Ex-yu site

More
16 years 2 months ago - 16 years 2 months ago #36073 by Baja
Ex-yu site was created by Baja
Ovak, ja i lik smo nesto razgovarali i (barem ja) zakljucili da bi bilo dobro kad napravili nas ex-yu site za swos.
Ja imam nekakvog znanja u dreamveaveru(html, css i nesto sitno javascript), flashu i fireworksu.
Postajte da cujem vasa razmisljanja o tome i ak neko ima nekakvog iskustva u postavljanju web stranica.
Ali molim vas kazite nekaj konkretno jer vidim da je zadnji put to propalo.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 2 months ago #36090 by d_grei
Replied by d_grei on topic Re: Ex-yu site
Ja mislim da je to odlična ideja! Također znam dosta o postavljanju internet stranica tako da ne bi trebali imati nikakvih tehničkih problema.
Koliko se meni čini glavni problem je Å¡to netko mora posvetiti dosta vremena oko održavanja stranica, dodavanja novih sadržaja itd...
Također je problem ako se sve to radi samo za 3-4 igrača, onda je žao truda.

Ja sam 100% za, također mislim da bi nam stranica pomogla da regrutiramo nove članove.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 2 months ago #36250 by LIK
Replied by LIK on topic Re: Ex-yu site
Možda bi bilo dobro za početak neka jednostavna stranica, pa i ako je uzaludno nije ti žao truda, a kasnije ukoliko bude interesa bi se mogla poboljsati...

Evo ja obečajem da cu napravit tutorijal za igranje online za početak

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 2 months ago #36275 by GFC
Replied by GFC on topic Re: Ex-yu site
Da, ok bi bilo nešto poput blog-style stranice.

Otvorimo nešto jednostavno na Blogspotu, stavimo eventualno tabele SHSL (obe), linkove ka nasim odeljcima na ss.de i forumu.

Ja mogu bez frke odraditi grafički deo posla. Em mi ne treba mnogo vremena, em mi je gušt.

Uz to, svako bi imao full ovlašćenja, pa bi svako bez ograničenja mogao da postuje vesti, zanimljivosti, zajebancije u krajnjem slučaju.

To je sve lako kao 1-2-3. Samo malo truda.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 2 months ago - 16 years 2 months ago #36387 by Baja
Replied by Baja on topic Re: Ex-yu site
Ne znam ljudi al bojim se da necemo imat neki efekt ak je negdje sakriven na nekom blogu jel vec postoje razno razni blogovi.
Trebala bi bit stranica.
Al posto nam je u interesu da nekak pocmemo moze i sa blogom barem ak nis drugo.



Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #50061 by archetyper
Replied by archetyper on topic Re: Ex-yu site
To je mnogo dobra stvar. Ja sam imao ( i još uvek imam) želju da napravim sajt za SWOS. Zamislio sam da sve bude u SWOS stilu. Čak sam i napravio početnu stranu - izgleda kao početni meni SWOS-a a u mesto dugmadi su linkovi. Znam da radim u dramveaweru i photoshopu. Ali neću da započinjem ponovo dok zaista ne budem mogao tome da se posvetim i dok imam druge prioritete. Već sam jednom ispalio Yossu :). Krenuo sam pa stao.
Sve u svoje vreme.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #50073 by LIK
Replied by LIK on topic Re: Ex-yu site
GFC je napravio site sa uputama za igranje amige online - shsl.110mb.com

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #50104 by archetyper
Replied by archetyper on topic Re: Ex-yu site
Da, to znamo

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.188 seconds
Powered by Kunena Forum