More
12 years 3 months ago - 12 years 3 months ago #108017 by Ali
Alooo yasayan varmi? was created by Ali
Buralardaysaniz millet bir gun ayarliyalimda toplanalim sohbet ederiz, turnuva yapariz.. CocaCola, Ejder-Z, Eleven, Scouser, Yigit, Otto, Enbino.. daha birsuru su an aklima gelmeyen.. nerelerdesiniz aloo??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago #108020 by alpino
Replied by alpino on topic Re: Alooo yasayan varmi?
Ali Türkiye ye mi geleceksin? Bak şimdi sen çağırdınya bu çok değerli arkadaşlar emin ol şimdi hemen gelirler :) Bizim artık yeni oyunculara ihtiyacımız var çünkü bu isimlerin geleceğine ben inanmıyorum.Meğer koca Türkiye de bir benmişim gerçek SWOS sevdalısı..

More
12 years 2 months ago #108778 by tmac
Replied by tmac on topic Re: Alooo yasayan varmi?
Hey gidi günler be.. Ne güzel bi grup yakalamıştık oysaki..Beni bu ortamdan soğutan kişilere sevgiler! saygılar!!

More
12 years 1 month ago #110107 by Sensi
Replied by Sensi on topic Re: Alooo yasayan varmi?
Eski swoscu herkese selamlar. Forum başlığını görünce mesaj atayım dedim. Oynamaya oynamaya paslansak da hala yaşıyorum.

More
12 years 1 month ago #110217 by scouser
Replied by scouser on topic Re: Alooo yasayan varmi?
merhaba

More
12 years 1 week ago #110381 by mrsensible
Replied by mrsensible on topic Re: Alooo yasayan varmi?
herkese merhaba,

bugün hardiskimde yer açmak adına dosyaları düzenlerkene sensible soccer ile ilgili arşiv klasörüme ulaştım. Açıkcası duygulanmadım da değil youtube dan paylaşmak için hazırladığımız videolardan tutunda baskı yapılmak üzere hazırladığım sensi tasarımlarına kadar bunun üzerine du bakayım halen ss.de yaşıyor mu derkene siteyi ziyarette bulundum bizlerden sonra nede fazla kişi üye olmuş turk fanlarından bahsediyorum ama zaten kopma noktamıza gelmemizin nedeni kırgınlıklar ve sonunda birliğin bozulması değilmiydi umarım arkadaşlar burada en azından kalıcı olurlar...

Siteyi yenilemişler belli istatistikler maalesef yok veya site yapım aşamasında olduğundan sonra koyacaklardır yada koymazlar bilemicem artık en azdından yeni gelen arkadaşlar geçmişte bu adamlar vay bee neler yapmışlar neler başarmışlar ortam gerçekten çok güzelmiş demelerini isterdim. Bizim yaptığımız hataları yapmasınlar kendi aralarında güzel bir birlik oluşturup olusturacakları ligle istikrarı tekrardan yakalasınlar isterim.

Mrsensible koptu...
Evet arkadaş ben en top dönemimde belli sıkıntılardan dolayı koptum. Hırslı adamımdır heyecanlıyımdır. Eskiler beni çok iyi bilirler. Kopmamdaki en büyük nedenlerden biri eski ve başarılı arkadaşlarımızı teker teker aramızdan ayrılmalarıydı. İyi insanların olduğu yerde dostluk başlar ve bakii kalır. Son zamanlarda (alpino sen de çok iyi bilirsin ki senle az sabahlamadık son zamanlarda tr kanalında) bi tutarsızlık başı boşluk vardı Çoğu oyuncu kanalda toplanır ancak yapmamız gereken lig maçı veya özel turnuva maçlarımız olduğu halde elimiz gitmez olmuştu yani birbirimizi gördüğümüz halde belli arkadaşlar selamlarını bile esirgemiş olmuşlardı. Yazarsın bir iki ama üçüncüde o cevap gelmez ise oyuncudan kırgınlıklar başlar arkadaş! Dialogun kaybolduğu yerde birlik zaten olmaz. Birliğin olmadığı yerde ne düzen kalır ne de eğlence kalır...

Arkadaş önce kibar centilmen sevecen saygılı olacaksın sonra bir şeyleri başaracaksan başar herşeyden önce insan ol hırsına yenik düşme...

her neyse içimdeki swos aşkıyla bugün halen burada yazabilecek 3 5 kelime bulabildim. Herkese iyi günler dilerim.

More
11 years 8 months ago #112178 by CocaCola
Replied by CocaCola on topic Re: Alooo yasayan varmi?
Döndük, dönüyoruz, döneceğiz! Bu sevda bitmez! Bu kadar ara verdiğimiz yeter de artar. :)

Ben, otto, ali, mr, alpino, enbino her fırsatta giriyoruz #sensible.tr ye yine yeni yeniden! Herkesi bekliyoruz, lütfen ulaşabildiğimiz kadar eski swos dostlarımıza internet üzerinden veya cepten ulaşalım. Bende numarası olan herkesi tek tek aradım. Bu yaz hareketleneceğiz, yok öyle kös kös oturmak.

Eh artık TSSA yani Türk Ligimizi kurma vakti. Bu arada Ali ağustosun 25 inde Türkiye de olacak. Sensistanbul 3 yapmak farz oldu. Paranormaljoe de temmuzun ilk haftası geliyor. Sanırım Eleven da önümüzdeki bir iki ay içinde Türkiye ye gelecek. E ne duruyoruz?

Alpino sponsor oluyor, evinin kapılarını açıyor bize sağolsun. Bize de şu güzel yaz gününde hep birlikte harika bir mangal ve sensistanbul 3 ü yapmak kalıyor! Haydi dostlar, canlanmanın vakti geldi de geçiyor... ;)

More
11 years 6 months ago #113757 by Eleven
Replied by Eleven on topic Re: Alooo yasayan varmi?
Ben arada bir geliyorum ama, kimse yok, bir defa Ottoman ile karşılaştım o kadar...

• Enburi
  • Enburi's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 3 weeks ago #117200 by Enburi
Replied by Enburi on topic Re: Alooo yasayan varmi?

herkese merhaba,

bugün hardiskimde yer açmak adına dosyaları düzenlerkene sensible soccer ile ilgili arşiv klasörüme ulaştım. Açıkcası duygulanmadım da değil youtube dan paylaşmak için hazırladığımız videolardan tutunda baskı yapılmak üzere hazırladığım sensi tasarımlarına kadar bunun üzerine du bakayım halen ss.de yaşıyor mu derkene siteyi ziyarette bulundum bizlerden sonra nede fazla kişi üye olmuş turk fanlarından bahsediyorum ama zaten kopma noktamıza gelmemizin nedeni kırgınlıklar ve sonunda birliğin bozulması değilmiydi umarım arkadaşlar burada en azından kalıcı olurlar...

Siteyi yenilemişler belli istatistikler maalesef yok veya site yapım aşamasında olduğundan sonra koyacaklardır yada koymazlar bilemicem artık en azdından yeni gelen arkadaşlar geçmişte bu adamlar vay bee neler yapmışlar neler başarmışlar ortam gerçekten çok güzelmiş demelerini isterdim. Bizim yaptığımız hataları yapmasınlar kendi aralarında güzel bir birlik oluşturup olusturacakları ligle istikrarı tekrardan yakalasınlar isterim.

Mrsensible koptu...
Evet arkadaş ben en top dönemimde belli sıkıntılardan dolayı koptum. Hırslı adamımdır heyecanlıyımdır. Eskiler beni çok iyi bilirler. Kopmamdaki en büyük nedenlerden biri eski ve başarılı arkadaşlarımızı teker teker aramızdan ayrılmalarıydı. İyi insanların olduğu yerde dostluk başlar ve bakii kalır. Son zamanlarda (alpino sen de çok iyi bilirsin ki senle az sabahlamadık son zamanlarda tr kanalında) bi tutarsızlık başı boşluk vardı Çoğu oyuncu kanalda toplanır ancak yapmamız gereken lig maçı veya özel turnuva maçlarımız olduğu halde elimiz gitmez olmuştu yani birbirimizi gördüğümüz halde belli arkadaşlar selamlarını bile esirgemiş olmuşlardı. Yazarsın bir iki ama üçüncüde o cevap gelmez ise oyuncudan kırgınlıklar başlar arkadaş! Dialogun kaybolduğu yerde birlik zaten olmaz. Birliğin olmadığı yerde ne düzen kalır ne de eğlence kalır...

Arkadaş önce kibar centilmen sevecen saygılı olacaksın sonra bir şeyleri başaracaksan başar herşeyden önce insan ol hırsına yenik düşme...

her neyse içimdeki swos aşkıyla bugün halen burada yazabilecek 3 5 kelime bulabildim. Herkese iyi günler dilerim.

Acaba o özel dosyalara (videolar , tasarımlar vb.) ulaşma şansımız var mıdır? :D

More
10 years 4 months ago #121460 by ElvisTR
Replied by ElvisTR on topic Re: Alooo yasayan varmi?
Bir online chat falan ayarlasak bari ?!

Time to create page: 0.200 seconds