Nemzeti Bajnokság és minden egyéb, 2011. november és december is

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 5 months ago #107802 by szesezsek
Sziasztok.
Én sajna Délután 6 tól dolgozok reggel hatig.
14 kor kelek 16 30 kor indulok.
Hétvégén nem tudom kell e melózni de a vasárnap az szAmikor gépnél vagyok én mindíg bent vagyok. (és mindíg egyedül)

Hajrá Magyarok!
The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago #107803 by bromberg
Naaa. :-))) Én is minden vasárnap szoktam jönni kb 9-től fél kettőig, amíg tart az nfl meccs.

Szerda-csütörtök közül valamelyik napon megpróbálok jönni.

The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago #107850 by Abelxavier
Hali!

Akkor legyen csütörtök este hasonló időben bromi, dimet, nyomhatjuk meg megbeszéljük a technikai részleteket :)
Ãœdv!
The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago - 12 years 5 months ago #107858 by dimetrodon
Kb. 2 hónpja észrevettem, hogy hamarosan elérem az 1000 tétmeccset. Akkor valahol 900 SRN körül tanyáztam és arra gondoltam, hogy ezen változtatni kell. Nem akartam a legygyengébb 1000+ meccses játékos lenni a tabellán, pedig ettől kellett tartanom. Szerencsére pont összejött annyi tudás, hogy elkezdtem emelkedni. Sosem látott SRN csúcsot értem el és olyanokat előztem vagy vertem meg, hogy csak csodálkoztam.

Egyfajta slusszpoénként feljutottam az ASL Superbe, igaz, hogy csak 4. helyen, de akkor is... Mit keresek én itt?

Aztán eljött az 1000. meccs. ASL Marin ellen. Mindent beleadtam. 1-0-ra nyert, atom szoros volt, sok helyzettel, és a végén azt mondta, hogy mákja volt! Le a kalappal a sportszerűsége előtt (bár tényleg így volt, de a nagyok nem mindig szokták bevallani). A 1001-en aztán persze jól megvert.

Majdnem lett még egy kis évfordulós ünneplés, mert az 1002 és 1003 Djowger ellen volt. És bár az elsőn elkapott 3-1-re, de a másodikon a 62. p.ig 2-0-ra mentem, akkor szépített, majd pedig a 90.ben 2-2re hozta. Mákja volt, mert jobb voltam végig. Persze ő benyögte csetre, hogy mekkora mákos vagyok. Na ez az, amit akkor se kellett volna, ha így érzi. Ahelyett, hogy tisztelném, a dupla ekkora SRNjével (a meccs előtt marha jó fej voltam, mert csapatot váltottam azért, mert nem látta jól...) ahelyett bóhoc lett. Kicsit meg is csavargattam egy párbeszédben, a végén majdnem menekült tőlem :D Jobb játékos még a győzelmem esetén se lennék mint ő, de a humorérzékben asszem előtte járok ;)

És a végső poán: egy bug miatt 3-2 oda került be a táblába (meignt ő volt a kecseg, mert beírtam az eredményt és ő fordítva írta be, jóval később... emiatt volt, mert meg kellett cserélnem), így pontosan 50 SRN-t elbuktam, amit nem tudnak visszaadni. Na, sebaj, pályán még beszerzem.

Persze csont nélkül ki fogok esni, de akkor is, szép jubileum volt! :)
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 5 months ago #107861 by szesezsek
Szép volt ;)
The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago #107866 by Abelxavier
Gratu dimet! Sajnos vagy inkább nem sajnos erősebbnél erősebb vagy mostanság.
Én is szenvedtem ellened elég keményen.
Csak így tovább! Amúgy meg a jó fejség nem SRN függő :D
The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago #107867 by dimetrodon

Amúgy meg a jó fejség nem SRN függő :D


Ez aranymondás!

Akkor most kell elmondani, pláne, hogy túl vagyunk egy éven, hogy az fantasztikus, hogy mi milyen jófejek vagyunk magyarok. Még mondják, hogy nálunk csak széthúzás van! Fenéket! Itt 6-an csak jót, jófejséget, segítséget, dicséretet, fair playt, szurkolást mutattunk be. Legalábbis ti öten biztos, de bátran beteszem magam is ebbe. És örülök, ha mindenkit leverünk a pályán és a fair play versenyben is. Ebben a sorrendben, de szépen egymás után! :)
The topic has been locked.
More
12 years 4 months ago - 12 years 4 months ago #107889 by dimetrodon
Na, nem akarom folyton fényezni magam (hazugság) de megint ügyes voltam. Coolio beírta, hogy barátságost játszana. Mondom szuper. Az első meccs eredményét nem írom le, mert arról itt egy video. (Nem az eredmény miatt csináltam, mert mákom volt, de nézzétek meg hogy játszik! Én vagyok a sárga, ő a kék, de ez elég gyorsan kitalálható a kezdés után ;) )

A továbbiakban nyomtunk még négyet: 1-4 2-2 2-3 2-3, szóval nem bőgtem le akkor sem.

www.youtube.com/v/IHhebIGUzpA
The topic has been locked.
More
12 years 4 months ago #107891 by Davkas
Hát a védekezéssel nem sokat vesződtetek.:) Gratulálok. És akkor a Marcival szerintem mi vissza is mondanánk az OB-s indulásunkat!:D
The topic has been locked.
More
12 years 4 months ago #107892 by Abelxavier
Hatalmas videó! Gratula! Nagyon jó kiegyensúlyozott meccs volt. :)
The topic has been locked.
Time to create page: 0.203 seconds
Powered by Kunena Forum