Ekstraklasa - wrzesień 2015

More
8 years 6 months ago #130397 by Loozak

Chciałem zaznaczyć ,że Amaal i Western nie dograli więc anulujcie ich mecze ...... i dziękuję w takim wypadku za 3 miejsce ;)
pozdrawiam heh


W sierpniu na dwóch graczach z najmniejszą liczbą meczów ugrałeś 22 punkty, dlaczego wtedy nie protestowałeś i nie żądałeś usunięcia uczestników SEP ?!? ;D


Bo wtedy Deyna protestował , zresztą w zeszłym miesiącu to ja miałem mistrza tylko w ostatniej kolejce mnie oszukali :P
The topic has been locked.
More
8 years 6 months ago #130409 by Western

Chciałem zaznaczyć ,że Amaal i Western nie dograli więc anulujcie ich mecze ...... i dziękuję w takim wypadku za 3 miejsce ;)
pozdrawiam heh


W sierpniu na dwóch graczach z najmniejszą liczbą meczów ugrałeś 22 punkty, dlaczego wtedy nie protestowałeś i nie żądałeś usunięcia uczestników SEP ?!? ;D


Bo wtedy Deyna protestował , zresztą w zeszłym miesiącu to ja miałem mistrza tylko w ostatniej kolejce mnie oszukali :P



słowo OSZUKALI powinno być jakoś wkomponowane w nazwę tej zacnej gry
The topic has been locked.
More
8 years 6 months ago #130411 by zjarek

Chciałem zaznaczyć ,że Amaal i Western nie dograli więc anulujcie ich mecze ...... i dziękuję w takim wypadku za 3 miejsce ;)
pozdrawiam heh


W sierpniu na dwóch graczach z najmniejszą liczbą meczów ugrałeś 22 punkty, dlaczego wtedy nie protestowałeś i nie żądałeś usunięcia uczestników SEP ?!? ;D


Bo wtedy Deyna protestował , zresztą w zeszłym miesiącu to ja miałem mistrza tylko w ostatniej kolejce mnie oszukali :P


Proponuje złożyć formalny wniosek do jednoosobowej rady SEP by inni uczestnicy nie OSZUKIWALI i nie zdobywali większej liczby punktów niż Ty - wtedy mistrza masz przed pierwszym meczem sezonu październikowego ;D

PS. Jak odwołujesz się do protestu Deyny to warto napisać, że miał rację a sprawa dotyczyła błędu liczeniu puntów i srn. Sprawa nie dotyczyła usuwania innych(tych co nie dograli meczów) celem zdobycia medalu. Tak miałeś mistrza przez błąd systemu - co zostało skorygowane ;D
The topic has been locked.
More
8 years 6 months ago #130425 by Loozak
...
Attachments:
The topic has been locked.
More
8 years 6 months ago - 8 years 6 months ago #130430 by zjarek

...


Loozak co brak luzu ?? Czy brak argumentu ?? ;D

Znowu żebrzesz ten medal SEP

http://pl.memgenerator.pl/mem-image/zenada-w-chuj-pl-ffffff
The topic has been locked.
More
8 years 6 months ago #130433 by Loozak
Po prostu nie chce mi się gadać z takim teoretykiem .....
The topic has been locked.
More
8 years 6 months ago #130436 by zjarek

Po prostu nie chce mi się gadać z takim teoretykiem .....

The topic has been locked.
More
8 years 6 months ago #130438 by cinek
Dobra koniec Panowie, nie wracamy do przeszłości, zjarek nie jesteś w temacie bo byś wyczuł wcześniej jego ironię, następnym razem w tematach o SE i PL będę usuwał wiadomości od osób postronnych nie związanych z rozgrywkami.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.232 seconds
Powered by Kunena Forum