Nemzeti Bajnokság és minden egyéb, 2011. október

More
12 years 6 months ago #107079 by dinnye
A december 2.re kellene ramenni, mert a dec 18. katasztrofalisan keso. Gyorsan jelezzetek vissza!
The topic has been locked.
More
12 years 6 months ago #107095 by dimetrodon
Hónap első szombatja, azaz nem jó nekem.
The topic has been locked.
More
12 years 6 months ago #107097 by FLegby
felőlem lehet a 16-17-18-as hétvége is
v november 25-26-27
The topic has been locked.
More
12 years 6 months ago #107099 by dimetrodon
az enyémet könnyű megjegyezni:
Az összes hétvége jó, kivéve amelyik hónap első szombatja. Mivel most nov. ez munkanap, így dec. 3. az egytlen, amit én vétózok Karácsonyig.

A dec. 17. nekem a legrosszabb, mert 1 héttel Karácsony előtt van, de alkalmazkodok, ha csak ez jó.
The topic has been locked.
More
12 years 6 months ago #107100 by Hawkz
Sziasztok!

Tudom, hogy régóta nem jelentkeztem, de ennek egyik oka a meló, másik oka hogy elég komoly magánjellegű problémáim vannak/voltak, (betegség, stb.) de erről most inkább nem írnék. :)
Ma este és holnap este megpróbálok lenni mindenképpen.
Ami az offline rendezvényt illeti, hasonló az álláspontom, mint dimeté.
Tehát dec 3.-i hétvége kivételével nekem bármelyik jó. :)
The topic has been locked.
More
12 years 6 months ago #107101 by bromberg
Micsoda szerencsés egybeesés, nekem is a dec 3-ai hétvége nem jó, a többi jó. Azaz nov 26 és dec 17 maradt, ha jól látom.
Szerintem játsszunk minél előbb: november végén. A dec 17 annyiból gáz egy kicsit, az már tényleg nagyon közel van karácsonyhoz, de ha kell, megoldom én is.
The topic has been locked.
More
12 years 6 months ago #107118 by dimetrodon
Először vagyok 1400 SRN fölött. :)
The topic has been locked.
More
12 years 6 months ago #107123 by dimetrodon
Flegby ma próbál 10-től lenni.
The topic has been locked.
More
12 years 6 months ago #107134 by dinnye
Sziasztok!

Beszéltem FLegbyvel, és maradhat az első terv (amire majdnem mindenki rábólintott azonnal), a december 10-11-es hétvége. Amennyiben valamiért csak 10-én jön haza, akkor úgy szervezzük, hogy szombat délutáni leutazás és vasárnapi derbik. Mindenki készüljön úgy, hogy lehetőség szerint hétfőn délelőtt ne legyen dolga! (Tavaly is maradtunk hétfő reggelig, és így nem volt rohanás, amennyiben ez nem lehetséges, akkor marad a vasárnap délutáni/esti távozás, amely csak akkor lesz nagyon sűrű, ha FL csak szombaton este jön.)

Hogy a jó eset maradjon itt a végére: mindenki dec. 10-én szombaton reggel pestről indul kocsikkal (megszervezzük ki-kivel, és ha kell péntekről nyugodtan alhattok nálunk), szombaton délután PC, vasárnap reggel Amiga. Távozás hétfőn délelőtt.

Ha rábólintotok, alkuszom még egyet és írom a várható pontos költségeket!
Jelen állás szerint, már most megírom, hogy a vétó-nap november 26-27., tehát akinek az sem jó, ne is vétózzon! ;) A dec. 3 kiesik. Vésztartalék a dec 17., de erre már ne is hondoljunk...
The topic has been locked.
More
12 years 6 months ago #107166 by bromberg
Sziasztok!

Én most biztos nem tudok hétfőre maradni, vasárnap este el kell jönnöm.

Ãœdv,
bromberg
The topic has been locked.
Time to create page: 0.238 seconds
Powered by Kunena Forum