SWOS na emulatorze Amigi WinUE - pytanie

More
4 years 9 months ago #141587 by cinek
Najlepiej wejdź na ten discord.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
4 years 9 months ago #141591 by Koli
Czy dobrze rozumiem, że podana poniżej wersja emulatora:

files.swos.eu/aswos/Setup_ASWOS.exe

jest emulatorem z podpiętą do niego wersją 95/96 SWOS...
A czy nie da się podpiąć do tego emula wersji 16/17? Czy to jest dual-pack (emu + SWOS), czy też da się pod ten emu podpiąć nowszą wersję 16/17?
Sory, że przynudzam mieląc temat, ale chcę mieć perfect nim rozpocznę treningi...

Pozdro.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
4 years 9 months ago #141592 by cinek

Możesz przełączać pomiędzy wersjami tak jak na powyższym screenie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
4 years 9 months ago #141593 by Koli
No i takie to było proste, ale nie wpadłem na sprawdzenie...
Serdeczne dzięki za pomoc!

Dopytam tylko: w opcji 800x600 fullscreen po lewej i prawej stronie widoku (planszy gry) pojawiają się takie marginesy jakby, w dodatku z lewj strony ten margines jest nie na całej wysokości, tylko na jego dole dociąga się plansza gry - jakiś błąd w displayu... Też tak masz? Tak ma być? Czy może trzeba coś przestawić?
Aha: skorciło mnie i kliknąłem update. Coś tam ściągnęło, ale to nie ma znaczenia, prawda?

Pozdrówka. :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
4 years 9 months ago #141594 by Koli
PS. Jak się dołącza obraz (bo chcę dołączyć print screena żeby pokazać o co mi chodzi z tym obrazem)?
Standardowe Ctr V nie działa, a opcja Insert Image powoduje wyświetlenie komunikatu : [img][/img].
Kiepski jestem w pisaniu postów, proszę o podpowiedź jak dołączyć tego prtscreena...

Pozdrówka.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
4 years 9 months ago - 4 years 9 months ago #141595 by cinek

No i takie to było proste, ale nie wpadłem na sprawdzenie...
Serdeczne dzięki za pomoc!

Dopytam tylko: w opcji 800x600 fullscreen po lewej i prawej stronie widoku (planszy gry) pojawiają się takie marginesy jakby, w dodatku z lewj strony ten margines jest nie na całej wysokości, tylko na jego dole dociąga się plansza gry - jakiś błąd w displayu... Też tak masz? Tak ma być? Czy może trzeba coś przestawić?
Aha: skorciło mnie i kliknąłem update. Coś tam ściągnęło, ale to nie ma znaczenia, prawda?

Pozdrówka. :)

Jak grasz online ma znaczenie ten auto-update pobrałeś aktualny dysk z drużynami, ustawieniem piłkarzy i składami są tam najczęściej używane drużyny, którymi gramy ligę czy ooo(rankingowe gry)
Tak obcina na 800x600

PS. Jak się dołącza obraz (bo chcę dołączyć print screena żeby pokazać o co mi chodzi z tym obrazem)?
Standardowe Ctr V nie działa, a opcja Insert Image powoduje wyświetlenie komunikatu : [img][/img].
Kiepski jestem w pisaniu postów, proszę o podpowiedź jak dołączyć tego prtscreena...

Pozdrówka.

Wrzucam np na imgur.com potem prawy myszy i kopiuj adres obrazu (img]i.imgur.com/qH6ad7S.jpg[/img) umieszczam w nawiasach kwadratowych, albo druga opcja jak dasz reply masz opcje attachments and other options wtedy tylko wybierz plik i wrzucasz bezpośrednio ze swojego dysku.
Screeny obrabiam w programie IrfanView

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
4 years 9 months ago #141596 by Koli
Czyli obcina tak kazdemu, ale to bez wielkiego znaczenia (czyli wrzucać printscreena nie będę, bo temat wyjaśniony).
Serdecznie dziękuję raz jeszcze za pomoc.

PS. Musiałem joystick (na kikrostykach) oddać do ponownej naprawy, bo za [pierwszym razem jednak nie naprawili usterki: cały czas ściąga na lewo...
Już się palę do treningów, ale muszę poczekać. A na głowie: niemowlak, żona w drugiej ciąży i przeprowadzka....
Eeech, ale znajdę czas :)

A gdyby tego joya nie dali rady mi naprawić, to czy na forum jest ktoś, kto by się tego podjął, jakiś ekspert - majsterkowicz?

Pozdrówka. :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
4 years 9 months ago #141597 by cinek
A jaki masz ten joystick na tych mikrostykach?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
4 years 9 months ago #141598 by Koli
Quickjoy II...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.221 seconds
Powered by Kunena Forum