Klawiatura/Joystick/Pad który polecasz, a który odradzasz?

More
14 years 11 months ago #66340 by cinek
Na pewno każdy z Was ma jakiś sprawdzony i ulubiony sprzęt na którym najlepiej się gra, ale również taki, który po zakupie Was zawiódł, nie spełnił oczekiwań co do obsługi itd.

Do rzeczy klawiatura na której obecnie gram

Tracer Slim Black a może i TRACER Static Black producent nie zdradza na spodzie obudowy jaki dokładnie model , a nie ma już opakowania z klawiatury.


Skok klawiszy trochę wyższy jak w laptopie.
+ Klawisze bardzo szybko reagują i nie przycinają się po wciśnięciu kilku na raz.
+ Cena około 20zł
- słaba jakość klawiszy

W tej cenie cięzko coś znaleźć lepszego, mimo wszystko można polecić.



Nie trafiony zakup Logitech UltraXPremimumKeyboard



- bufor klawiatury czy jak to się zwie, przy naciśnięciu kilku klawiszy na raz blokuje się, nie nadaję sie do gry.
- cena około 100zł
+ do pisania idealna
+ dobrej jakości klawisze, design, niski skok klawiszy

Do gry nie nadaje się, odpada.




Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66353 by manfred


Ja gram dualem i nie wyobrażam sobie grania na klawiaturze:P
Gram gałką od analoga

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago - 14 years 10 months ago #66897 by Root
1. Polecam

Klawiatura Easy Touch, model: ET-945



Extra klawa, nie miałem do niej żadnych zastrzeżeń...grałem na niej naprawdę dobry rok i grałbym dalej gdyby nie 2 zalania napojami wyskokowymi :P
Gumki od klawiszy zużywają się stosunkowo wolno, no i jest tyle ,,niepotrzebnych klawiszy :) że można podmienić gumki by te najmniej zużyte mieć na strzałki i ctrl. Cena ok 40 zł także bardzo przystępna...
Zrobiłem na niej moje wszystkie najlepsze wyniki i naprawdę walczyłem by ją ,,uratować ale w pewnym momencie nie miało to sensu (kłopoty z przewodami etc.)

2. Odradzam

Klawiatura Logitech Deluxe Keyboard, model: Y-SU61



Podstawowa klawiatura Logitecha...próbowałem na niej grać bo dość przyjemnie ,,chodzą klawisze jednak mam wrażenie iż przeciwnik grający np: padem czy joystickiem ma nade mną dużą przewagę w odbiorze...dopiero na tej klawiaturze aż tak mnie to frustruje także coś może w tym być (na poprzedniej którą opisałem powyżej nigdy nie zaobserwowałem tego typu rzeczy). Można na niej grać i wygrywać ale po pewnym czasie gdy chce się powalczyć a nie można zabrać piłki to gra przestaje bawić...to jest moje osobiste odczucie i dlatego zdecydowałem się na zmianę...Cena: 20-25 zł.


3. Wkrótce

Po nieudanej przygodzie z klawiaturą Logitecha chciałem powrócić do poprzedniej klawiatury jednak Foka wraz z Diorem wyszli z inicjatywą robienia padów do gry...zakupiłem taki pad i jak pogram dłużej to napiszę kilka zdań na jego temat.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago - 12 years 4 months ago #108055 by RANDAPEK
Klawiatura , ktora moge polecic. Szczegolnie na podniesionych z tylu nozkach nadaje dobry kat ulozeniu sie palcow i podczas gry sie nie mecza.
Pozdrawiam
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.211 seconds
Powered by Kunena Forum