ICQ kontak na hráče České ligy !!

More
13 years 11 months ago - 13 years 9 months ago #20439 by AdfBoy
AdfBoy 396175179

Finaipepe 251384401

Kyle 153127038

Franc 205925020

Jango 56147762

Márty+Geos 276263925

Vampires Brno 467361282

RedDragon 410182519

Snorri 364056303

Morenda Brno 420398509

Srongort 492258483

Pivoman 413740243

Jamal 326572174

RED1985 280773865

Mesiastos 494203881

JPB 55996616

Axtec 429928022

Black Daemon Koukej dodat ICQ :)

Oltec Brno Koukej dodat ICQ :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago - 13 years 9 months ago #24665 by AdfBoy
Pokud se budete chtit znovu zapojit do ligy kontaktujte mě nebo Finaipepeho!



Vévoda1 253335334----pozastaveny účast v CZ lize-technické důvody

Marzik 251060361----pozastavena účast v CZ lize!!!!

VonKing 390491477----pozastavena účast v CZ lize!!!!

Utrat 196885861----pozastavena účast v CZ lize!!!!

TCarlos 490252788----pozastavena účast v CZ lize!!!!

SnoobyDoo 221280180---dlouho ses tu neukázal tak nevim :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago #28093 by AdfBoy
Co tak kdyby někdo přidal ICQ čísla ostatních hráčů :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago #28209 by finaipepe
Xenloss --- 482-988-189

Twiggal --- 425-149-113

Creon Pardubice --- 415-390-275




Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.200 seconds
Powered by Kunena Forum